Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Mi smo bili bolji u četiri od pet utakmica, i ova sezona, bez obzira što, još uvek, nismo osvojili nijedan trofej, ostaje zapisana kao sezona u kojoj smo posle previše vremena u kom nismo igrali Evroligu ušli među osam najboljih ekipa Evrope... Ej, osam najboljih ekipa Evrope!!! F4 i sve, eventualno, preko toga, bilo bi ne šlag na tortu nego jagoda na tom šlagu. I koliko god da smo sad tužni, razočarani, mislim da više razloga imamo za ponos, još veću ljubav i bezrezervnu podršku. BORBA, BRE!!!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ljudi oni su bre jebeno na kraju uradili jedino sto im je preostalo ispucavali se i ono sto prodje jednom u 10,veceras je proslo i kraj. Vezali smo par glupih gresaka napred i pozadi i ispustili momentum i cao. Mnogo boli kad se izgubi ovako,velika je nepravda kako smo izgubili sve ovo ali sta da se radi. Imamo najboljeg trenera i nadam se da ce EXUM,Lesor i Panter ostati jer je sa njima u tima sve moguce uraditi.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Ух, какав бедак! Лакше би ми било да су од почетка водили 30 разлике. На полувремену сам већ видео Каунас. Овако смо против њих и у финалу '66-е имали победу на дохват руке! Јебем ли им матер одвратну и покварену циганску. На почетку сезоне да нам је неко понудио овако нешто оберучке би прихватили. Ја сам тада размишљао да будемо 10 - 12-и на крају и ја презадовољан!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Jako sam tužan. Mogao bih da crknem ali neću jer još uvek čekam da Partizan pobedi... I pobediće ako ova ekipa ostane na okupu.

Ova serija je izgubljena u BG-u sticajem okolnosti i prestrogom kaznom za Pantera. Takođe, izgubljena je nakakvim čudnim spletom okolnosti, to je život i to se dešava. Naša ekipa je sa mnogo manje iskustva na klupi od Reala. Neko će reći da smo mogli, da smo sami sebe pobedili, da su momci izgubili +18 ali tih +18 i napravili i to je takođe rezultat tih momaka!

Ni crno ispod nokta ne zameram! Žao mi je.... Malo je reći da mi je žao ali sam PONOSAN jer smo tamo gde pripadamo, jer smo ofigrali najkvalitetniju i najuzbudljiviju play-of seriju ove godine o kojoj priča cela Evropa a i šire.

Jedini moj strah leži u tome da su ovi naši igrači toliko dobri da postaju mnooogo skupi i da će biti pravi podvig zadržati ih i minimalno nadograditi. Navijam da se to ostvari i da pobedimo na kraju. Velika je šteta da nismo na F4 ali idemo dalje! :napred-partizan: :ziveli

Za ABA ligu ih ne obavezujem ništa.
 

Gobi

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
4
Reaction score
10
Локација
Švajcarska
Aaaaa jojjj...kako boli...
jebi ga ..Trebaju nam još makar 2 igrača u rotaciji. Aleksa falio baš mnogo. Sve se svelo, šta uradi Panter. Sad u ciganski mulj! Jebem te živote!
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Tesko je sad o utakmici bilo sta reci.

Partizaaan i samo Partizaaaan
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Da li bismo ih dobili i sa Panterom i Lesorom u trećoj, to je sad u domenu ŠBB-KBB.

Hvala Željku, hvala momcima i svima koji su doprinjeli da dođemo pred prag F4.
Prosto, nismo imali dovoljno svježih i dovoljno kvalitetnih igrača da preuzmu baklju. Oni jesu.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Ovakav poraz boli i normalno je da boli jer smo zasluzili da prodjemo. Ipak iako neki pominju Nolana , kad se strasti smire to je neuporedivo. Jer posle Nolana svi smo znali nekako da dolaze teski dani , a sad svi znamo da dok je Obradovic tu da ce top 8 biti standard a vrlo izgledno i f4.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Na -16 igrala im trojka Caco, Rudi i Ljulj, oni su ovo okrenuli.


Doce slagbna tortu kao sa Duletom 2010. isto smo imali dve godine zamalo (Tau Keramika pa jos neko?)

Zoc osvaja desetu sa Partizanom.
20 година убијају српску кошарку, што умијећем што прљавим стварима.

После 2:0 шта се издешавало, оборило би dream team.

Људи ваљало ви превенствено Београђани да их дочекате на аеродрому.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.697
Reaction score
22.660
Локација
Beograd
Nema veze, bar smo ušli u finale Evrovizije.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Zivot sa Partizanom...
A, sad- Studentski Centar, posto nam nije dovoljno tesko veceras.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Uh jebemti
Boli me džigerica, i duša. Ali boli nas kurac, teraj dalje. Što si veći baksuz, ja te više volim.
Za sve one koji su u decembarskom raspoloženju, samo da kažem da smo ispali za brucu, u seriji za F4, i to od Real Madrida. Pa više puta ponovite ovu rečenicu.
Sad, zašto smo ispali, zbog tuče, sreće, klupe, baksuzluka, u kojoj utakmici, nije ni važno. Pali smo večeras u odbrani, tako mi deluje, plus psihologija i psiha uvek odrade svoje. Svakako ima ko to zna bolje od mene, i ko o tome treba da brine, a ja mu (im) verujem. Da se ne lažemo, kompletni da smo bili, ne bi oni ni četvrte videli.
Jebati fmp je uvek lepo, ali boli me baš za Aba ligu patka, još od kad je osnovana, a pogotovo sad. Sad mi treba strpljenja do prelaznog roka, to me najviše zanima. Ko odlazi, ko dolazi. Ne treba biti stručnjak pa poželeti jaču klupu, mada bih najviše voleo da ova ekipa ostane, uz zaslužene i opravdane veče minutaže Tristana i Balše, samo im dodati tog jednog koji fali za 12.
Jebem mu mater svemu, eto
Ne zna čovek šta da kaže
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
361
Reaction score
2.415
Локација
Pozega
Na 1:36 pre kraja 3/4 bilo je 60:75, a na kraju četvrtine 69:76. U drugom poluvremenu smo svega 5 puta pogodili za dva poena. Kratka klupa. Ovakve utakmice se dobijaju pre svega odbranom, drugo poluvreme smo primili 59 poena. Bila mi je ogromna čast i zadovoljstvo da vas gledam momci u ovoj sezoni. Ispisana je još jedna lepa stranica istorije velikog kluba. O ovoj sezoni ćemo sa ponosom pričati svojim unucima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top