Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Prvo, ne vidim poentu spominjanja cigana kada ne igramo protiv njih. Kao sto Jugovici stalno forsiraju Nekad se zvala Ljutice Bogdana. Igra Partizan, aman. Kakvi jebeni cigani. Nigde veze.

Drugo, izgubili smo vec dva puta od pacova ove sezone, i red je da se niko ne oglasava od igraca dok ih ne drknemo. Onda im pisaj u usta.

Trece, ako si vec hteo da prozivas cigane, budi mudonja do kraja, a ne jos na kraju da im se izvinjavas. To je ponizavajuce.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.215
Reaction score
15.825
Локација
Beograd
Jokic i ja sam takođe pomislio da mu je neko rekao...opet deluje mi da je takav mentalitet da je to uradio na svoju ruku, ne znam zaista šta da mislim :confused-smiley-013: ali kao što kaže Luka 70, budi mudonja, stani iza svojih postupaka a ne da se ovako ponižava, pa ništa gore nije mogao da uradi.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ne bi mi smetalo da se ponasamo ovako i izvinjavamo se da taj isti Andjusic ima zastitu dok je na terenu. Nego ce sutra da dodje tamo neki Lazic kome se izvinjavao i da ga lupa po rukama dok sudija gleda u nebo.
Isto ko onda kad se izvinjavao Aleksa sto je imao onu neku sprdnju sa celavom seljacinom na ciganskoj klupi, a likovi mu slomili nos bez faula.
Izvinjavali smo se i zbog Trife, pominjao ga vo Radonja na konferenciji, a malo posle se krivousti katalonac drkadzija majmunisao ispred nase klupe onako skroz sportski...

Ako nastavimo ovako docicemo do situacije da on zajedno sa zenom gostuje kod Amidzica na pink i smeje se kako ga je oterala na spavanje kod Nedovica, dok se on kune da bi skocio sa Beogradjanke za majku Srbiju.

Da li je trebao da peva? Mozda i nije.
Da li je trebao da se izvinjava? Sigurno nije.

Delovalo mi je da je Zeljko naucio sa kim ima posla jos od onog transparenta u Nisu.
Za Ostoju znam da bi majku prodao da ne uvredu stranacke kolege.
Cija god da je odluka da se Danilo izvinjava, pa i da je njegova licna, bespotrebna je.
Klub je mogao da se kratko oglasi "Izvinjavamo se javnosti zbog sramnog skandiranja naseg kosarkasa upucenog nasem nekadasnjem vecitom rivalu. KK Crvena Zvezda je bila klub sa kojim smo nastojali da gradimo fer i sportski odnos, a pominjanje istog u ovako uvredljivom kontekstu smatramo nepromisljenim i nepotrebnim, sa obzirom da pomenuti klub vise ne postoji.".
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Ajde da mi ove sezone napravimo rezultat! Da doguramo sto dalje u EL, po mogucstvu je i osvo.... (ne smem da napisem do kraja), da skinemo ciganima, za koji god klub navijali, skalp, pa da na kraju prozovemo Balsu da je on jebe sledeci i kraj. Andjusic ono nije trebao da pokrece,kad je pokrenuo nije trebao da se izvinjava, a sad kad se izvinuo sto je pevao ne bi je jebo ja, sad ce morati da je jebe i to jako i vise puta zaredom i da cuti! Napred Partizan!!!
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ako se pogleda statistika i analizira index korisnosti Jama Madara, jedan "fun fact" se posebno ističe...

Osim što je lako uočljivo da Madar ima mnogo uspešniji index korisnosti kod kuće (gde je uglavnom dvocifren po index-u) nego li na strani, interesantno je da u našim porazima na strani uglavnom ima minus indexe ili minimalan plus. Sa druge strane, u dve ostvarene pobede na strani protiv PAO-a i Fenera Madar ima indexe 5 i 8.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.545
Reaction score
3.824
Локација
Beograd
Podrzavam stav: Prvo ih razvali(ili bar dobij) pa se onda kurci. Ovako pominjes ih u nekoj utakmici koja nema veze sa njima a dobili te dva puta ove sezone dok ti njih nijednom nisi.
Prvo moramo da zasluzimo da im pretimo, a ne da se kurcimo bez pokrica. Prva prilika je vec za manje od dve sedmice.
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Ne svidja mi se ovo Andjušićevo navijanje. Budi profesionalac, pobedi ih, pa tek onda dopusti da te ponesu emocije - to na proslavi titule. Bliži se derbi, gostujemo, ne treba se baviti ovim stvarima, već svu energiju usmeriti isključivo na teren. Evo imamo svež primer naših fudbalera protiv švajcaraca koji su umislili da oslobadjaju Kosovo, umesto da igraju fudbal.
 
Последња измена:

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Svadbarska atmosfera nije samo medju igracima, veci je problem javnost... ili teska pljuvacina ili obrnuto... a igraci su ipak mladi ljudi koji to sve citaju i na njih to veoma utice. Meni je odavno jasno da cim se nesto tako jako potencira u medijima, to je dimna bomba i plasirana info za masu...
 
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.328
Reaction score
37.507
Jbg, Danilo je mlad, naučiće, vreme radi za njega. :D
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
I Cris Jones i Harper igraju danas.
Baš nemamo sreće.
Biće mrčkavo tamo...
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Nisam 100% upucen pa ako moze neko da mi pojasni: da li ulazak u top 8 igra neku ulogu prilikom dodjele wild card-a za sledecu EL sezonu?
Oko ABA lige mi je jasno.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Nisam siguran koja pravila vaze za Wild card pozivnicu koju smo jelte mi dobili,verovatno njihov izbor dal ce da je produze ili ne.. U svakom slucaju top8 bi nam verovatno povecao sanse za novu WC
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top