Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Poslednji put sam imao svoju sezonsku za vreme Trinkija i tada nisam uspeo sesti na svoje mesto dva-tri puta za celu sezonu. Čak sam o tome pisao Ostoji u onoj Tegijevoj emisiji kad odgovara na pitanja.
Ove sezone ne idem često jer nas četvoro u porodici imamo dve sezonske, a prednost imaju klinci. Ove sezone su (sam) na svakoj utakmici sedeli na svome mestu.
Ipak se ljudi polako kultivišu. Barem na nivou 200
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.150
Reaction score
2.077
Локација
u srcu šesnaesterca
Obrati pažnju na ton
U tom slucaju konstatacija stoji. Takodje razmisli sta pises i kome pises
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.044
Локација
Beograd
Dace Bog da u narednim mecevima Arena bude toliko puna da niko ne moze da dodje do svog mesta! Dace dobri Bog da se vrate stara dobra vremena kada sam na jednoj nozi gledao sve evroligaske utakmice naseg Partizana. Nikada necu sesti na tudje mesto niti ikoga dici sa svog. Zapravo nikad u zivotu nisam na evroligaskoj utakmici Partizana sedeo. Zajebite razglabanja,kakva svojina, kakvo pravo.... Napred Partizan!!!!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Dace Bog da u narednim mecevima Arena bude toliko puna da niko ne moze da dodje do svog mesta! Dace dobri Bog da se vrate stara dobra vremena kada sam na jednoj nozi gledao sve evroligaske utakmice naseg Partizana. Nikada necu sesti na tudje mesto niti ikoga dici sa svog. Zapravo nikad u zivotu nisam na evroligaskoj utakmici Partizana sedeo. Zajebite razglabanja,kakva svojina, kakvo pravo.... Napred Partizan!!!!
Nema potrebe da ljudi stoje na jednoj nozi, kada svako ima svoje mesto. A nikad neće pustiti više karata nego što ima sedišta. Ako nikad nisi digao nikog sa svog mesta, a istovremeno nisi seo na tuđe, onda si stajao na prolazu (što većina redara ne dozvoljava) ili si bio u hodniku.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
363
Reaction score
970
Локација
Banja Luka
Fun fact.
Gledao sam par puta Bulls-e. Prosečna karta je oko 80$-150$, kako kad. Da pojedeš nešto, popiješ. Solidan trošak.

Na utakmici hala podivlja samo u dva navrata. Prvo kad se ispaljuju one raspale majice od 5$ pa masa skače da se dokopa iste. I kad krene "trka" na video binu. Takmičari trke su krfona, kafa i bagel. Vrište degenerici ko će da pobedi. Da unovče izdrkani kupon od 5$.

Tako da majica koja dobije noge u Areni je još i ok. :)
Ma, naši u Čikagu! :buhaha
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.044
Локација
Beograd
Nema potrebe da ljudi stoje na jednoj nozi, kada svako ima svoje mesto. A nikad neće pustiti više karata nego što ima sedišta. Ako nikad nisi digao nikog sa svog mesta, a istovremeno nisi seo na tuđe, onda si stajao na prolazu (što većina redara ne dozvoljava) ili si bio u hodniku.
Tacno tako! Partizan Barsa sam gledao iz hodnika Pionira. Fmp - Partizan, poslednja nasa titula ispred ulaza D docekao Sasu Pavlovica, Bogdana i ostale sa peharom. Nikad nece pustiti vise karata nego sto ima mesta? Tacno! Ali, aj jos neki veliki sklap, dace Bog, pa da vidimo da li ce i koliko uci navijaca vise nego sto ima mesta. Jeste 2023 godina, jesu se navijaci Partizana promenili, sedi se na evroligaskim tekmama, placaju se karte i za decu, grickaju se kokice i pije bezalkoholno pivo, pljuju se Zeljko i igraci zato sto izgubimo od trenutnog lidera EL u produzetku,pa vezemo jos neki poraz na jednu loptu, ali kada bude eksplodirala nada za TOP 8 ili, daj Boze F4 kao onomad protiv Makabija, vraticemo se svi na fabricka podesavanja. Ima nivo 200 i skaj boksovi za sedenje, na nivou 400 nece biti mesta za redare, stajacemo svi na jednoj nozi i bicemo srecni sto smo tu! I da na kraju budem jasan,ne repliciram nikome niti ikome teram inat ili kontru,vazno mi je samo da se ne pominje sedenje i stolica jer je ona uvek na evroligaskim utakmicama naseg Partizana sluzila za stajanje, a ne za sedenje! Napred Partizan!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Druga hala, drugi kapacitet, druga pravila, drugo vreme, a dobrim delom na taj broj i druga masa.

Šta mislite o poštovanju numeracije u sektorima gde su "organizovani", dakle donji prsten, zapad, od ograde sa zastavom pa do međuloža...??
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
2. Najveća grmljavina i najbolja atmosfera je bila kada se pevala pesma koja nije bila ove sezone nijednom (koliko mi se cini) (crno beli aleo), repertoar je previse slican iz utakmice u utakmicu, jug jeste dobro vodio navijanje ovaj put, ali generalno nam fale neke starije zaboravljene pesme (ili zasto da ne, da se pojave neke nove, nisu dugo)
Mislim da je najveca grmljavina bila tad zato sto je pesma bila izuzetno jednostavna i svako u Areni je mogao da ucestvuje. Ako se hoce ucestvovanje cele Arene pesme moraju biti izuzetno popularne ili izuzetno jednostavne ili spore pa da ostali mogu da pohvataju sta se peva. Nove stvari mogu samo ako su proste kao ova sto si pomenuo. Od 18.000 ljudi u Areni danas su to vecinom odrasli ljudi sa redovnim poslom i decom, ne mogu vise da uprate sve pesme, ne secaju se dobro ni onih starih, danas uce decije pesmice i savladavaju neke obavezne obuke na poslu. To je publika kad je Arena puna. I ok je to, samo razumeti situaciju da bi se postigao cilj. Svi su tu da bi navijali. Repertoar treba prilagoditi njima, usporiti, jednostavne i/ili poznate pesme vise puta ponoviti i da do poslednje cetvrtine su svi sigurni sta se peva i radi. Atmosfera u onolikoj Areni ne moze da se drzi sa sakom organizovanih navijaca iza kosa. Sipka na tribini to polako pocinje da shvata i to je dobro, zato mislim da ce navijanje biti i jos ludje i bolje jer kad se cela Arena raspeva to je vulkan. Kao sto dobar trener radi sa igracima kakve ima, tako i sipka na Jugu radi sa navijacima u Areni kakve ima. Kao svaki dobar trener moraju prilagoditi igru igracima da bi postigli rezultat. I to je ok, na kraju ce ih svi pohvaliti za posao koji rade, atmosfera ce biti jos i bolja, a navijaci ce otici srecni kucama do sledece utakmice.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1

Izvesni Bojan Raičević je snimao sebe i Pantera kako izgovaraju na njegov nagovor Ostoja govedo i sad je ispao cirkus...
Kakva glupost, treba ovo izignorisati.

Posto je krenulo svasta da se radi, mozda sa momcima proci kraci PR trening, cisto da budu spremni za ovakve i slicne scenarije. Ima to, nude agencije, za razlicite vrste poznatih licnosti, scenarije i slicno.

Inace, ovo je glupost, i ne trebamo se osvrtati na to.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Na stranu sto mislim da je Ostoja govedo, potez je dzukacki sve i da ga je izveo najveci Partizanovac. Prosto igrac kluba nije taj koji treba to da kaze ni privatno, a ne javno, posebno ne jos iznudjeno, na prevaru. Prejadno je.

Nisam gledao snimak, ne znam je li na utakmici ili negde drugde, ali u svakom slucaju, kako jebeno moze uopste da dodje do situacije da ovakva smrdljiva ciganska lobanja dodje u priliku da nagovara i snima kapitena Partizana dok izgovara bilo sta?!

Meni jos odavno nije jasno kako ona picajzlica od roze coveculjka koja po tviteru sere kao insajder i koji pise sramne nebuloze o Zeljku, doseta i bitise normalno pored klupe kkczvfmp i na kraju utakmice se normalno rukuje sa nasima, ukljucujuci i tog Zelika?!
Pa jebem mu mater da mu jebem vise.
Bez uvrede kolegi @Rebellion , ali nema tu PR treninga, situacija, simulacija, scenarija i ostalih holivud gluposti. Klub mora da stiti igrace i strucni stab. Da imamo nekoga pametnog da se ozbiljno bavi tim stvarima, obe gorepomenute ciganske njuske bi se pri prvom sledecem pojavljivanju na i oko parketa poklizale na koru banane.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
To je drugi deo price (taj sa korom od banane) koji sam napisao pa obrisao. Nisam hteo da otvaram lov na vestice, nisu vredni paznje.

A PR trening, makar osnovni, za ovakve stvari, im ocigledno treba. I nije Holivudska glupost. Mislim da ce ovo biti najprljavijih 5-6 meseci koje je srpska kosarka videla. Cini se da svasta spremaju u ciganskoj kuhinji. Nasa najbolja reakcija je da ih izignorisemo i koncentrisemo se na teren, ali to igraci ne mogu znati ako ne znaju da prepoznaju ove dzukacke stvari.

Nema uvrede, bez brige. :ziveli
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Nisam hteo da otvaram lov na vestice, nisu vredni paznje.
Nije to lov na vestice, nego lov na ciganske dzukele. Zasluzuju samaranje, ali ipak nisu vredni da neki grobarski brat lezi za samar kao za pokusaj ubistva. Dok sa druge strane, neimari i kada stvarno ubijaju, sve ostane zataskano i nerasvetljeno.

Onaj gmaz za slike sigurno nema glavu za dzabe supu, vec upravo za dzabe samar. Sta je njemu palo na pamet, mrcina.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
Ако ЈТ постоји господин Бојан би требао добити једну кућну посјету, гдје би се са њим "поразговарало" о потреби да се вријеђа, омаловажа и покушава понизити капитен КК Партизан, његов предсједник као и симпатизери и навијачи Партизана.
Убјеђен сам да би после тога Бојан схватио своју грешку и не би му пало на памет да је икад више понови, а гарант му не би био проблем ни јавно извињење. Јел претекао неки од оних што су Радета сахватали?

Јасно је као дан да их много боли пуна Арена, а со на рану им сипа капитен на шипци и Лесор са мегафоном. То им је чак и легенда признала.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Статус
Затворена за писање одговора.
Top