Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

CrnoBeliGagi

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
433
Reaction score
4.211
Локација
Jupiter
Mislio sam odvalicemo ih i tokom cele utakmice sam bio uveren da dobijamo,to je nesto novo ali mislim da je PAO igrao odlicno danas,iznenadili su me. Osim onog poraza tamo kod ciganijakosa sve ostale smo bili egal sto nikada u poslednjih 20 godinama nije bio slucaj i to je neki novi nas kvalitet pogotovo na gostovanju jer pre se znalo i kad smo top zna se u goste ides realno da skupo prodas kozu pa cak i Zalgiris i ekipe koje nisu nikad nista spec. Fantasticna je evroliga bila ove godine,idemo na Real-sudar dva najveca sportska drustva na svetu pa neka pobedi onaj veci klub,iz Beograda. P.S. koji su datumi cetvrtfinala ako je to vec definisano?
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
Dakle maksimalno na Zadar u ponedeljak i onda odmor do početka TOP 8, jebati mater ovima iz ABA ako nešto budu srali da se igra sa futurom.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Imalo je mnogo stranaca ciju sam igru uzivao da gledam u crno-belom dresu, pocev od Vontiga pa do nekih sto su igrali u teskim vremenima za klub, ali Dante jebeni Egzum je masina kakvu ne pamtim! Bratina stize i zatvara sve u odbrani, korakom predje cetvrtinu terena, petice ne mogu da ga pomere na postu, ruke ko Lazme nekad, brzina, odraz i sve sto se tice fizikalija za divljenje, a na to je dodao i sut. Pick your poison za svakog protivnickog trenera kada je on u pitanju, plus iz kola u kolo posterizuje ponekog centra. Licno mi se vise svidja ono protiv cigana iz Pireja, ali dan ti jebem sta je nocas uradio ono Gudaitisu?! I to uz faul ubedjen sam.

Trener PAO-a je rekao ono sto je ocigledno, niko ne zeli Partizan za protivnika u ovom trenutku. Protiv bilo koga od sva 4 tima (pa i Monaka, sta se koji kurac potcenjuje taj tim, a posebno Majk Dzejms u njemu?) mi smo autsajderi, ali svi znaju da moraju da pobede sve na svom terenu jer ce se preznojavati u areni sve da su Boston Seltiksi.
Real ne volim, strasan su tim, a posebno zbog Tavaresa koji je po mom misljenju najkorisniji igrac u evropskoj kosarci. Da se pobijemo, pa sta bude.

I da, onaj debil je pitao trenera Panathinaikosa planira li gazda kluba cistku na kraju sezone. Ivanu je bilo neprijatno i da prevede.
Aman oduzmite mu akreditaciju vec jednom! I njemu i Radi. Ostavlja se losa slika o klubu, ja da sam nocas bio i na Zeljkovom, a posebno na Serelisovom, pomenuo bih mu to porodice sto ima i izleteo sa konferencije. Previse je i gadno je, nema uopste razloga za to u ovakvoj sezoni.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
Evo kaže Tegeltija da je Smajli povredio rame i da će sutra biti više informacija. Sranje čoveče.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Cudan osecaj, gledam utakmicu opusteno bez nerviranja a gube 18 razlike, nisam na to navikao pa mi nekako bas bas cudno. Onda krenu da se vracaju i opet opusteno uz pomisao ma to je to dobijamo ovo na kraju.
Jos je ispalo super onako za kraj idealno trojkom.
Mislim da je utakmica odigrana bez neke velike potrosnje, da su igrali koliko je dovoljno bilo da postuju sebe i protivnika a na kraju sta bude bez opterecenja za pobedu jer bolje a ni gore nije moglo od ovoga.
Hvala svim igracima za nestvarnu sezonu do sada, hvala sto slusaju i upijaju savete maga ove igre, vrhunskog majstora bez koga ovo ne bi bilo moguce,hvala im za neizmernu radost i ulepsane dane.
I naravno veliko hvala onom najvecem medju njima ZELIMIRU ZELJKU OBRADOVICU!
Sta god da se desi do kraja sezone u EL ne moze da pokvari utisak u istoj, moze da bude samo bonus.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.569
Локација
Yaoundé
Termini mečeva četvrtfinala:

Madrid 25. i 27. april 20:45
Beograd 2. i 4. maj 20:30
Madrid 9. ili 10. maj

 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.355
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Imalo je mnogo stranaca ciju sam igru uzivao da gledam u crno-belom dresu, pocev od Vontiga pa do nekih sto su igrali u teskim vremenima za klub, ali Dante jebeni Egzum je masina kakvu ne pamtim! Bratina stize i zatvara sve u odbrani, korakom predje cetvrtinu terena, petice ne mogu da ga pomere na postu, ruke ko Lazme nekad, brzina, odraz i sve sto se tice fizikalija za divljenje, a na to je dodao i sut. Pick your poison za svakog protivnickog trenera kada je on u pitanju, plus iz kola u kolo posterizuje ponekog centra. Licno mi se vise svidja ono protiv cigana iz Pireja, ali dan ti jebem sta je nocas uradio ono Gudaitisu?! I to uz faul ubedjen sam.
Dosta se zaboravlja ovo kod njega, a po meni najbitnija stvar, mislim da je generalno najbolji timski defanzivac na 1 u EL od onih igrača koji išta isporučuju u napadu ne računamo nekog francuskog branka lazića i brkatog turčina koji uđu da naprave 2 faula i izađu.
Svi se orijentišu na tu njegovu ludu atletiku u napadu, ali on nama u odbrani drži sezonu. Mi i ovako nismo defanzivna ekipa, a on nam drži konce tamo od početka, što se dodatno vidi povratom Alekse, kada ima malo vremena da se osveži koliko je nemoguć u preuzimanjima, a pri tome nije onaj smarački dosadan defanzivac "vidi me, vidi me kako igram odbranu" nego jednostavno igra odličnu timsku odbranu.
A mi smo s ovim jebeno šesti u Evropi na kraju regularnog dela, što kaže Željko o ovome će se pričati.
Dok svi kukaju za petim mestom, ja sam i dalje u neverici da Monako ima više pobeda od nas i da nije izgubio još jednu i mi bi imali to četvrto mesto kojem sam se nadao. Nismo isti.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
bio sam potpuno spokojan i na +18 u prvom, i na +11 u cetvrtoj cetvrtini, ne zato što smo već obezbedili prolaz, nego zato što sam apsolutno u svakoj sekundi utakmice znao da mi ovo dobijamo
toliko poverenje imam u Željka i igrače…

a gospodin Naneli “otvorio” početak jebanja majke svakom timu u evroligi u regularnom delu trojkom protiv Efesa, i “zatvorio” danas trojkom protiv Panate
opasna muda…
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top