Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Данте је изашао носили га Трифа и још један играч. Бојим се да смо га изгубили не само за ЕЛ негођи дуже. Како сјеба све не вјерујем
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Dobro oni znaju šta su uradili, ovo im je jedina šansa da nas prođu. A onom ko je doveo ove idiote na SK najebem mu se svega što hoda, pričaju o suspenzijama i povredi Egzuma sa osmjehom na licu, smradine!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.800
Локација
"preko bare"
Meni se učinilo da sam pročitao Danteu sa usana da kaže za nešto da je slomljeno. Pretpostavljam da je prst i iskreno se nadam da sam izludio i nisam dobro vidio.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.766
Reaction score
19.380
Локација
Nickname
Sve najgore želim sportskom kolektivu zvanom Real Madrid. Krunu sa grba mogu da okače o kitu svoju, nema tu ni k od prideva kraljevski.
Samo da je Dante dobro, čovek koji uvek izbegava da učestvuje u ovakvim stvarima, nadam se da će biti ok.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
661
Reaction score
5.303
Локација
Nis
Ne verujem ni ja telegrafu ali preneh jer imaju novinara tamo pa mozda znaju ali svejedno cekamo zvanican info i nadamo se najboljem.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.159
Reaction score
3.676
Ma da.. na prenosu se vidjelo da mu je zglob bandaziran.
Nista do sutra i magnetne rezonance. Samo nisam upratio kada se povrijedio.
Ono sto sam vidio na blic, stopalo nije buknulo pa mi ne djeluje da su pokidana meka tkiva.

EDIT: Panter nije ugrozen bez obzira sto je inicijator obracuna. Lesor je pod najvecim upitnikom zbog starta na Musom. Mada se vidi da nije divljacki start.
A to sto je prekinuta utakmica, nikakve posljedice. Kada sa klupe udjes u teren, automatska tehnicka. Jos ako nesto kazes i gurnes.. eto druge i aut. Vjerovatno su obe klupe uletjele i iskljucene.
 

Krkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
69
Reaction score
470
Jedino sto je dobro iz ovoga smrada je sto smo dobili dodatnu motivaciju da ih pometlamo.
Mozda bi se malo opustili ali sam siguran da cemo sad jebati majke u trecoj.

Samo se nadam da je Dante dobro.

I opet da kazem, jebem vam seme cigansko, govnjivo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top