Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
ako se ne plasiramo na f4 večeras neće me tabla bensedina smiriti, svaka čast vama svima koji će te biti u fazonu “već smo dovoljno uspešni, plasirali se na top8, velik je to uspeh, nema veze i da izgubimo” naravno ja se slažem sa tim, ali posle svega, da ne odemo na f4….
moja duša to neće preživeti :D
Ako si preživeo Kecmanovu trojku, Čildresa i Nolana Smita, bez rimovanja, molim :D, ovo je mačji kašalj, da ne kažem :picka-ciganska: dim... Šta god da uradimo večeras i/ili u nastavku EL :napred-partizan:
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ja verujem da dobijamo, ne mogu da zamislim da ćemo večeras da izgubimo, jer ovakvo ludilo od plej-ofa tako ide uz nas, ne može bez rolerkostera, koji je pokidao i ovo malo živaca. Vrijeme je za radost!!!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.551
Reaction score
29.532
Локација
Novi Sad
Linkovi!
Kačite još neke ako imate dok ne počne utakmica, nakon toga samo chat molim vas :ziveli

https://rd-live.com/match/11259904/kk-partizan-mozzart-bet-real-madrid

https://sport365.stream/

 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.675
Ostavimo srce na teren.Kad nego sad.Igramo protiv kluba najtrofejnijeg sportsko drustvo na svetu sa najvise navijaca i najjacim lobijem.Tim pre ce iskusenje biti vece.Napred u istoriju:partizan-fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top