Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Gudurić da crkne u mukama!

Dobra tekma, bilo svega... Malo se i kraduckalo ali nije neočekivano. Previše primljenih koševa na domaćem terenu presudilo tekmu.

Bolje sada da se ovako izgubi kući nego da nas neko dobije ovako u play off tekmi. Ubeđen i dalje u prolaz, pa teraj dalje... Teška tekma!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ova nam je bila uzasno bitna a uzasno smo branili veceras skoro 100 poena smo primili. Fudbal me je toliko namracio da nisam ni ocekivao pobedu iako sam do danas bio ubedjen u nju. Dobro nadmudrivanje dva majstora Zeljka i Itudisa ali nazalost ovaj drugi ima bolje karte.
 

Mijat1988

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
15
Reaction score
23
Локација
Boljevci
Ljudi jesam ja lud ili je Pjer 3 puta gazio liniju za tri poena i svaki put je sudija pokazao trojku?
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Psovanje i pljuvanje naših sportista
Raspad sistema u odbrani, ne volim da kritikujem igrace koji nas nose citavu sezonu ali ne kapiram zasto Lesor svaki put preuzima kao da je malouman bukvalno preko njega primimo 10-15 poena svaku utakmicu jer on izlazi na pleja a nas plej je prosao blok i moze da cuva svog igraca... Jebem ti zivot malo je falilo ali generalno ocajna odbrana u drugom poluvremenu je odlucila.

Takodje skroz neozbiljno je sto Panter nije znao da ima 4 licne a kad je napravio peti faul Papapetru je mogao da preuzme njegovog igraca bukvalno su se mimoisli i kao amateri ostaju na svoje igrace umjesto da papapetru preuzme viseg igraca.

Navijanje kao u pozoristu, sramota.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.477
Локација
Beograd
Skraćenom kompleksasu na stiklama sa špicastim zulufom (2023. godina) na protivnickoj klupi jebem sve po spisku zbog ciganskog ponašanja tokom cele utakmice…
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Jebeni Pjer kojeg sam više puta hvatao na kladzi na granici manje od 5.5 poena, noćas rekord karijere, 5 od 5 trojke. Šta da se priča više. Sralo ih žestoko. Ali mogu da kažem da momcima nemam šta da zamjerim, borbenost je bila na nivou, gusto do samog kraja. Za razliku od onih tugomira fudbalskih.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
492
Reaction score
1.766
Vecina suteva za 3 su bili otvoreni pa nije moglo bolje. Pored toga bili smo egal cijelu utakmicu. Ciganskom govnu zelim da slomi lijevu ruku i zavrsi karijeru. Panter kapitenski, Smajli dobar, Madar odlican, Lesor standard, ostali blijedo.
 

pbg_only

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
20
Reaction score
76
Локација
Srbija
Primili smo previse poena na nasem terenu i to je odlucilo.
Napad nam je bio dobar, steta za Madara koji je vrlo brzo dobio 3. licnu gresku kao i Panter svoju 5. bas kada je bilo najbitnije.
Teraj dalje, napred Partizan!
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
458
Reaction score
2.444
Da im nisu usle dvije trojke, ovo bi bilo egal.Osjecaj da su sve dali...Idemo dalje, mora neka i da se izgubi...Alba sledeca dolazi...
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Oni svježi kao rosa u zoru, mi istrošeni kao džukele. Moglo je biti bolje odbrane ali šta je tu je, idemo dalje.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Malo raspoloženih igrača kod nas oni celu utakmicu sami na trojci jbg premalo je to da se pobedi jedan Fener. Imali smo šansu jer su ovi bili u toj mini-pauzi.

Ona prokletinja od FK-a nas i ovde zajebala gde se baš pogodi da arhi-baksuzi igraju pred utakmcu KKP-a i da ljudi posle razočarenja (očekivanog) navijaju punom parom u Areni, ne ide jednostavno k'o da s sprovoda odeš u disko-klub.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Pjer je do ove utakmice u jebenoj celoj EL sezoni dao 11 trojki - 24 utakmice 11 trojki; večeras 5. Mislim da to samo nama može da se desi. Stalno se pojavi neki generički lik koji će protiv nas odigrati utakmicu karijere i to će mu biti poslednja iole kvalitetna partija u sezoni.

Elem, Svaki put su pogodili kad je delovalo da se odlepljujemo, šporet bi im prošao da su ga kojim slučajem uputili ka košu - nema se šta zameriti momcima.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
246
Reaction score
1.119
Локација
Trebinje
Јесам ли се надао да ће их побједити, јесам а јесу ли вечерас били бољи, јесу.
Јебат га, тешко је, није смак свијета!!!
 

SouthSide007

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
53
Reaction score
120
Локација
Novi Sad
Košmarna noć. Nekako su lakše postizali poene, Ledej ispod nivoa, šteta za Pantera na kraju sa ličnim greškama.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
jebali me glupi postovi radi uroka, da me jebu!!

uzasno teska utakmica za gledanje... prosto se osecalo neko lose raspolozenje u vazduhu..

bas steta, nismo bili daleko, borili smo se do kraja.. nema veze brzo ce sledeca nedelja!!!

Ajmo Partizane moj!!
Čini se da opet postoji neka kriza igre, s tim što mislim da neće baš potrajati kao prošlih puta. Očigledno da su se potrošile neke zalihe da se stigne na poslednji voz za borbu za top 8, sad bi trebalo opet igrači da dižu formu.
Ako je nešto za radost je da smo izgubili 3 razlike mada je meni izgledalo kao 15, a da se pri tome i da ignorišemo odbranu sem Pantera i Madara i manje više standardnog Lesora praktično niko nije pojavio u napadu na utakmici. Exum jeste nakupio poena ali nije to bila ona njegova partija. Naneli nije postojao, kao i Papaetru i Ledej, o igračima sa srpskim pasošem da ne pričamo.
Kada prva petorka ne igra dobro napadački onda neko mora da ih menja i onda pucamo i odbrambeno, sistem spojenih sudova. Jbg nama je Madar doneo opstanak u igri i odličnu napadačku partiju, ali je doneo i njima protok lopte.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top