Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Nisam se nadao da ce se ova tema, nazalost uskoro zatvori. Hvala Zeljku i igracima na svemu. Jebeno nam se nije dalo, splet raznih okolonsti i jebiga, to smo mi Partizan. Samo da okusnica tima ostane na okupu uz par igraca da prosirimo roster, pravimo iskorak sledece godine. Jos jednom hvala svima na svemu. Zivio Partizan, duvaj te gangeri na celu sa sizojem.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Imam toliko godina da sam te vjreovatno mogao napraviti,a tebe još jednom da sram bude tvojih izjava.Sta misliš kakvo Želimir ima misljenje o Panteru ? Ma ko je Želimir ustvari što kaže Čovke najbolji samoproglašeni trener Evrope.Još jednom,sram te bilo !
Ma da... sigurno. Jesi ti jedan od onih silnih botovskih naloga koje je SNS kreirao na ovom forumu pa im sad grade tvrdu grobarsku die hard reputaciju da bi posle mogli "sa reputacijom" da ucestvuju u raspravama koje budu bitne za opste blagostanje prve usne i da li da mu oprostimo sto je Srbiju zamenio za svoje licne interese?

Ima li ovde neko uzbunjivanje da prijavim genericki account?
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Nije mi žao što posle ovog neću spavati uopšte (kao i mnogi),
već što trenutno nisam u mogućnosti da sednem u kola, odem i dočekam na aerodromu igrače, Željka i ostale kao šampione, jer to itekako zaslužuju.

Imamo mi još koga da jebemo, pa makar i u ABA mulju, posle svega.
Domaće ciganšture, ali prvo, protiv Studentskog centra, podrška i vetar u leđa, puna hala i gore glave!
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
pre 10 dana smo bili u formi da osvojimo EL

razvoj događaja (tuča na minut i po do kraja druge utakmice i kazne koje su proistekle, ubistva u srbiji, parastos atmosfera u areni i pad forme u večerašnjoj utakmici gde nas rešava deda od 39 godina) može samo nama da se desi, tvrdim odgovorno

nek ide sve u kurac krasni
 

Partizan321

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2022
Порука
184
Reaction score
1.045
Локација
Banja Luka
Ma da... sigurno. Jesi ti jedan od onih silnih botovskih naloga koje je SNS kreirao na ovom forumu pa im sad grade tvrdu grobarsku die hard reputaciju da bi posle mogli "sa reputacijom" da ucestvuju u raspravama koje budu bitne za opste blagostanje prve usne i da li da mu oprostimo sto je Srbiju zamenio za svoje licne interese?

Ima li ovde neko uzbunjivanje da prijavim genericki account?
Hajde još malo pljuckaj po Panteru,sladi se porazu i traži krivce,a što se sns a tiče pa tako će pičkuusti kao i ti sada izjaviti "jesam li ja kriv što je Panter promašio onu trojku"...
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
117
Reaction score
264
Локација
Zemun
Pozdrav svima!
Ovogodisnji rezultat u El je odlican, 5+.
Cestitke ekipi koja je pruzila svoj maximum, treneru, igracima i strucnom stabu. Sad kad smo se uverili, koliki su nasi potencijali, spreman sam da napisem da bi sa jos jednim kvalitetnim centroM, bili na f4 ( sto bi i osvojili ).
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Можемо ми да причамо добили нас ђедови, али ти ђедови су класа хтјели ми то признамо или не. Такође се служе стварима које су за нас неприхватљиве, кукавичке и то увијек тако било са њима и увијек прође, није џабе Шпанија била империје и што је половини свијета шпански матерњи.
 
Последња измена:

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Mi jesmo ispustili 18 razlike, ali smo istih tih 18 razlike prethodno i izgradili, nismo ih dobili na lutriji. Real jeste zasluzeno dobio ovu utakmicu, ali je apsolutno nezasluzeno dosao u priliku da je igra. Kazete Ljulj okrenuo seriju onim potezom? Ne, NIJE! Seriju je okrenuo onaj ko je to proglasio legitimnim. Nije Ljulj "samo napravio nesportski faul", sto vidim da se povremeno potencira. Kad fudbaler udari drugog igraca pesnicom u glavu, ishod je potpuno isti kao da je napravio blago povlacenje kao poslednji igrac odbrane - faul i crveni karton. Isto? Ne bih rekao. Ljulj ima mogucnost da posegne za necim takvim, ali za onakav potez je duznost sudije da ga istog momenta iskljuci, sto onda podleze daljoj mogucnosti suspenzije i nema problema - po jedna utakmica i njemu i Panteru i svima koji su vec dobili i to je to. Pa ako nas u takvim uslovima dobiju dva puta ovde, mozemo da pricamo o nekom potezu koji je legitimno okrenuo seriju. I jos jednom - Panter se JESTE uzdrzao i to nakon TRI udarca. Zamahnuti pesnicom a onda se setiti posledica i zaustaviti se je BUKVALNO definicija uzdrzavanja, cak i vise nego da se samo nasmejao i okrenuo glavu.

Nama je na sramotan nacin direktno otet F4 i to je jasno svakom neutralnom ljubitelju kosarke u Evropi, a to sto smo uprkos tome uspeli da dodjemo u priliku da ipak pobedimo, to ne umanjuje ono sto nam je uradjeno.

Ako mi je nesto drago, to je da smo cak i nakon ovakvog poraza mi kao navijaci zadrzali odredjeni nivo. Ni rec o Hezonji koji jeste bio u autu, a kritike nasim igracima se mogu izbrojati na prste jedne ruke, i to samo kao posledica vruce glave. Krdo gostiju za koje ne sumnjam da udara refresh iz minuta u minut je umesto ocekivanog nasladjivanja dobilo prozor u univerzum koji nikada nece ni razumeti, a kamoli dostici ga. Citajte, pacovi, samo citajte, ali znajte jedno - Ovim veceras je VAMA potpisana presuda u finalu.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Jel mozemo da malo oladimo sa tim da smo prokleti da smo uklet klub, to smo sta smo, PARTIZAN! I kad gubimo i kad pobedjujemo znamo ko smo, kao sto rece Zeljko posle utakmice cetiri od 5 utakmica su bile maltene na jednu loptu, nekad udje nekad ne, to je kosarka. Ono sto treba da bude najvaznije nakon ove sezone u EL za nas je nesto sto skoro niko nije spomenuo a to je Zeljkova izjava da misli da smo se dokazali i da mu je ujedno najveci cilj bio da postanemo stalni clan EL i da se nada da ce to biti vec od sledece sezone.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Daj bre, uđem ovde po slamku spasa, čitam o sns botovima...
Kriv je Panter što je čovek.
A posle bitke svi generali.
Ili je možda bolja ona o tuđem kurcu i gloginjama?
Ili da kažemo sudije su krive, jer je trebalo da u drugoj smire sa par faulova, tehničkom pre svega, i završe već gotovu utakmicu a da ih ne bol glava?
I tako u nedogled.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.975
Локација
Beograd
Oka sklopio nisam... Ako sam išta teže podneo, eto vala.
Niko nije kriv od naših ni Panter, ni Lesor, niko, ponosan sam na Partizan i ovu sezonu, gde smo ušli u Top 8, igrali majstoricu protiv Reala na jednu loptu i koji je morao najciganskijim forama da se služi da bi nas dobio.

Ponosan na igrače, ponosan na Željka, ponosan na akciju i odziv Grobara kada je skupljanje novca u pitanju.
Samo mi žao što u košarci nemamo nekog Srđu Kneževića, da zgazi ova ciganska govna jednom za svagda u usta ih španska jebem.

Teraj dalje.
Volim Partizan, mrzim sebe.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Ni ja oka nisam sklopio, a za 15 minuta treba krenuti na posao. Preteško je. Celu noć mi se vrte razne slike po glavi. +16 na poluvremenu, +18 na početku treće, +15 minut do kraja treće, a onda iz tog raja pravo u pakao. Samo zadnji minut treće serija 9:1.
Kako? Kako? Kako?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top