Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Šta vama pada napamet...Kako prolongiranje i odugovlačenje.
Ako uopšte namirišemo pobedu odmah da je zgrabimo.
Mislio sam da će Pantera jednu da kazne...Ali ovo? Jebeno je teško.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.844
Локација
Beograd
Najgore sto Zeljko nece kalkulisati ali kao sto neko rece po cenu da se ne ode na F4 se mora 3. izgubiti da se ocisti Panterova kazna.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sve su svesno napravili kako bi se došlo do pete utakmice u Madridu. Panter 2 meča suspenzije? I dalje mi ne ide u glavu. Onaj ljigavac Dek tek jedna utakmica... pa da su bar izjednačili njega i Pantera. Sada će biti možda i ključno da li će Exum biti spreman... sa njim i povratkom Lesora možemo da se nadamo da ćemo dobiti govnjivi real u četvrtoj utakmici... onda sa sve Panterom u Kaunas.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
kako sam se smorio… i sta sad, jel treba da izgubimo sledecu da bi sa full sastavom mogli u eventualno polufinale? Jebem vam 100 majki lopuze, posebno onome ko je ovo odlucio! 2 za pantera, 1 za Deka koji je sve zakuvao a 5 za onu zivotinju za pokusaj ubistva eeeej bre…
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Necemo sigurno namerno izgubiti ali treba dobiti bez Pantera i Lesora, a mozda i Eksuma. Hiljadu se sad tu pitanja postavlja , da li postedeti Eksuma u utorak. Da je bar Dek dobio 2 utakmice to bi bilo posteno , ovako mi i bez Pantera u cetvrtoj ako je bude a njima se Dek vraca. Uzas.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
kako sam se smorio… i sta sad, jel treba da izgubimo sledecu da bi sa full sastavom mogli u eventualno polufinale? Jebem vam 100 majki lopuze, posebno onome ko je ovo odlucio! 2 za pantera, 1 za Deka koji je sve zakuvao a 5 za onu zivotinju za pokusaj ubistva eeeej bre…
Nemoj samo, molim te, to "panter" i "Dek".
Opet me drma adrenalin kao i sinoć pri onom divljanju goveda, mamicu im cigansku!
Kako beše oni "madridisti" zapevaše - "euroleague mafia" ili slično?
To je apsolutno isto kao kad naši domaći mutirani cigani krenu da nariču, zapevaju i bore se za "pravdu".
Govna neopevana!
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Namerno izgubiti utakmicu...o čemu vi pišete, kao da smo Boston Seltiksi pa možemo pobediti Real kad nam se prohte. Ja u ovome vidim prednost što ovo još više može da ojača ekipu i da proradi neki inat zbog nepravde.
Sinoć smo dokazali da zapravo možemo pobediti Real Madrid kad hoćemo, a oni su dokazali da su jako loši luzeri i spremni na sve.

Pre bih rizikovao prednost od 0:2 protiv Reala nego jednu utakmicu protiv Barselone bez Pantera.

Šta ja ima da se opterećujem oko toga šta će svet misliti o "namernom" porazu, kada se se španci na -20 i 0:2 potukli da bi dobili ovu priliku...

A i ne mora da bude nameran poraz, možda nam jednostavno ne bude išlo, Dante mora da odmori recimo... Smešno je reći "ma gazi pa šta bude!" a ono "šta bude" je Final Four i Barselona u životnoj formi, jedna utakmica, bez našeg najboljeg igrača i kapitena.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.828
Niko ne kaze da mozemo da biramo kad hocemo a kad necemo da pobedimo Real. Ali lakse cemo pobediti Real bez Pantera u Bg (uz dodatnu mogucnost popravnog u petoj u punom sastavu), nego Barselonu bez Pantera na F4.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Igrati maksimalno i na pobjedu bez ikakvih kalkulacija. Radije bih izbacio ove cigane pa nek izgubimo od barse ako treba a ne da ovima dajemo momentum da mogu da se vrate.
Izaci na parket i ici svim silama na pobjedu!!!
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
176
Reaction score
670
Локација
Beograd
Daj braćo da se koncetrišemo samo na košarku i da nam samo košarka bude u glavi. Šta je bilo, bilo je, idemo dalje. Ne bih žurio sa Egzumom za prvi meč, nek bude spreman za četrvti ako bude bilo potrebe. Pamet u glavu samo, da nam se ne ponavljaju ovakve stvari, samo ovako nešto može da nas zaustavi, jer meljemo sve redom!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.827
Локација
Beograd
Real je najgori klub na svetu, mrtvo im sve jebem, sudijama isto...ako se ne varam, osamdesetih je igrao u fudbalu osamdesetih sa Rijekom neki Kup UEFA, prvu su u gostima izgubili sa 3:1? U revanšu sudije isključuju Rijeci tri igrača, eeeej tri...i govna dobijaju 3:0 i prolaze. Uvek su imali pomoć kada im je trebala.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
И после неко мртав 'ладан напише овде да оно није било намерно од љуља...

Оа њима је то у крви знао је тачно на кога да удари и то чим су видели да је разлика недостижна. Знају они добро да нам је скраћена ротација.

Карте са ове треба померити на четврту утакмицу а коме не одговара да му се рефундира и онако ће да буде потражња невиђена. Да покажемо да нисмо глупи па бека сви пипу о празним трибинама за промену. Тврдим да ће на следећој доћи до срања а онда ионако следи казна јер ће говна то да чекају и потенцирају.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top