Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Svi smo videli gde smo gresili kad je bilo bitno ali te greske se nece ponoviti u cetvrtak. Ne uzimamo sut za 3 kad imamo plus 2 i na kraju nesto Lidejl resava i sledeci napad,videlo se iz aviona da to nije to. Junacki smo izneli tekmu,samo da se oporavi ekipa video sam da je Smajli na poluvremenu gotov,Aleksa nam je duzan samo tako neka se oduzi u cetvrtak. Idemo na pobedu i kompletni na F4! Jos jace u cetvrtak da se svi useru kao Musa veceras.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Izgubili smo taman za onaj cist kos Avramovica sto nisu svirali, tad je nasa nesigurnost skupa sa sudijama vratila Real u igru i onda je sve doslo na jednu loptu. Sto je najgore vise sam verovao u pobedu veceras nego u cetvrtoj, njima se vraca Dek koji nas je ubio u prve dve, nama Lesor koji apsolutno ne moze sa Tavaresom ni u napadu ni u odbrani jer u napadu ne moze da rasiri za razliku od Smajlija, a u odbrani ga je za glavu nizi i slabiji (danas bukvalno skok gradio u par navrata Ledej bolje) Ono sto je dobro je sto su apslutno svi igrali i apsollutno svi dali neki doprinos. Iako smo mi na papiru trebali da imamo kracu rotaciju oni su umorili svoje igrace vise nego mi nase, ako dodje do pete sa povratkom Pantera bi trebalo da ih dobijemo pa makar i tamo
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Malo su nas sudije krale, malo je bilo teskok bez Lesora...
Zeljko kaze bice interesantno na sledecoj utakmici :D
Mi sa Tristanom smo egal sa njima... Sve vam je jasno sta im se sprema u cetvrtak.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Poraz boli, ali sam igrom prezadovoljan. Momci su ostavili srce na parketu, Zek i Smajli je junacki borili sa Tavaresom, cak i Tristan dao mali doprinos tome. Madar fanstasticno odigrao, steta sto se napunio faulovima. Naneli isto odigrao dobro, Aleksa se nalozio i zato je presedao na klupi (bez obzira na ruku mislim da ga Zeljko ne bi vracao).
Kad smo mogli sa njima bez Pantera i Lesora ovako da odigramo, sa Lesorom sigurno mozemo bolje. Tavares nece moci ovako da se siri u reketu. I dalje verujemo u vas momci.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Ne možemo mi bez komplikacija pa to ti je… ali dobro… praviću se da je bilo po onome: pustili smo ih da bi panter igrao u polufinalu u Kaunasu… :cekanje::confused-smiley-013:
Valjda će biti bolje u četvrtak! A i kum Matjas se vraća! videćemo… uglavnom: :napred-partizan:
p.s. sad kad nam EL podvali onu švabicu (mislim da je to)…
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
162
Reaction score
410
Локација
Tamo_negde
Po meni dobar poraz,kolko on moze da bude dobar,dobili su nas jedva I ako je igrao skoro 2 tim,sad se vraca lesor koji bi trebao da blokira Tavaresa koji je pola njihovog tima,a dobro je jer ce nam na eventualnom f4 vratiti panter I to ce biti druga prica,idemo dalje
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Psovanje i provociranje članova

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Zasto pored savrsene prve cet i onakvog otvaranja, onoliki gubitak samopouzdanja i strah da se sutne trojka?? Samo tako smo mogli da ih uništimo. Malo vise Koprivica na tavaresu, mozda bi neki skok i pokupio. Svaka čast za ovako malo izgubljenih lopti
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.334
Локација
Nickname
Tokom jedne od finalnih serija domaćeg prvenstva Dule je rekao kako nije jednostavno pometlati ni srednjoškolsku ekipu, a kamo li profesionalni tim. Tada smo osvojili pobedivši limenke sa 3:1.
Naši su za dva dana!
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Aleksa u off modu danas, Trifunovica muci sut u ovoj seriji i Papapetru mi je zao sto nije ispostovao Ledeja u kontri.
Ne fali nama toliko Matijas dok Smajli pogadja trojke i izvlaci Tavaresa. Par puta nesigurnost Ledeja u sut itd, u cetvrtak se mora dobiti, nadam se da se nece cesati oni sto su prizeljkivali poraz danas kao da nam ide u prilog.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top