Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.723
Sa numerisanim kartama ce unistiti kop?! Kao sinoc protiv Cibone? Na sedistima gde je kop sinoc bilo krcato, a niko ne navija, jel da?

Ako za neku utakmicu nemam kartu, (imam sezonsku i za FK i KK), i ako mi je jedino dostupno juzna tribina JNA ili kop u Areni, i da je to jedina mogucnost da udjem i gledam utakmicu,
samo cu se okrenuti nalevo krug, i otici kuci i gledati tekmu na tv. Stvar izbora. Za mene postoji crvena linija, a ona je upravo to.
 

myrdred

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
636
Reaction score
301
Da ne citiram svakog ponaosob sto od drveta ne vidi šumu iliti sto bi englezi rekli think out of box kad vam kop zauzmu ovi sa "numerisanim mestima " videcete ko je u pravu.
Od arene pionir nikad necemo napraviti, a polako cemo da skliznemo ka spancima ili ne daj boze nba "atmosferi".
Zivi bili pa videli.
Da hoće kop ovakav kakav je sad nestati pa da se svi preporodimo. Većina atmosfere ove sezone je tu uprkos kopu, a ne zbog njih. Kop je zaostao u razvoju, kao i principi koje braniš.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.816
Локација
Žrnov
@Goran Tomić ili nism bila jasna, ili si ti omašio poentu.
Ne možeš pištovati numeraciju ako ona ne postoji.
prilično sam sigurna da na JNA možeš da ispoštuješ numeraciju sektora/ulaza i reda, ali ne i sedišta jer nije jasno obeleženo. Ako jeste, onda treba svako na svom mestu da sedi.
ali za početak, daj da ne zakrčujemo prolaze - to bi bio vrhunski napredak po pitanju mentaln9g sklopa.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.528
Локација
Beograd
@JasminaT
Nisam pregledao svaku stolicu na JNA da vidim ima li broj, i znam da ga mnoge nemaju, ali ko hoće da nađe svoje mesto lako će ga naći...ako npr. na jednoj piše br. 9, pa ne jednoj nema ništa, a sledeća je br. 11, logično je da je ona između br.10, te da su manji brojevi pre ,,devetke,, a veći posle ,,jedanaestice,, itd...
Recimo, već godinama uvek lako nađem svoje mesto iz sezonske i na njega sednem na derbijima i evropskim utakmicama (i to sat vremena pre početka!) baš da se ne bih preganjao sa okolinom čije je ,,pravo,, na stolicu ,,jače,,...
Na ,,malim,, utakmicama sedim negde drugde jer nas je tako malo da je svejedno gde će ko...kad bi došao neko da mi (po)(do)kaže da je to njegovo mesto, odmah bih ustao, ali se nikad nije desilo da mi je neko to mesto/stolicu zatražio...
A promeniti mentalni sklop stoke je spor i mukotrpan proces, onoliko koliko je teško i sporo evolucijom od majmuna stvoriti čoveka... :D
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
EL PIR tabela za polusezonu :

1-1-Copy.jpg


PIR = (poeni + skokovi + asistencije + ukradene + blokovi + izvuceni faulovi) - (promaseni suteve + promasena bacanja + izgubljene lopot + popijene blokade + nacinjeni faulovi)
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ljudi uz dužno poštovanje svih iznetih mišljenja povodom numeracje/ili ne/ sedišta, imam potrebu da zahvalim ljudima koji su mi uvek /ne samo ove sezone omogućavali da izaberem sebi pristupačnije mesto od onog plaćenog. To pristupačnije uvek je u okruženju onog mesta koje sam platio /u istom cenovnom rangu, NIKADA mi niko nije napravio problem, čak su mi ljudi nudili svoje mesto ako se sa njega bolje vidi.

Ako je mesto UPRAŽNJENO a odgovara mi, sednem. Ako se neko pojavi, pomerim se ili bar izrazim iskrenu želju da se pomerim, ako se niko ne pojavi ostanem na mestu gde sam seo.

Svaku diskusiju podržavam, ali pada u oči da mi nekako uvek nađemo temu sporenja bez obzira na trenutak. A trenutak je TAKAV da Partizan skoro SVI gostujući treneri vide u TOP 8. Prvo zato što to nekako ide uz Željka Obradovića, za kojeg ne mogu baš da nabrojim kada nije uspevao da se plasira, a drugo, jer je ekipa pokazala i kvalitet i ambiciju. ŽELIM svima koji imaju mogućnost da budu u dvorani, tu mogućnost ISKORISTE. Želim i onima koji tu mogućnost nemaju, istu pronađu! Neka uđu svi koji to žele.

Neka dvorana bude napunjena i preko kapaciteta, neka klub zbog toga i kaznu plati /ako mora/, želim da se ispuni svako slobodno mesto, svaki prostor, želim Partizanu i ovoj ekipi podršku od 30.000 ljudi na svakoj tekmi i još toliko ljudi na platou ispred Arene. Želim da seizmološki zavod detektuje podrhtavanje tla kada god ova ekipa igra. Da svako grlo i svaki dlan budu usmereni ka ekipi, svaki zvižduk prema protivniku.

Da svi koji to mogu i koji su prisutni daju svoj MAKSIMUM zajedno sa ekipom i strukom, pa Bože zdravlja da uradimo taj istorijski korak koji Partizan zaslužuje i za koji očigledno ima kapaciteta. Nemojte da u ovakvom trenutku izgubimo ni gram energije na bilo šta drugo. Sve drugo može da sačeka, o svemu drugom se može pričati kada dođe trenutak za to! :ziveli
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.858
Reaction score
9.875
Ljudi uz dužno poštovanje svih iznetih mišljenja povodom numeracje/ili ne/ sedišta, imam potrebu da zahvalim ljudima koji su mi uvek /ne samo ove sezone omogućavali da izaberem sebi pristupačnije mesto od onog plaćenog. To pristupačnije uvek je u okruženju onog mesta koje sam platio /u istom cenovnom rangu, NIKADA mi niko nije napravio problem, čak su mi ljudi nudili svoje mesto ako se sa njega bolje vidi.

Ako je mesto UPRAŽNJENO a odgovara mi, sednem. Ako se neko pojavi, pomerim se ili bar izrazim iskrenu želju da se pomerim, ako se niko ne pojavi ostanem na mestu gde sam seo.

Svaku diskusiju podržavam, ali pada u oči da mi nekako uvek nađemo temu sporenja bez obzira na trenutak. A trenutak je TAKAV da Partizan skoro SVI gostujući treneri vide u TOP 8. Prvo zato što to nekako ide uz Željka Obradovića, za kojeg ne mogu baš da nabrojim kada nije uspevao da se plasira, a drugo, jer je ekipa pokazala i kvalitet i ambiciju. ŽELIM svima koji imaju mogućnost da budu u dvorani, tu mogućnost ISKORISTE. Želim i onima koji tu mogućnost nemaju, istu pronađu! Neka uđu svi koji to žele.

Neka dvorana bude napunjena i preko kapaciteta, neka klub zbog toga i kaznu plati /ako mora/, želim da se ispuni svako slobodno mesto, svaki prostor, želim Partizanu i ovoj ekipi podršku od 30.000 ljudi na svakoj tekmi i još toliko ljudi na platou ispred Arene. Želim da seizmološki zavod detektuje podrhtavanje tla kada god ova ekipa igra. Da svako grlo i svaki dlan budu usmereni ka ekipi, svaki zvižduk prema protivniku.

Da svi koji to mogu i koji su prisutni daju svoj MAKSIMUM zajedno sa ekipom i strukom, pa Bože zdravlja da uradimo taj istorijski korak koji Partizan zaslužuje i za koji očigledno ima kapaciteta. Nemojte da u ovakvom trenutku izgubimo ni gram energije na bilo šta drugo. Sve drugo može da sačeka, o svemu drugom se može pričati kada dođe trenutak za to! :ziveli
Ti i osobe poput tebe treba, takodje, da imaju jasno definisan prostor. Bilo pored terena, sto je pozeljnije, na primer iza court seata odvojen prostor, bilo na nivou 200, gde su ulazi, da se odvoji deo na svakom ulazu po 2 mesta na primer, da moze da se posmatra sedeci.

Stoka da sedne gde joj je na karti nacrtano.

Stoka da ne stoji na stolici, nije obor, nego jedna od lepsih kosarkaskih arena.

Iz kopa da se sklone stolice, ako su karte dobili dzaba. Tamo gde su kupljene sezonske, sa numeracijom, da se ispostuje, makar pala atmosfera :D

Ne bih vise o ovome.

Sto se narednih protivnika tice, ocekujem borbu u Tel Avivu. Makabi igra odbranu malo lezernije, mi smo efikasni, sudije ce krasti. Sve to kad se sabere i oduzme, ocekujem tesnu utakmicu i nadam se pobedi. I da Jamu Madaru budu ruke ,,krvave do ramena'' :D Ocekujem da on bude taj.

Sto se baskijskih gurbeta tice, ocekujem adekvatan revans, bez strepnje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top