Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.690
Najgore sto moze da se desi veceras je da relativno neizvesna zavrsnica i da se ne desi ono sto bi svi voleli. Svaki drugi skor, da ih dobijemo ili oni nas vecom razlikom je u neku ruku ok, jer se mi ne bi toliko istrosili, kako fizicki tako i emotivno. Jedino je sigurno je da sve svi nadamo da ih cepamo veceras!!!
Evo da budem saglasan sa nekim da ne bude posle da se samo svađam: i ja mislim da bi bilo u neku ruku ok da ih dobijemo
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.878
Локација
Beograd
Mića Berić I njegova čuvena košulja, pa da se pridružim i ja s mojom lucky shirt...
P. S. ovo je više od očekivanog za povratničku sezonu i, u skladu s tim, štagod momci uradili, samo BRAVO zaslužuju...
 

Прилози

  • IMG_20230425_165643.jpg
    IMG_20230425_165643.jpg
    2,7 MB · Прегледа: 81

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
228
Reaction score
1.161
Ocekujem danas nekog Zocovog keca iz rukava, tipa sut za tri Lesora, Andjusu u telavivskokecmanovskom izdanju, Tristana na Tavaresu ili nesto jos ludje, sto nikome nece pasti napamet :)
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.770
Reaction score
55.474
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stvorila se neka atmosfera da je sasvim normalno pobediti real tamo. Aj sad na stranu naš niz, ali bilo ko da očekuje pobedu i preti najtrofejnijem evropskom klubu tamo je prilično suludo.
Što se tiče utakmice mislim da nam je šansa u držanju egala što duže, nemamo luksuz da nam sklizne utakmica u drugoj trećoj četvrtini. U poslednjoj je sve moguće jer mislim da nisu ekipa koja živi za egal utakmice, što ne znači da ne mogu i to da reše individualnim kvalitetom. A te neke stvari nekad ne može ni Željko da sakrije ako plane individualni kvalitet teško se tome parira.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Ima li ko od nasih u Madridu da podjeli utiske?
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Stvorila se neka atmosfera da je sasvim normalno pobediti real tamo. Aj sad na stranu naš niz, ali bilo ko da očekuje pobedu i preti najtrofejnijem evropskom klubu tamo je prilično suludo.
Što se tiče utakmice mislim da nam je šansa u držanju egala što duže, nemamo luksuz da nam sklizne utakmica u drugoj trećoj četvrtini. U poslednjoj je sve moguće jer mislim da nisu ekipa koja živi za egal utakmice, što ne znači da ne mogu i to da reše individualnim kvalitetom. A te neke stvari nekad ne može ni Željko da sakrije ako plane individualni kvalitet teško se tome parira.
Sword of a Thousand Truths 25042023183738.jpg

Realnost nije briga na koju se mi obaziremo :D

...O PARTIZAN OLE OLE OLE OLE OLEEEE, O PARTIZAN OLE OLE OLEEEEEEE!!! :pfc:
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
krenula svadbarska atmosfera... nikada nismo nista uradili kada je tako...i onda se bude spavaci pljuvaci koji uz nase emotivce propustaju priliku da cute...
Samo hrabro momci, dajte sve od sebe!!!
Krv, suze i znoj
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Moram da odgovorim na ovo, iako je skoro uzastopna poruka, izvinjavam se...

Hajp nije isto što i svadbarska atmosfera. Ne verujem da neko očekuje pobedu, ali mislim da se svi tome nadamo. I momci i Žoc su nam pokazali da imamo svako pravo da se nadamo.

Igramo top8 EL protiv Reala, eej... Naravno da prži hajp! Ne mogu da dočekam!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Navijači su osokoljeni pobedama a ciganski mediji prave sliku polu-amaterskog kluba iz Madrida pa ako pobedimo i nije neki uspeh a ako pu pu pu izgubimo onda e od koga su izgubili...

Real je za mene po imenima najjača ekipa EL, onaj Tavares da igra sa još četiri omladinca koji kapiraju basket ima šanse protiv većine ekipa Evrope.

Imamo trenera koji je majstor za pripremu ovakvih utakmica, očekujem drugačiji Real od onog koji smo pobedili u Areni tako da mirne glave samo i možemo mnogo.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Najvažnija utakmica u seriji.

Dobijemo - i to je to, niko Žoca neće dobiti 3 od 4.

A ja nešto mislim da neće ni 2 od 4...
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.013
Izvinjavam se sto maltretiram, ne mogu naci onaj link za stream, pa ako je neko dobre volje nek podijeli…
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Izvinjavam se sto maltretiram, ne mogu naci onaj link za stream, pa ako je neko dobre volje nek podijeli…
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Nije nemoguće...
Treba da se poklope nekoliko sitnica.Da odigramo neverovatno dobru odbranu,da pogađamo u visokim procentima ,da njima ne bude dan kada će da ih prosere ,I da imamo fokus tokom čitavog meča.
Samo to i ništa više...ahhhh
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Samo bez euforije. Ipak je to Real kao sto rekoste iznad. Mislim da ce jednu utakmicu stisnuti vise nego drugu, koju ne zna se. Na jednu ce se mislim ,baciti karte' pa sta bidne...
Naprijed Partizan!!!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Статус
Затворена за писање одговора.
Top