Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Pa da, ali jebiga, ako se okarakteriše kao blaži indident.... A to teško da može. Tačnije nema šanse da bi moglo, ali ja se nadam u Bodirogu da izboksuje to nekako na najblaže za nas
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.308
Reaction score
10.837
Локација
underground
Pa po meni je sve blazi incident osim Jabuselea. Msm za blaze ide tehnicka i namjerna , sta je onda prestup za jednu utakmice kazne ako nije ovo ?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.360
Reaction score
37.693
Savić je upravo krenuo sa kuferima nazad za Španiju...
Nadam se da su kuferi puni para i da je Florentino platio da ne dolaze za Beograd ili da makar budemo nežni. :D

Pa da, ali jebiga, ako se okarakteriše kao blaži indident.... A to teško da može. Tačnije nema šanse da bi moglo, ali ja se nadam u Bodirogu da izboksuje to nekako na najblaže za nas
Pa vidiš, to je čisto moje i tvoje nagađanje. Kao što mediji nagađaju da je teški prekršaj i gađaju se kaznama. Ti si rekao minimalna kazna je 3, ja kažem nije nego 1, a na sudiji je da proceni. Oba slučaja imaju i samo finansijsku kaznu, bez suspenzije.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Španski mediji od jutros ovo spekulišu novčane a Jabusele po guzi. E sada španci su to .
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
'Еј, поред чињенице да смо размонтирали Реал у сред Мадрида 2:0, односно трећи пут за редом, ја данас да будем поносан, срећан и да у еуфорији чекам уторак, ја сам цео дан сјебан и скењан као да ми је неко умро. Пантер је капитен и није смео да одреагује како је одреаговао, ма колико га Љуљ крајње подло и курвински ударио. Имаш 1:40 до краја, 15 разлике, два бацања и лопту са стране. Лесор је пре месец дана имао оно говедо провокаторско Петрушева и није се дозвао памети, па је синоћ омлатио Мусу. Сва срећа па се није повредио. Реал ми се огадио за сва времена. Гори су од оних каталонских гована. Јабуселеу, Љуљу и Деку желим да поломе све четири, колико сад. А ми Гробари да се дозовемо памети и да у уторак не направимо глупост. Ај живели, и вратиће нам се ово на најлепши могући начин. У то сам убеђен. Јер пут до врха је посут трњем и камењем.
 

gGnuX

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
53
Reaction score
156
Локација
Kraljevo
Гробари, љуби вас брат и честита велику победу!
Јуче ми је био рођендан, а пре 15 минта пре текме сам и добио најлепши рођендански поклон - сина! :)
А онда још и победа....па ја не знам како да опишем, не могу да опишем....капирам да је све јасно, немам речи тренутно.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.767
Reaction score
19.388
Локација
Nickname

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Po pravilima bi trebalo da bude minimum 3 utakmice, ali negde polazem nadu u to da Evroligi nije u interesu da ekipa osakacena suspenzijama igra na f4, sto bi bio slucaj sa obe ekipe ako suspenzija bude i malo veca od minimalne, da ne pricam o tome da bi nama u slucaju minimalne kazne odgovaralo da izgubimo dve u Beogradu pa da u Madridu probamo da izborimo f4 gde bismo bili kompletni, sto je tek nesto sto nije u interesu takmicenja. Zbog toga se nadam da je moguce da disciplinska komisija zazmuri na jedno oko i tretira ovaj incident kao laksi nego sto je realno bio, i da prodje samo sa novcanim kaznama, osim kod Jabuselea kog sigurno ceka ozbiljnija suspenzija.

Пантер је капитен и није смео да одреагује како је одреаговао, ма колико га Љуљ крајње подло и курвински ударио

Panterova reakcija na Ljuljov potez je bila najnormalnija moguca, pogotovo jer to nije prvi takav faul koji su napravili u kratkom vremenskom periodu, uneo mu se u facu ali nije ga udario ili tako nesto, da Dek i Jabusele nisu odmah poleteli da se biju nista se ne bi desilo.
 

CrnoBeliGagi

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
434
Reaction score
4.211
Локација
Jupiter

"Posle meča u Madridu objavljeno je da je povredio ligamente prsta stopala, ali nakon novih pregleda u Beogradu ispostavilo se da je u pitanju samo istegnuće pa bi trebalo da bude spreman za naredni meč, prenose beogradski mediji." b92
:partizan-fan: :shal:pfc:
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.406
Локација
JNA

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Kako Bodirogin sin javlja. Babo je predložio sledeće: Jabusele suspenizija, ostali novčano.
Savić je upravo krenuo sa kuferima nazad za Španiju...
Budite mi bez brige i bez tenzija na tribinama u utorak ;)
Tuljo brate niti znam ko si ni sta si :), ali znam da si nas znao poprilicno obradovati u letnjem prelaznom roku :).

Ne vidim da ovaj tvoj post moze biti bilo sta osim zajebancije nas napacenih dusa, ali hajde Bog da te cuje pa da ide opet na radost.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top