Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
326
Reaction score
2.280
Локација
Novi Sad

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Pa ne prica covjek u prazno koncentracija, koncentracija i sta znaci ista…u svakom periodu igre kada je Smajli bio na parketu imali smo los +\- uz ono iskakanje za sjecu lopte, uz to su imAleksa i Ognjen poprilicno razigrali spoljnu liniju. Bezbroj nekih neshvatljivih poteza, tipa ono kad je Aleksa pomagao sa strane pomoci, i to sa Edwardsa kad je bilo 3+1 ili miskomunikacija Smajlija pri zadnjem napadu kad je bilo 2+1. Odbrana se igra sa svih 5 igraca i za kurac je pricat dosao nam je Kaboko, podignuce se na veci nivo skok, itd. Jedan igrac kad ispadne tu nastaju problemi. I nijedan close out nismo odbranili 3/4 sto je posledica ispadanja iz koncepta odbrane, kad se preuzima, u kojem momentu njihovog napada, sa koga se pomaze, itd itd…pritom nije Zeljko Muta Nikolic pa da trpi takvu odbranu, rezultirace se klupiranjem kao sto je bio slucaj i prethodne sezone.

Danilo je ipak odigrao korektno na njihovim spoljnim igracima. Sve je to pokvario sa selekcijom ona dva suta za 3 pt.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
164
Reaction score
505
Локација
Ruma
Imao obaveza, pa sam krenuo sa gledanjem od druge četvrtine, tada smo već krenuli da se raspadamo. Probao i drugo poluvreme i odustao. Jednostavno se vidi kada nas najverovatnije čeka poraz. Fener se sa ovim pristupom desi jednom u pet utakmica. Ne znam šta da kažem, ja verujem da ćemo mi igrati bolje, ali teško je ispratiti taj proces. Dal sam i stariji pa mi se ne kidaju baš toliko živci ili nešto deseto, ali znam vrlo dobro da sam imao znatno veći nivo tolerancije u vreme Bezbradice, Šalića i ostalih. Uglavnom ako ništa drugo Brazilac će biti od koristi, čekamo kapitena i konačno budjenje Avrama za kojeg sam očekivao pad forme, ali ovoliku pogubljenost ni u ludilu. Spoljnu liniju nam bukvalno drži Naneli koji se i istinski bori, što je i u neku ruku bruka jer je najstariji. Dodžer korektan, a Trifa fino koristi minute i ako napravi poneku glupost. Dok već spomenuti Avramović, Jare, Ponitka, pa i Andjušić, jako slabo. Nadam se da makar možemo braniti domaći teren, pa do nove godine da održavamo taj priključak.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.095
Reaction score
4.088
Локација
Beograd
Popili smo 94 poena, a Bajern je imao samo 16 asistencija, mi 15... 13-3 odnos u ofanzivnim skokovima, 14 skokova više, imali smo "samo" 8 izgubljenih lopti...

Sve gore navedeno dokaz je da škripi u oba smera.
Odbrana, kriminalna, ofanzivni skok, večeras nije bio problem da su urnisali Kaminskog, već timski skok, nama je jebeni Edvars pokupio 2 lopte u napadu... Individualna odbrana 0, o timskoj nema šta da se priča, ne postoji.

Što se tiče napada spori smo, mnogo smo spori i ako ne prođe na keca akcija koja je pozvana, gubimo se kao kuče u liftu...

Prvi put od kada je Željko tu imam razloga za zabrinutost.
Siguran sam da će sve doći na svoje, ali ne znam kada. Smatram da sezona zavisi od toga da li će Ponitka da dođe na svoje i da li je Kaboklo to što nam treba da zatvorimo reket.

Za Kabokla nemam sumnje, ali moj omiljeni igrač već godinama me brine...

Svakako posle Igokee i ovoga večeras zaslužili su kritike. Ja, koji uvek nađem opravdanje, sada ga nemam.
 

MRTN_kingsk

Grobar
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
211
Reaction score
2.079
Локација
Skopje
Pojedini nek se zapituju kakvu nonsalantnost pokazuju, i prema Zeljku i prema skoro cela hala nasih navijaca koji su dosle sa svakom dela sveta da bi ih podrzali i napravili "domasni" teren.
Zal ostaje za taj bitni brejk, al druzba u Minhenu ostaje zapamcena zauvek!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.785
Reaction score
55.559
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@Suboticki basen
Ne bih se složio, većina šuteva je bila iz akcija za njega neki i posle timeouta. Inače mu Željko ne bi dozvolio da ih uputi toliko. On je “bagless” igrač ako ne ide šut tu staje, Željko je pokušao da otvori teren šutem, na kraju je to uradio niotkuda Kaboklo. Pokušao je i s Nanelijem nije vredelo.
Mislim niko normalan ne može da kaže dobra partija, ali za neko psovanje nije.
Mnogo su jezivije bile odluke recimo Jaramaza
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Od momenta 38:28 za nas do 42:44 čini mi se, naša petorka izgleda Naneli, Trifunovic i 3 visoka... Ko će da organizuje.
Na Željka najveceg ne dam, ali i on je od krvi i mesa..., ustvari uz standardnu neinteligenciju pojedinaca koja me izmova iznenadjuje i ne cude ovakve ekspirementalne postave koje ni na treningu nisu igrale kako izgleda...
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
814
Reaction score
4.303
Локација
Beograd

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.943
Reaction score
21.779
Ovaj tim ima ogroman potencijal u napadu. Svakoga možemo da zatrpamo sa 100 poena.

Ali naša igra u defanzivi, još od velikog mute Nikolića nismo igrali ovako jadnu odbranu....

Nije slučajno što protiv nas svi imaju najbolje šutersko veče, rekorde karijere i slično.
Ako i dalje postoje ljudi koji misle da samo nemamo sreće, neka slobodno pređu na neki drugi sport.

Svaka čast Željku, najtrofejniji evropski trener, legenda. Ali ja bi u svako doba izabrao Duleta i njegovu košarku od ovoga što mi igramo.

Znači, totalna košarka, svi preuzimaju, svi grade, uvek najbolja skakačka ekipa u Evropi, vrhunska zaštita obruča, pametni faulovi, minijature sa zonom.

Danas, mi nemamo ama baš ništa od navedenog.
Hahahahah ej bre...
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Onaj prazan hod u trecoj cetvrtini mi je neobjasnjiv. Covjece za 6 minuta ti ubacis samo 2 poena i to iz slobodnih bacanja.
Iskreno, bez namjere da ikoga uvrijedim ili bilo sta, ja nisam vidio nikakvu smisljenu akciju, ama bas nista. Izuzev dvije asistencije PJ-a za Kabokla koje su dosle maltene ni iz cega jer smo djelovali bas pogubljeno...

Da je dobro - nije, daleko je od dobrog. Ok razumijem, fali nam Kapiten, ali nemoguce da ostalih 12 ne moze da nadoknadi izostanak jednog, ma ko god on bio, uz duzno postovanje nasem Kapitenu.
Nadam se da ce shvatiti da moraju da nadju neku energiju, nesto, iz ove situacije se nekako moramo probuditi!

Momci imate podrsku, usmjerite je i iskoristite na pravi nacin, ovi ljudi Vam vjeruju!
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.038
Reaction score
7.774
I Ponitka je isto elitni defanzivac, a i skakac za svoju poziciju. Nazalost, za sada u napadu doprinos 0 kao i Jani prosle godine, cak je i gori od Janija sto je jako tesko izvesti, ali mislim da je morao da dobije nesto vecu minutazu veceras.
Slažem se da jeste,ali Poni je 2/3 a Jani 3/4. Jani ima značajno veći "size", u svakom smislu..and in this game, size matters :D pogotovo sa svim nasim preuzimanjima. Jani je kupio skokove protiv protivnickih centara, Ponitka to jednostavno ne može.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.163
Reaction score
14.487
Локација
Brdo Banovo
Divno je videti koliko smo se razmazili!

Vratio bih se eurokupu, samo kad vidim koliko kukanja i proklinjanja.
Jebala vas braco moja vise i pojacanja, da sam sam mogao da biram peglali bi mi Balsa i Smile, kakvi prohtevi kakvi Kabolkovi i Kaminski a posebno supersta...picka Mirotic.

Gledajte, navijajte. Ne mora tema uvek da bude Ana forum.

Tako je kako je, nije prijatno, ali nije prijatno videti ni sve ovo sto se pise.

Dodao bih svasta nesto, ali mi je kavez prodrman, pa cu se ipak suzdrzati.


PETAK ALBA.
 
Top