Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Meni je ovo teze palo nego čupavi i nolan. Tad smo bilo sila, uvek si imao 2-3 trofeja godišnje da izvidas rane. Bio je i Kecman iste sezone vise puta da nas obraduje. Plus nije bilo njega da nas sapliće evo već 10 godina.
Ovo čekaš kao ozebao sunce, poslednji bitno trofej smo osvojili ni ja ne znam kad i kad treba da dodje sve na naplatu desi se ova serija . Opet mi nije dobro.
Zatvaraj temu.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Vama koji osećate ponos u ovom trenutku, svaka čast, bolji ste ljudi od mene.

Treći dan za redom, ja sam besan da bih ujedao koliko sam besan. Od srede uveče, teram u kurac sve oko mene.
Опуштено брате. Ево да ти мало олакшам: Замисли да је данас 01. децембар 2022. и да ти баш тада /"данас"/ кажу Партизан ће до краја ЕЛ бити на 6. месту, неће победити свега три екипе од којих ће ЈЕДНА бити учесница Ф4! При чему, ће у ТОП 8 фази Партизан бити једном ногом до пласмана у Ф4 али ће заправо ипак победити самог себе и то на једну лопту. Уз опаску да ће бити ослабљен за најбољег играча у серији који је успут и капитен екипе, и то на 2 од пет текми! Мали додатак јесте да смо почетак сезоне играли без Дантеа, Алексе и Смајлија, да ће Алекса и у самој финалној серији сломити руку /поново/.

Тачмо је да Јабуселе и Дек нису играли целу серију такође АЛИ исто зако је тачно да Реал много мање осети недостатак ове двојице него ли Партизан недостатак Пантера и Лесора, односно Алексе на крају. Имају 50 играча док смо ми играли серију са 9-10 играча.
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
130
Reaction score
530
Ja sam i dalje bolestan, spavao sam 5 sati za 2 dana... Obrisao sam drustvene mreze, ne mogu da podnesem da mi iskacu objave o Partizanu i porazu u Madridu, cemu god... ne citam vesti da ne bih video bilo sta sto se tice toga... A palo mi je 5 puta lakse od Pariza, tada sam bio klinac koji je plakao 10 dana nakon poraza, secam se da nisam mogao da aplaudiram na stadionu fudbalskom derbiju kad je Raca zabio gol u raklje dan posle Pariza koliko sam lupao sakama u zid, modre ruke bukvalno...

Jebem ti srecu kletu...
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Uvek mi teško padne Partizanov poraz bilo koje sekcije i bilo kojeg takmičenja a ovaj mi je u rangu onih gde sm o časno i pošteno skupo prodali svoju kožu i na pravi način predstavljali povratak u elitu jedan napaćeni, izmrcvareni klub zajedno sa njegovim navijačima.
Povratkom Željka bio sam zadovoljan kao da smo osvojili EL, uživao sam u stvaranju tima i pokušavao da shvatim Željkov način gledanja na košarku bez obzira na rezultat/trofej. Pre toga nije me zanimalo jer nije bio u Partizanu i jebalo mi se za neki Pao, Real, Fener...
Od pristiglih igrača znao sam jedino za Pantera i Lesora jer su igrali za drolju cigansku i stvarno me zanimalo kako će on od hrpe ne kompatibilne grupe igrača da sklopi konkurentan tim za trofeje. Stvarno sam uživao u njegovim kzš gde bi u uvodnom izlaganju tako iz analizirao utakmice da ga ovi dno vinari nisu imali šta da pitaju( Rada i onaj glupan su posebna priča) i već tu pokazivao da je on Bog ove igre.
Bio sam zadovoljan jer posle dugo godina sam znao da više neće niko tako lako šiljiti q na nama. Uživao sam gledajući ove Dve sezone naš Partizan sa Željkom na čelu jer posle teranja Generala (Džile, Trinki) nije bilo tog osećaja uživanja u košarci.
Što se mene tiče sezona je uspešno završena a ovih preostalih par utakmica u Aba ligi me ne dira previše jer tu će svega biti ali najmanje košarke.
Budite ponosni na naš Partizan i uživajte u ovim trenucima dok traju pogotovo vi koji ste mogli da to sve ispratite uživo niste ni svesni koliko ste prvilegovani.
Sve za ljubav, sve za Partizan
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Oporavak ide sporije od očekivanog. Ljudi poput one lešine Pantića koji se okreću protiv Pantera ne zaslužuju ovaj klub niti da se dovode u vezu sa njim.

Ali postoje ljudi koji pomažu u oporavku...

Šarunas o šansama Reala za preokret u seriji

1683962628628.png
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Ne mogu da napisem nista vec 3 dana, dusa me boli.

Postujem postove pune partizanstine, ponosa, opravdanja, za ispunjena i nadmasena ocekivanja, ali drugari- ovo je bila ta sezona.

Sad, pa ko zna kad, smo imali taman dovoljan roster da u jednu utakmicu mozemo da dobijemo bilo koga. Nismo za seriju u 3 dobijene, ali smo lako mogli i takvi do 3-0 da nije bilo ovog sranja, ali za F4 smo imali ekipu od koje bi se svi tresli, i Zeljka doktora za osvajanje i tematsko spremanje.

Ni cupavi Cildres, ni Nolan Smit, ni Artmedia, nista kao ova spanska i evroligaska govna... mene ovo fizicki boli i bolece jos dugo, prvo jer sam ubedjen da je ovaj tim mogao da dobije i druge spanske, a i one grcke cigane, a drugo zbog nacina na koji smo dosli do toga da nemamo prilike da ovo osvojimo.

I nemam utehe u tome da je Zeljko ovde i naredne godine, jer ako su ovi poceli da nam uzimaju domaci teren za aba ligu, ko zna na sta su spremni da nam naude da stvorimo tim za sezonu 23/ 24, a i kako ce se ta ekipa uklopiti, jer ovakvo bratstvo, ovu hemiju stvoriti u samo godinu dana je samo po sebi neponovljivo.

Da ne nastavljam jos dublje i ne dobijam poene za defetizam, ali imao sam potrebu da spodelim bar ovde.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.789
Ma Tegeltija nije delovao ubedljivo, a i ako zaista bude tako, mi cemo biti u losijoj poziciji nego li pred sezonu 2022/2023 sto smo bili.

Koliko znam Zeljko svake sezone nadogradjuje tim, a ne pravi remont.

Da osvojimo kaljugu od lige, pa cemo da sastavljamo tim za narednu sezonu :D
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.689
Reaction score
23.014
Локација
Академија
Све се плашим да Жељко и Савић причају о оваквим стварима са Тегијем, поготово у овој фази сезоне. Теги нагађа као уосталом и сви ми. Тешко ће бити задржати све али неки костур мора да остане. Приче о наредној сезони, одласцима и доласцима у овом тренутку нису права тема. Тек кад се заврши АБА онда ваља причати о томе.
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
Ono sto sam ja video na aerodromu jutro nakon 5. utakmice na Zeljkovom izrazu lica ce mi ostati citav zivot. Kakva je to velicina i snaga. Tad prvi put videh Zeljka toliko izbliza, da sam mu mogao procitati facu. To sve se na ekranu ne vidi toliko.
I od tada sam potpuno siguran da smo sledece godine u ovo vreme na f4.
A i uprkos teskom porazu od danas, da apsolutno drzi stvari pod kontrolom.
Prelepa sezona u evroligi.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Ma Tegeltija nije delovao ubedljivo, a i ako zaista bude tako, mi cemo biti u losijoj poziciji nego li pred sezonu 2022/2023 sto smo bili.

Koliko znam Zeljko svake sezone nadogradjuje tim, a ne pravi remont.

Da osvojimo kaljugu od lige, pa cemo da sastavljamo tim za narednu sezonu :D
Jeste, i jednom prilikom je izjavio da se nada da cemo imati jos javi tim.. Samo da ga ne pokolebaju Ostojina i grboviceva ( ne zasluzuje veliko slovo) sranja i ode.. Najavio je 3 godine tako da se nadamo najboljem :)
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.088
Reaction score
5.045
Локација
vezenemam
A evo još jedne pojedinačne nagrade - najbolje zakucavanje godine.
Smajli, protiv Reala u drugoj, čestitke!

Očekujemo sada i nagradu za najlepši dezen patika, najbolju frizuru igrača, najlepši sako trenera...
EL nas mnogo voli i gotivi, nema pogovora.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top