Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Nemojte se sekirati,mozda jesmo izgubili,ali su bar mladi igraci dobili priliku da se dokazu i minutaza je solidno raspodeljena. Aa neee,cekajte...

Brate, ako gledas EL preko SK, onda ih imas 10tak, vecina utakmica EL se prenosi, tako da imas veliki izbor.

Ne znam da li je prosla ijedna utakmica, bilo ABA lige ili EL da nisi kukao na ovakav ili slican nacin... Daj oladi malo, majke ti. Kenjaj na kraju sezone, zna se sta su ciljevi. To sto smo svi zeleli i ocekivali vise, to je druga stvar. Svi spominjete budzet i koliko su placeni igraci. Pa po tome smo u donjem domu, jbg...

Treba vremena da se od ovih igraca napravi ekipa. Vama je izgleda katastrofa sve sto nije TOP 8...
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Zeljko se gubi to treba reci,majstore sve je to super sta si ti napravio,mene zanima sta sad radis,sad ne znas gde si,opet necemo dovesti pleja i centra,to vam je indirektno rekao sinoc na konferenciji...Naneli i Panter su bili sramotni sinoc.....
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.429
Reaction score
4.168
Локација
127.0.0.1
Zeljko se gubi to treba reci,majstore sve je to super sta si ti napravio,mene zanima sta sad radis,sad ne znas gde si,opet necemo dovesti pleja i centra,to vam je indirektno rekao sinoc na konferenciji...Naneli i Panter su bili sramotni sinoc.....
Nije rekao da necemo, nego da para nema. Kad mora i srpski da se prevodi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Poraz boli jer smo ih imali.
Ekipa raste iz utakmice u utakmicu. I to je najbitnije. Za mene je mnogo bolje, ako izgubis, da su sam kriv zbog toga, jer to znači da imaš kontrolu i prostora za napredak i korekcije.

Ono što me jedino nerviralo je komentator na SK. Ili je cigan ili odvratni "realni" Grobar. :puke:

Svima preporučujem da pogledaju Gordanovo gostovanje na Areni i RTS-u, pa odmah posle toga Želimirovu kzš, a moderaciji da uvede neko pitanje iz tog "štiva" kao uslov za objavljivanje komentara.
Oblasti uz kojih obavezno treba da budu pitanja:
1. mladi igrači vs titule i Evropa
2. budžet Partizana
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Doveo ti je jebenu evroligu posle 8 godina.
Stvorio kakve takve uslove da ne gledas Josha Perkinsa, Erika Miku I slicne 'talente'u dresu Partizana. Ali to so nemogu da neki od vas da vide sumu od drveca ili siru sliku to je vas problem.
Samo sto je poceo oktobar a lupaju se takve gluposti da je to neverovatno. Nisam znao da imamo tako veliku grupaciju placipicka.
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Poraz boli jer smo ih imali.
Ekipa raste iz utakmice u utakmicu. I to je najbitnije. Za mene je mnogo bolje, ako izgubis, da su sam kriv zbog toga, jer to znači da imaš kontrolu i prostora za napredak i korekcije.

Ono što me jedino nerviralo je komentator na SK. Ili je cigan ili odvratni "realni" Grobar. :puke:

Svima preporučujem da pogledaju Gordanovo gostovanje na Areni i RTS-u, pa odmah posle toga Želimirovu kzš, a moderaciji da uvede neko pitanje iz tog "štiva" kao uslov za objavljivanje komentara.
Oblasti uz kojih obavezno treba da budu pitanja:
1. mladi igrači vs titule i Evropa
2. budžet Partizana
Kako to rastemo,gubimo na istu foru utakmice vec drugu godinom za redom?!
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Doveo ti je jebenu evroligu posle 8 godina.
Stvorio kakve takve uslove da ne gledas Josha Perkinsa, Erika Miku I slicne 'talente'u dresu Partizana. Ali to so nemogu da neki od vas da vide sumu od drveca ili siru sliku to je vas problem.
Samo sto je poceo oktobar a lupaju se takve gluposti da je to neverovatno. Nisam znao da imamo tako veliku grupaciju placipicka.
Sto nije zatvorio roster do kraja,nego izgledamo kao frankestajn?!
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
Dobro je bre,izgubili smo,idemo dalje…sve ovo su preozbiljne ekipe,gledamo Partizan ponovo u EL,Zoc na klupi,ekipa odlicna..
Mora da krene i nas!
Samo sto nemojte da ocekujete da ce protiv Vitrusa biti lakse..naprotiv,moje misljenje je da ce biti jos teze..ali da dobijamo sutra!
 
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
4
Reaction score
13
Локација
Beograd
Надам се да таквих нема на овом форуму, али свако ко жели да сада прода сезонску карту, желим му да више никада не дође на утакмице и КК и ФК. и свих осталих секција. Због таквих "људи", увек су ми биле драже "мале" утакмице, него јучерашња гала. Ми смо навијачи Партизана, а не јебених резултата. И ако бих свашта рекао све везано за тренутну игру КК. Поздрав и памет у главу, не слинавите више, већ научите да долазите на сваку утакмицу нашег Партизана.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.333
Da li neko ima podatke o minutaži igrača sinoć ?
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Doveo ti je jebenu evroligu posle 8 godina.
Stvorio kakve takve uslove da ne gledas Josha Perkinsa, Erika Miku I slicne 'talente'u dresu Partizana. Ali to so nemogu da neki od vas da vide sumu od drveca ili siru sliku to je vas problem.
Samo sto je poceo oktobar a lupaju se takve gluposti da je to neverovatno. Nisam znao da imamo tako veliku grupaciju placipicka.
Ovi koji su dosli ne deluju da su bolji od perkinsa i mike i u tome je problem..zna se da su bolji ali nesto ne stima,a tu odgovornost ima trener
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top