Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.688
Reaction score
22.577
Локација
Beograd
Izgubih skoro glas, ali vredelo je. Balša malo da opusti tu drvenu ruku, trebaće nam mnogo, mnogo.
Ako dobijemo Žalgiris sledeću, koji je tukao i Barsu sad, totalno smo u igri, mišljenja sam da uručujemo otkaz Radonjiću. Ali tekma po tekma, a atmosfera ne sme ni milimetar ispod ovog danas...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Da li mi je utisak varljiv ili je prvih par napada Papa igrao keca i Madar dvojku, i to jako dobro obojica ?
Pored svega sto ste nabrojali, u nasu korist je presudillo i to sto je Zeljko klupirao Pantera na odredjeni period. Nije ga razigravao po mojim zivcima kao sto se to znalo desavati u proteklih godinu dana.
Sad nam se moze jbg, nije jedini koji moze da pogodi. Naneli je odradio svoje i to je to.
Ako Zeljko uspe sve da probudi i nastelije, a polako ide ka tome, nagledacemo se dobre kosarke.
Docekali smo Madara, polako i Tristana, cekamo Trifu, Balsu i Smajlija. Nek dvojica od cetvorice povilene i bice dobro.
Cestitke bratinama Lesoru, Naneliju i Zeku.
Njima sigurno mame nisu pevale " Da volim Crno- bele" umesto uspavanke, ali su pokazali kako profesionalci odradjuju svoj posao i preko onoga sto pise u ugovoru.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Resetovanje.
Ne mislim da je bilo ko očekivao stoku razlike.

Madar i Naneli su leteli na NBA nivou večeras.
Klupa se konačno pojavila (Tristan, Balša, sve pohvale).
Izvanredno spremljeno, dobro izrotirano, bravo za publiku.
Videti Željka kako se smeje i bodri momke će stvoriti samo pozitivan efekat jer vatra u njemu uvek gori.

Ovo je to što treba, gazi melji napadaj!!
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
prelepo veče, poprilicno ispunjena arena i atmosfera bolja nego protiv armanija
Lesor je opasna bratina, samo da nastavi sa ovakvim partijama i da se ne povredi
Naneli sve sto nije radio u prosloj tekmi u ovoj je duplo
Madar polako raste u ozbiljnog igraca, ko je rekao da nam treba plej? :D
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Kako smo lepo otvorili tekmu sa Madarom veceras. I Tristan kad je usao igra skroz rastereceno. Balsa igra ono da ne pogresi i naravno kad igras tako gresis. Teodosic bivsi igrac.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Bukvalno niko nikad na ovom forumu nije reko da Željko ne zna (ustvari jedan jeste i banovan je)... A ovo forsirsno likovanje kao "ja sam bio u pravu vi pljuvači niste" je samo dokaz ogromne sujete... Jadno nakon ovakve pobede čemu posvećujete pažnju... Kao kad bi ja i još neki članovi došli ovde nakon poraza od 30 razlike i sa osmehom napisali nešto u fazonu TOLD YA!, a naš Partizan izgubio... Patetično zaista.
Da li i dalje tvrdis da u ovoj ekipi nema hemije, nema napaljenosti, nema zajedništva, nema partizanštine i da je neće nikad ni biti? Ili menjas plocu?
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Nego, koji je IQ Lesora? Pitam za druga..
:napred-partizan:
Večeras ću prvi pojesti ogromno govno jer me je gledajući ga uživo ove poslednje 3 utakmice totalno razuverio! I to volim, kada me na delu neko toliko razuveri da mi više neće pasti napamet da pišem i ističem te njegove nedostatke, pa sve i da opet padne u formi!
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
ali koja je glava Lesor, koj se u karijeri nije zadrzao nigde vise od 6 meseci, kod nas 2 god, naucio i bacanja da sutira, gledajte kako igra na gde god ti da igras na klipu u tunelu sam, najjaca glava def a najosporavaniji igrac ovde, svaka cast zivotinjo
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
uporedjujte nas sad sa covicevim projektom mamu vam novinarsku jebem!!
(Ne svima)
A da sacekajmo sutra da ih real otrese pa oonda!
Kakav kamen sa srca nam je svima pao,vidimo kvalitet,vidimo da mozemo,tezak raspored..i nece pa ga jebi..ali to je to,evo prve recke! Idemo dalje!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bravo Željko, bravo momčine !!! Iskreno, očekivao sam pobedu, ne ovako ubedljivu što je još bolje naravno ali sam baš jako verovao da dobijamo vešeras. Perfektna utakmica našeg Partizana, svaka četvrtina dobijena. Jako smo bili dobri u šutu za dva, trojke solidno mada smo se malo više ispucavali u drugom poluvremenu, nakon prvog smo imali 6/12 za tri. Odbrana fenomenalna i ovakvu moramo da igramo uvek sa ovoliko energije i borbe + odlični u skoku i dobro smo branili ali i napadali reket nakon skoka. Od početka pa sve do kraja smo ih lomili. Bila su samo dva momenta kada smo samo malo zastali, ono u drugoj četvrtini kada su sa +16 spustili na +8 ali smo se opet brzo reorganizovali i otišli sa +19 na poluvreme. Takođe, manji pad smo imali nakon onih rekordnih večeras +31 pa su oni spustili na +22 ali opet smo se podigli i rutinski i ubedljivo dobili utakmicu. Mislim da je Željko pametno postupio ovaj put i proširio rotaciju pa su igrači bili svežiji ali doduše na ruku nam je išao i rezultat pa smo tako lepo to iskoristili. Naneli i Madar su nas sjajno nosili u prvoj četvrtini i najviše zahvaljujući njima smo stekli veliku prednost već nakon prve četvrtine + Lesor bratina koji je prvih 6 poena završio zakucavanjima... Posle su se pridružili i Anđušić pa Panter i sve je to išlo kako treba. Ledej nije puno ni šutirao ali zato je i on odradio svoje, pokupio 9 skokova... Tristan opet solidna rola... Kopriva je dobio solidne minute, biće i on bolji... Papapetru i Exum svakako moraju i mogu napadački mnogo bolje ali su odradili dobar posao defanzivno... Sve u svemu, svako je imao neku svoju ulogu i ovo je pre svega timska pobeda. Idemo dalje, sledeći je Žalgiris u Evroligi.

Za kraj: ciganski mediji sisajte ga, aj sad izvlačite statistiku nikad gori start Željka itd. mamu vam jebem.

Evo statistike: Partizan - Virtus 90:62 (27:11, 24:21, 18:15, 21:15)

Beograd, Stark Arena, Gledalaca: 15,489 /po sajtu Evrolige/

Timska:

šut za dva: 24/35 (68,6%)
šut za tri: 11/30 (36,7%)
bacanja: 9/15 (60%)
skokovi: 40 (30 defanzivnih + 10 ofanzivnih)
asistencija: 14
ukradene lopte: 4
izgubljene lopte: 13

Igrači:

VUKČEVIĆ /8 poena/ (odigrao: 14:42 min, za dva: 2/4, za tri: 1/3, bacanja 1/1 + 2 skoka = INDEX: 5)
LEDEJ /4 poena/ (odigrao: 25:18 min, za dva: 2/3, u+za tri: 0/1 + 9 skokova + 1 asistencija + 1 izgubljena lopta = INDEX: 9)
KOPRIVICA /4 poena/ (odigrao: 14:49 min, za dva: 2/3, bacanja: 0/1 + 7 skokova + 3 izgubljene lopte = INDEX: 4)
PANTER /10 poena/ (odigrao: 23:18 min, za dva: 3/5, za tri: 1/6, bacanja: 1/2 + 3 skoka + 3 asistencije + 1 ukradena lopta + 1 izgubljena lopta = INDEX: 7)
PAPAPETRU /2 poena/ (odigrao: 17:00 min, za dva: 0/1, za tri: 0/3, bacanja: 2/2 + 2 skoka + 1 asistencija + 1 ukradena lopta + 1 izgubljena lopta = INDEX: 3)
EXUM /3 poena/ (odigrao: 16:46 min, za dva: 0/1, za tri: 1/3 + 2 skoka + 2 asistencije + 1 izgubljena lopta = INDEX: 3)
NANELI /20 poena/ (odigrao: 21:05 min, za dva: 4/5, za tri: 4/6 + 4 skoka + 4 asistencije + 1 ukradena lopta + 1 izgubljena lopta = INDEX: 24)
LESOR /14 poena/ (odigrao: 25:11 min, za dva: 6/7, bacanja: 2/5 + 7 skokova + 2 izgubljene lopte = INDEX: 17)
TRIFUNOVIČ /0 poena/ (odigrao: 04:30 min, za dva: 0/1 = INDEX: -1)
ANĐUŠIĆ /14 poena/ (odigrao: 14:07 min, za dva: 1/1, za tri: 3/4, bacanja: 3/4 + 2 skoka + 1 asistencija + 1 izgubljena lopta = INDEX: 14)
MADAR /11 poena/ (odigrao: 23:14 min, za dva: 4/4, za tri: 1/4 + 1 skok + 2 asistencije + 1 ukradena lopta + 1 izgubljena lopta = INDEX: 11)
 
Последња измена:

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Vidi sine te miline pregazismo Sinudine
Plače Sergio Scariolo pade njegov Granarolo
Naneli i Lesorr jebaše bolonjski Knor
pretvoriše ih u rezance kao tim sa dna kace
Hala puna, Partizanu snagu daje
puče u paramparčad Kinder jaje
Virtus nemoćan dibidus
kao neuspjeli abortus
Borba bre je naše kredo
Ispratismo Sigafredo
Smazasmo ga baš u slast
taj žabarski Oknoplast
Jeca Teo a mnogo je hteo,
načeo ga Pešić Splinter a dotukao Kevin Panter
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Evo jednog jesenjeg beogradskog dvadesetog oktobra i prve i to ubedljive pobede Partizana u ovosezonskoj Evroligi (posle godina i godina našeg čekanja da se tamo vratimo), hvala Željko, hvala momci! :clap

Inače, 20.oktobar se nekada slavio kao dan oslobođenja Beograda, pa, srećno i to, ako neko još uvek slavi, a o košarci bih pisao još da sam mogao da je gledam - u ovom Beogradu kakav god da je (a džungla je svakako), ima nas koji radimo i koji ćemo često raditi baš u vreme kada naš KK igra Evroligu...ali je lepo kada posle posla pročitamo da smo pobedili.

Teraj dalje - napred Partizan! :šal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top