Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.758
Reaction score
55.323
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bez Exuma i sa protiv Makabija smo kao dupe i oko. Velika je razlika zbog Brauna kog samo on može da čuva, pretpostavljam da nije potpuno zdrav pa i ako bude igrao moraće nešto da se smišlja tu ili da ga Madar izmori sa half court pressom ili da pusti Trifunovića niz vodu i da potroši par faulova da mu secka tempo ili nešto sa Papapetruom. Uglavnom veliku razliku u šansama pravi to da li će Exum igrati ili ne, i ako će igrati u kakvom je stanju.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Sutra igramo protiv tima koji je po mnogima naš konkurent za top 8.
Biće veoma bitno da dobijemo.
Ali neće biti uopšte lak meč.
Nadam se da će Exum moći da igra i da će biti na nivou
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bilo bi dobro da Brodzijanski dobije te papire i bude u rosteru večeras za utakmicu.

Svaki visoki igrač nam je dobrodošao kako bi se Lesor rasteretio koliko-toliko.

Ako ne bude Slovaka moraće Tristan da uskače malo kada odmara Lesor jer Smajli verovatno nije još spreman za utakmice.
 

NenadPFC

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
37
Reaction score
119
Локација
Beograd
Svaki igrac u rosteru je jako bitan u ovom periodu. Po meni licno tri najbitnije utakmice ove godine idu, vcrs Makabi, zatim gabelji u Aba i gabelji u EL. Sa te tri pobede, bili bi smo konkurentni u EL i zacementirali prvo mesto u Aba ligi pred play off. Ne volim pustanje niz vodu utakmica, ali bih najradije preskocio real i barsu.... Ali korak po korak...
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.087
Reaction score
5.043
Локација
vezenemam

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Avramović skinuo gips

Najzad stižu dobre vesti za Aleksu Avramovića. Plejmejker crno-belih skinuo je gips sa ruke koju je povredio još u prvoj polovini avgusta. Značajan korak ka povratku na parket je napravljen, ali još uvek mora da prođe period rehabilitacije s obzirom da je ruka bila u gipsu nekoliko meseci.

Brojne kontrole su prolazile tokom prethodnog perioda i uvek je zaključak bio isti, kost koju je slomio na pripremama reprezentacije Srbije izuzetno sporo zarasta. Ipak, i to je sada sanirano.
Dobro sam. Super se osećam. Radim šta mogu. Šta dozvoli ruka. Samo da skinem gips, dosta mi je. Ništa se nije menjalo u mojoj radnoj etici. Treniram jako. Samo me ruka ometa da radim košarkaške stvari", pričao je nedavno Avramović.

1668772366060_avram.jpg
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Konačno, super vest za Aleksu. A zna li neko šta (ili ko) sprečava registraciju Slovaka i njegov debi večeras protiv Makabija...?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ne znam tačno ko sprečava ali što kaže Željko nije do njega... to bi trebala administracija kluba da rešava tu papirologiju i da bude registrovan za Evroligu.

Nije potpisao juče već ima par dana i više je nego neozbiljno da to još nisu rešili.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top