Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.385
Reaction score
3.207
Локација
Tamo gde su Grobari

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
A od cega se branio? Sudije su svirale nesportsku i Ljulj je ostao dva metra iza njega, Panter se njemu vratio. Budite ljudi ne budite cigani jebote.


Ovi iz Madirda su to jedva docekali i pocela je sorka, Ljulj ih odradio kao budale.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
@Tomic11 kuka se na EL a da je katalonska kalaštura glavna još uvek ne bi videli tu istu EL duži niz godina zbog kazne. Bodirogi treba reći hvala.

Na ovim prostorima je teško objasniti ljudima jer gledaju pristrasno. Neutralno posmatrano Panter je započeo sve a za one smrdljive poteze Ljulja je tu sudija da sankcioniše ovako su nas napravili budalama produžili seriju znajući da nemamo 'klupu'.

Lessor je tek posebna priča posle onoga sa Musom toliko bespotrebno a imao je iskustvo sa onim bugarskim konvertitom bukvalno mesec dana ranije.

Lepo je busati se, partizanština, muuuda bateee... Ali evo ih rezultati toga.

Još očekujući ugovor od EL Žoc i ostatak sportskog sektora nisu hteli ni smeli ku***m da mrdnu posle onog sranja.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.031
Локација
Uvek uz Partizan
Panter nije započeo ništa, sve je započeo proliv koji se zove ljulj, a tuču je započelo govno koje zove dek, glavni akter tuče bio je smradusele. Tu nije ništa pristrasno to je ono što vidi svako ko nema problema sa vidom. Reći da je Panter nešto započeo je skandalozno!
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.147
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca
Panter je stao i pokazao misice i stisnutu pesnicu. Ostali su skocili i poceli da guraju, Dek i da udara. Panter posle nije trebao da samara Musu dvaput, zato je i kaznjen. Ne zato sto je stao u svoju odbranu. Lesor je tek nepotrebno povukao istog, kad se prakticno smirilo. Jbg, valjda smo nesto naucili
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.689
Reaction score
23.013
Локација
Академија
Са ове тачке гледишта, лако је рећи да је Љуљев потез преокренуо серију. Јер заиста је тако и испало. Али, да ли је он у том тренутку знао да ће се то десити? Сигурно да није. Губили су 15 разлике, били на прагу велике срамоте и 0:2 после две утакмице кући. Све је могло да се заврши његовом техничком да Пантер није реаговао. Да ли је могао или морао да не реагује? Ја мислим да није погрешио што је реаговао јер је само у том нападу био изударан, а да не спомињем оно раније. Серија је преокренута не Љуљовим ударцем и Пантеровим реаговањем, већ одлуком ЕЛ да суспендује Пантера на две утакмице. И ту је крај приче. Са њим у тиму бисмо сугурно добили једну утакмицу кући. Али то је опет оно шта би било кад би било... Овако је све стало у ону пету где смо изгубили од искусније али не боље екипе. Њима су једанаести и дванаести играч Љуљ и Фернандез а нама Трифа и Тристан. То је та разлика. Надам се да ће Барса да их избаци, мада су обе екипе жешћа циганија. Још ћу навијати за шугави Монако поред толике жгадије која се пласирала у Каунас.
Већ два дана не могу да се саставим. Оно вече нисам могао да спавам, изашао после поноћи да чупам траву и коров око зграде. Заспао у пола 4. Пробудио се у 8, било ми још горе. Једва чекам утакмицу у понедељак, биће ми лакше тек када опет видим ове момке на терену и Жељка поред аут линије. Треба уживати у сваком тренутку јер тешко да ћемо икада опет имати овакве играче и овакву хемију у екипи. Штета јесте што се није направио корак даље али да нам је неко и ово наговестио јесенас, нико не би веровао. То је живот, то је спорт. Биће ваљда друге прилике, једном....
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.385
Reaction score
3.207
Локација
Tamo gde su Grobari

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.420
Batalite više slučaj "Madrid" i "kravu koja je prosula mleko"... Ako je neko i trebalo da prebaci nešto kapitenu onda su to bili trener i saigrači, a ja nešto nisam primetio da se to desilo, tako da se tu za mene priča završava, ako je uopšte i bilo.

Momci da se odmore, regenerišu i psihološki vrate u realnost koliko je to moguće pa da metemo regionalna govna.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.689
Reaction score
23.013
Локација
Академија
Већина овде глуми Махатму Гандија а кад им неко у саобраћају опсује мајку, излазе из кола да се бију. Да су били на Пантеровом месту сви би искулирали. Не бисте.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.788
Da nije reagovao, ovde bi bilo najmanje 100 postova, kako on nije pravi kapiten, kako ne razume sta znaci ovaj grb, kako ne stiti saigraci itd.

Odreagovao je kapitenski, zastitio je sebe i saigrace, branio je Partizan i to je po meni ispravno.

Govna iz EL su cekali najmanji "incident" kako bi mogli da vrate frankovu tvorevinu u igri, uspelo im je ovaj put i to je to.

Neka bude svaka tekma i protiv pantera na noz, neka bude tuca, suspenzije, to znaci da je igracima stalo, a borba bice NEPRESTANA!

Sto se mene tice, presli smo igricu u EL, igru koju smo imali tokom drugog dela sezone i u PO je sampionska igra i verovatno najbolja u novijoj istoriji EL.

Hvala Zeljku, hvala igracima, nadam se da cemo uhvatiti neki kontinuitet.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Dajte ljudi odjebite od Pantera više. Mislite da bi Novica reagovao drugačije? Ako se ikada ponovi identična situacija nadam se da će ne on, nego bilo koji kapiten KKP odreagovati isto. Kamo sreće da je Rade Zagorac imao iste reakcije, uzeli bi ABA ligu.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.143
Reaction score
27.927
Локација
Из Чикага (моји...)
Ovako možemo do sudnjega dana. Mislim da bi moderacija trebala zatvoriti temu EL 2022/23 i polako se, Bože zdravlja, spremati za otvaranje 2023/24. Za F4, koga zanima, imamo temu Evropska košarka. U svakom slučaju - toliko od mene ovde.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.420
Ne znam, meni nije tako teško palo. Recimo ciganijakos u Parizu je bio katastrofa, ovo sa Realom... ne mogu reći da nije bilo razočarenje, ali nekako nije isti nivo, ni blizu. Možda grešim, ali iskreno imam utisak da je Željko tek počeo da radi ono u čemu je najbolji i da je ovo što smo do sada gledali samo zagrevanje. I to mi onda daje neku mirnoću. A možda sam samo lud. :D
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.617
Meni nije teško palo jer je ovo prva utakmica posle ne znam koliko da sam gledao pijan. Sad bez šale, ni blizu onaj osećaj kao 2010. ili posle Cedevite 2014. Osećam da je propuštena velika šansa ali nije baš ono stanje za hospitalizaciju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top