Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.162
Reaction score
2.140
Локација
u srcu šesnaesterca
Kaze pbg da Papu bole ledja zadnjih pa nedelja, ali ce biti ok. Zato vrv nije igrao kup i ima ogranicenu minutazu. Ali ako zatreba, stisnuce on zube, suguran sam.
Andjusic, jbg, treba da se racionalizuje. Ne sme da se bavi stvarima koje mu realno ne idu, vec sa radi ono u cemu je najbolji. Bar na ovako vaznim utakmicama.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Ja sam jedan od onih koji bi neki dan potpisali 1/2 u Italiji pod uslovom da je taj jedan Bolonja. Znači sutra gledam nešto opuštenije nego sinoć.
Još uvijek mislim da je Armani favorit. Ovaj "Šahbaz" im je baš dao vjetar u leđa...

Ako se ova turneja završi 2-0 onda smo baš na konju. Generalno sam prezadovoljan EL sezonom već sad, kako god na kraju bude. A biće još!!!
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Anđušić za početak samo nek pravi faul kad ostane na lou postu a ne da ga unose u koš sa dodatnim slobodnim.
To je i mnogo mlađi Madar shvatio, samo on i dalje misli kako može da odbrani koš.
Posle sve ostalo.
E ovo me sinoć najviše naljutilo, zato što nije prvi put. Stvarno ne znam zašto neki to tako teško uče.
Samo nemojmo generalizovati kada je Anđušić u pitanju. Ima on i "svojih" utakmica gdje saspe par trojki i prelomi. Ako se pomirimo sa tim da je on u prvom redu šuter epizodista i to dokaže svake 3-4 utakmice ima svoje mjesto u rosteru. Pod uslovom da ništa ne eksperimentiše! :D
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.136
Reaction score
14.771
Локација
Kipar
Prosečna poseta na Partizanovim utakmicama kad je domaćin iznosi 19.070 gledalaca. To je više nego što u NBA imaju Finiks, San Antonio, Minesota, Nju Orleans, Hjuston, Indijana, Oklahoma, a u rangu sa ostalima.

Bilo bi interesantno naci podatak o povecanju posete na gostovanjima kada se igra protiv Partizana.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Anđušić NE SME da spušta loptu na parket a tek da ulazi u pik kao "picker" odnosno igrač koji kreira u piku! Tu pravi teške brljotine koje gledamo cele sezone i onda imamo utisak o njemu kakav imamo!
Da se definiše i uzima akcije koje njemu otvaraju šut, "parkira" se u ćošak pa na skupljenu odbranu bude opcija za izlazni pas na strani pomoći, eventualno u piku da dà blokadu pa uđe u "flare" - to su stvari koje treba da radi, ima lik "puter" ruku! I da bude svestan da neće iz svake akcije i kretnje imati pogled ka košu! Kada se to desi da ne drnda loptu 5+ sekundi nego odmah da prosledi dalje i makne se u ćošak, a ako je već u ćošku da promeni stranu terena!
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
298
Reaction score
2.656
Локација
Beograd
Šaljem ocu poruku: Kakva utakmica!
On mi odgovara: Jesi vidio kako kapiten treba da čuva svog igrača?
Kevin Panter je najbolji naš igrač, a vjerovatno i najkompletniji u Evroligi. Egzum jeste kalibar za NBA, ali Panter može bez problema da bude kapiten u NBA-u. Ove sezone je dodao u svoju igru sve što krasi kompletnog igrača. Samo se nadam da će konačno doći utakmice u kojima će mu ući oni prelomni šutevi. On je kalibar da sahrani protivnika, samo malo sreće u odlučujućim trenucima. A što se tiče ostalih, ja i dalje mislim da je Ledej najpametniji naš igrač. Pogledajte ono hvatanje lopte, koš i dodatno, on je krenuo na skok sa slobodnih dok je lopta još bila u vazduhu. To je osjećaj za loptu koji imaju najbolje četvorke. Takav je bio Novica, Tomašević, Veseli. To se stiče velikim radom koji dovodi do šestog čula na skoku u napadu.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Šaljem ocu poruku: Kakva utakmica!
On mi odgovara: Jesi vidio kako kapiten treba da čuva svog igrača?

ezgif-3-cc7dfb71fc.webp
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.929
Ne mogu da pronadjem Papapetrua na ovim snimcima posle meca , jel sve ok ? Da nije slucajno neka povreda? Ako neko ima neki info neka pusti... Ako je bio a ja ga ne vidim , drvlje i kamenje po meni , oprostite....
U pravu si, sačekao je ekipu u svlačionici. Nadam se da nije povreda u pitanju, ne znam kakav je protokol u EL, da li možda ima obavezna doping kontrola.
Ima ovde na snimku od 21:55:
 
  • Like
Reactions: MiM

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Anđušić NE SME da spušta loptu na parket a tek da ulazi u pik kao "picker" odnosno igrač koji kreira u piku! Tu pravi teške brljotine koje gledamo cele sezone i onda imamo utisak o njemu kakav imamo!
Cela poenta. I to nije nikakvo nipodaštavanje. Samo želja da igrač iskoristi svoj maksimum i bude koristan timu. Prosto mi bude krivo i zameram sebi što dodjem u situaciju da ga opsujem ali kad on krene da ”kreira” meni se smrkne.
Svakako ima svoje kvalitete ali samo treba da radi što najbolje ume i biće dobro za sve.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
167
Reaction score
996
Локација
JNA
Bilo bi interesantno naci podatak o povecanju posete na gostovanjima kada se igra protiv Partizana.
Na primeru Virtusa npr.. Oni su najvecu posetu ove sezone imali protiv Barselone ( 9.028 ) , naravno mi smo uspeli to juce da im popravimo to (9.072) ...
Imali su protiv Baskonije (7.564) , cigana (7.756) , Makabija (7.047) , Efesa (5.433) , Panate (6.025) , grckih cigana (6.375) , Bajerna (4.504) ...
Jako lepo zvuci da interesovanje za nase utakmice u gradovima domacina izaziva toliku zainteresovanost ...
Primer Albe , ocekivano da sa turskim ekipama imaju najvise publike , pa tako sa Fenerom (13.166) ali i sa Partizanom odlicna brojka (11.137) veca cak i od
Barselone (8.916) Reala (9.957) ali i od ostalih grcki cigani (8.829) , domaci cigani (7.117) , Makabi (9.755) , Milano (7.128)...
Kada uzmemo primer Bajerna u vrhu smo naravno mi (6.500) ali sa jos par ekipa , zbog kapaciteta dvorane , pa su Audi arenu punili i Real , Efes , cigani...
Ali bilo je i Valensija (4.337) Makabi (4.688)....
Da pogledamo npr. Panatinajkos , koji ocekivano ima najvecu posetu protiv grckih cigana (14.700) protiv Partizana je bilo (8.309) ,
Valensije (5.150) , Zalgirisa (3.170) , Makabija (5.320) , Fenera (4.180) , Monaka (6.133) ...
Mnogo mi donosimo Evroligi , mnogo vise treba da smo ponosni i da cenimo ime koje nosimo -PARTIZAN !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top