Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Malo da skrenem sa teme ciganskih karata.
Muči me jedna stvar. Razmišljam i ne mogu da se setim nijedne važne utakmice koju smo dobili od kada je Željko preuzeo Partizan ponovo. Da li je do igrača ili do trenera, ne znam, ali baš mi se ne svidja ta činjenica. Počev od Burse, preko ABA lige, a to se dešava i ove godine.
Prošle godine sam smatrao da igrači još uvek ne razumeju Željkove zahteve i da je potrebno vreme, ali već ove me brine to što je prošlo dve godine, a mi nemamo postavljene jasne principe odbrane, a u napadu često delujemo ,,basketaški". Zašto sam spomenuo odbranu? Zato što jakom odbranom dobijaš važne utakmice.
Imam utisak da ako se ovo ne reši, nemamo čemu da se nadamo bez namere da mračim.
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
443
Reaction score
344
Локација
NBG
Ako ima neko jednu kartu za sutra, javite mi na pm
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Остоја "јадан" мало би био добар лик, мало зајебан, мало главни, мало АВ пашче, није ни чудо што је искључен око појачања и састављања екипе.
Вријеме је да им сјебемо ефекат доласка новог тренера и да их вратимо фабричка подешавања.
Заиста дуго смиреније нисам чекао једну утакмицу са њима од ове.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Neko bi trebalo da podseti doticnog tviterasa da su te iste godine ciganska gamad tukla ispred juga JNA upravo te grupe i da nas je sam Bog pogledao da nam ne uzmu vecinu zastava. Mi nemamo navijacku tribinu, nego samo produzenu ruku kriminalnih krugova i drzave, s toga ne treba ocekivati nista od njih

Znam da ce ih biti sutra, neka ih, nemam problem s tim. Uvek su mi najdrazi derbiji oni u kojima mogu da im gledam odvratne ciganske face dok ih gazimo na terenu.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
165
Reaction score
980
Локација
JNA
Samo da napisem i ovo , cigana ce veceras biti u hali , ali , budu li oni usli a ispred arene ostanu Grobari koji nisu mogli do karte (a ima ih brda , 10 ljudi je mene zvalo za kartu da pokusa da nabavi) utakmicu ne treba poceti , vrsiti pritisak na posumljenog dok ne otvori ulaze da svaki Grobar koji krene danas ka hali bude u istoj! AJMO MI !
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Mnogo energije i pažnje potrošeno je juče i danas oko tih karti. Ko ih je krstio imenom " CIGANI" svaka mu čast. Nemojte da nam troše energiju i skreću pažnju na njihove gluposti. Sutra igra naš PARTIZAN radujte se braćo moja, moramo im biti vetar u leđa kao nikada pre. Svaki sekund iskoristiti da Željku i igračima pokažemo koliko ih volimo a ovu bagru ignorisati maksimalno.

Tačno tako.
Danima kroz medije se odvlači pažnja sa terena, prvo Kampaco pa onda ovo sranje oko karata. Ja se jedino nadam da Željko i ekipa ne čitaju vesti i ne obraćaju pažnju na to i da pripremaju utakmicu bez uticaja ovih teletabis portala. A ako do sad nismo uvideli šta ćoravi skot radi u "pripremi" utakmice svaki put onda jbg. A ovu baljezgariju sa prodavanjem karata ne treba komentarisati, limar se tu pitao koliko i mi.
I da, danas se ne igra derbi, danas igra institucija svetske košarke protiv fuzionisanog mutanta. Derbi se igrao do pre 10 godina sa pokojnom cigankom, ovo nije taj klub.
 

PFC_Rakely

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
28
Reaction score
23
Dajte bre ljudi, ložite se na bukvalno svaku poluinformaciju svakog retardiranog tviteraša....odosmo u q. Lik je gastros, znam provereno....baš mi on zna koliko je karata pušteno/prodato i koliko će nas biti a koliko cigana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top