Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Pfc do groba

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
38
Reaction score
261
Локација
Republika Srpska
Opet taj gatekeeping... :rolleyes: Mi koji kritikujemo kad ne valja i koje neki poraz toliko zaboli da izgovorimo nešto iz očaja, mi sad nemamo pravo da se radujemo ovome, samo bE pOsItIvE likovi, koji će da likuju zauvek jer su oni bili u pravu a mi nismo.

To što smo neki pesimisti po prirodi i cinici ne znači da manje volimo Partizan od onih koji su uvek pozitivni bez obzira na okolnosti.

Kulturnije od ovoga nisam mogao, a i nije prilika za drugačije obraćanje, a nije da se ovo dešava prvi put...
Cinizam i pesimizam zadrzite u sebi, a Partizan od navijaca uvijek mora da ima podrsku. Uloga navijaca izmedju ostalog i jeste da podigne ekipu kada dodju teski dani.
Volim ga ko oka dva...
:partizan-fan:
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.105
Reaction score
14.560
Локација
Kipar
Evroliga ove godine obara rekorde sto se tice posecenosti. A to se desava najvise zbog Partizana I Arene. Ali sigurno I zbog utakmica kad je Partizan gost. Ovih par podataka koje si naveo su ocigledan dokaz.
Partizan zaista donosi mnogo Evroligi.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Cinizam i pesimizam zadrzite u sebi, a Partizan od navijaca uvijek mora da ima podrsku. Uloga navijaca izmedju ostalog i jeste da podigne ekipu kada dodju teski dani.
Volim ga ko oka dva...
:partizan-fan:
Pa, iz vaseg ugla (ugla optimista) to tako izgleda, ali od nas ce Partizan uvek imati podrsku, bez obzira sta mi osecamo da je realno. Evo, ja i dalje ne vidim da je izvestan prolaz u top 8, narocito kad pogledam raspored Baskonije, Zalgirisa, Efesa, Makabija i nas. Ali to ne znaci da ne bih dao poslednju kap krvi da se to ostvari. Jednostavno, mi to ne radimo namerno, prosto imamo takav pogled na svet. I ne vidim sto bi bio problem napisati ono sto osecamo.

Svakakvih sam se sranja nagledao u zivotu, narocito ciganskih, da bih mogao da budem optimista. Ali, uvek kazem - daj Boze da ne budem u pravu.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
I nije meni navijanje za Partizan profesija, pa da ja tu kao imam neku ulogu. Partizan je za mene ljubav, i pišem ono što osećam jbg, u tom trenutku je bilo crno.

Pogledaj taj meč protiv Albe ako se ne sećaš na šta je sve ličilo u tom periodu od igre do svega ostalog. Neko možda lakše pređe preko poraza, ali posle onolikog čekanja na EL posle te utakmice sam se osećao kao da mi je neko umro...
 

Pfc do groba

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
38
Reaction score
261
Локација
Republika Srpska
I nije meni navijanje za Partizan profesija, pa da ja tu kao imam neku ulogu. Partizan je za mene ljubav, i pišem ono što osećam jbg, u tom trenutku je bilo crno.

Pogledaj taj meč protiv Albe ako se ne sećaš na šta je sve ličilo u tom periodu od igre do svega ostalog. Neko možda lakše pređe preko poraza, ali posle onolikog čekanja na EL posle te utakmice sam se osećao kao da mi je neko umro...
Vjerovatno je Partizan "ljubav" i za one sto su posle poraza od cigana prodavali sezonske karte.
Koliko god da boli poraz, podrska koju su navijaci Partizana pruzali u najtezim porazima i govori koliko se razlikujemo od drugih. Kada niko ne napusti halu pri minusu od 20 razlike, vec grmi kao da vodimo ( utakmica protiv Benetona). Konekcija koja je ostvarena sa igracima je i nastala od podrske u utakmicama kao sto je protiv Albe u Berlinu, pa danas imamo situaciju da svi igraci slave na tribini kao da su odrasli na
njoj.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ja nemam sta reci, niti sta dodati za onu rapsodiju od juce, sve ste rekli! Bravo crno-beli! :clap

U nekom kontekstu po nas bitnija je bila ova prva utakmica juce, ali ova sutra nije nista manje bitna, narocito nakon ove lude serije pobeda Milana, a i mi jos nista nismo osvojili niti smo se negde plasirali.

Svaka cast svima koji su bili juce u hali, i kosarkasima i navijacima Partizan, pa i kosarkasima Virtusa koji su nas castili prisutvom. :D

Evo kada smo kod Papa, jedan mali prilog
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.920
Pored nauke o imenima, da se ubaci i nauka o ,,facama''. Onakva lobanja nikako ne moze da bude nas. Tu je neka greska, ako i jeste deklarativno nas. Familija ga naterala i sl :D

Sto se pesimizma tice, naravno da nije izvesno da cemo se plasirati u top 8, ali sam u to uveren odavno.

Nije problem kritika, da se napise ,,gle, kako su odigrali veceras. Ne lici ni na sta.'' Problem je kad se pisu nebuloze ili, jos gore, naseda na ciganske spinove po medijima, a time onda i truje forum.
 
Последња измена:

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.105
Reaction score
14.560
Локација
Kipar
Meni je licno najvise smetalo nepoverenje najboljem treneru Evrope. Kvalitet dokazan na najvisem evropskom nivou je preispitivan a islo se cak i do "jebi se Zeljko".
Dosao covek sa cistom emocijom, zrtvuje sebe I svoj ugled I umesto da usledi bezrezervna podrska i poverenje ovde su se pisale svakakve nebuloze.
Sto se mene tice ne moramo ni u top 8 da se plasiramo. Ovo cemu svedocimo ovih dana je istorija, prica za film. Bez preterivanja, ovo ce se prepricavati decenijama koje slede jer se ovakav slucaj zrtve za voljeni klub vise nece ponoviti u ovom materijalnom svetu.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
297
Reaction score
2.653
Локација
Beograd
ezgif-3-cc7dfb71fc.webp
Nije mislio na to nego kad Exuma udari čupavi ganfer, a Panter uleti da mu objasni koliki je moron. Ali i u odbrani ga je pojeo sigurno :).
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Brutalno navijanje! Svaka cast Grobari!
Alal vera!

Mozda i prelomni trenutak utakmice je kada su pustili Freed from desire, tada je nastala opsta ludnica na nasoj tribini.

Preponosan na momke koji su izginuli na terenu, na navijace koji su iskidali glasne zice. A sada neka se spremi Milano, da priredimo do sada nikada vidjenu rodjendansku zurku kakva dolikuje Najvecem medju nama!

GDE GOD DA IGRAAA!!!
 
Последња измена:

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Dve stvari, jedna "urednicka". Malo sidjite sa ledja ljudima koji su samo kritikovali igru naseg kk u jednom periodu sezone.
Ne moramo da se podbadamo kad sve ide kako treba.
Uzivajte u OVOM periodu. Moze da poootraje a posto je sport u pitanju moze da stane. Videli smo puno primera.

Grobari da, prave atmosferu gde god se pojave, Arena je prakticno rasprodata i bice do kraja sezone, tu sad nema sumnje. Samo i navijaci koje dolaze na utakmice umeju da budu prilicno nervozni. Pa protiv Albe je samo 3/4 bila po ukusu svih. Puno je bilo nepotrebnih frustracija na egal utakmici i u poslednjoj cetvrtini kada je razlika padala na "samo" 14. Kao da je pobeda protiv Albe( dopisati po zelji) pod moranjem.

Neka bude cak da je bila, sada nas docekuje ekipa koja ima pet vezanih pobede, posle igramo protiv Efesa a onda poslastice u Areni. Tesko da smo favoriti u svim tim mecevima, i da cemo pobediti sve.
Tako da bez teskih reci i ako na kraju ne budemo cetvrti na tabeli uz prednost domaceg terena.
Imamo fantasticnu priliku da uzivamo u kvalitetnoj, uzbudljivoj EL. Iskoristimo je.
Ono sta ja ocekujem, a blizu smo vrlo, je osvajanje Aba lige pod br.1 uz sto bolji plasman u el.
Ponedaljak i pobeda nam obezbedjuje prakticno prednost domaceg terena u PO.
Blizu smo. Tako da, koncentracija, zelja igraca koja nije upitna uz pravo raspolozenje na tribinama. Da nas dovede gde smo zeleli.

Verujem i u jedno i u drugo.

Ajmo mi!
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
350
Reaction score
2.483
Локација
Vukovar
Bravo Partizane,bravo Grobari tako se bodri voljeni klub.

KK Partizan je ove sezone postao atrakcija,raduje me što veliki broj navijača prati naš klub svuda po evropi , i to idu ljudi pretežno u svojoj režiji, što bi se reklo prava raja.
Utakmicu nisam bio u prilici da gledam , pogledaću večeras u miru sa uživanjem.

Tu smo blizu smo tog četvrtfinala , ali bez preterane euforije čeka nas još puno teškog posla.
Nisam očekivao 15 pobeda na još 7 kola do kraja ligaškog dela , iznad mojih očekivanja.

Kako god da se ova evroligaška sezona završi,mislim da nas prava stvar očekuje sledeće sezone , ovo je proces u koji je Željko ušao i hvala bogu sve mu se kockice polako slažu , pravu eksploziju očekujem u sledećoj sezoni.
Već sada sa ovih 15 pobeda , sa punom arenom u Bg na svakoj utakmici, sa ogromnim brojem Grobara na gostovanjima i sa brendom kakav je Željko Obradović mi postajemo magnet za veliki broj kvalitetnih igrača, što će biti ključno za formiranje tima.
Zato je bitno da se osvoji ABA , da ne razmišljamo hoće li nam banditi iz evrolige dati pozivnicu ili ne.
U Aba ligi moramo da se potučemo sa gulanferima, pošto tu košarke neće biti baš puno ,nego tuče,znači treba ih namlatiti odmah na startu a pošto su oni pičkice posle par minuta batina uvuće rogove brzo.

Naš tim je koncipiran od igrača koji su navikli da igraju šminkersku košarku, bez puno kontakta u igri , sa odličnim šuterima i odličnim napadačkim arsenalom, ali se uz Željka polako navikavaju i na grublju igru i polako počinju da igraju i odbranu na zadovoljavajućem nivou.

Grobari samo jako i sutra naveče i nedajte Tulji da pije , al iz prazne čaše...
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Статус
Затворена за писање одговора.
Top