Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
To je ono što sam ja hteo da pitam, t.j. primetim. Meni ne deluje da smo mi napadački ni blizu nekog, ne mogu da kažem maksimuma, ali recimo standarda, konstante. Meni često deluje da se mi mučimo u napadu
Traži se dug napad jer se time smanjuje broj izgubljenih lopti, a to opet smanjuje i broj protivničkih napada /što je potrebno jer nam odbrana slabija strana/.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.953
Reaction score
7.973
Kakav precek od ekipe za Lesora i proslava rodjendana njegovog sina, kakve emocije su snimci Partizan tv izazvale kod mene:)
Vratice se ovaj covek, znam da hoce.
Sutra svi u glas Matiiias Lesor, postuje i voli vise od raznih Milutinovi, Marinkovici, Lucici itd.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.364
Reaction score
11.243
Локација
underground
I ja mislim da ce se Lesor vratiti. Njegov odgovor na prozivanje Panatenaikosovih navijaca zbog radovanja nasoj pobedi se razlikuje od slicnih slucajeva i zavredjuje postovanje. Za razliku od npr Rebracinog posipanja pepelom kod prozivke navijaca Vojvodine zbog prisustva na nasim utakmicama
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Imamo budzet 20 miliona, sta je vama? Imamo respektabilan tim i naravno da nije nikakvo iznenadjenje dobiti bilo koga u EL.

Nije ovo Duletov Partizan koji je pravio podvige sa 2, 3 miliona budzet, pa se svaka pobeda slavi kao krsna slava.

Druze, ala si ti potpao pod cigansku propagandu, to je neverovatno... 20 miliona nam je budzet?!?!
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Ne znam sto smanjujete, kakvih 18-20, kad nam je budzet preko 30 miliona. Pa valjda citate komentare po portalima.

Nismo mi ciganska sirotinja koja za sve ove godine nikad nije presla 10 miliona.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.159
Reaction score
14.900
Локација
Kipar
Zasto bi mi morali da ucimo pesme gde se vredja Panatinaikos? Samo zbog njihovog rivalstva sa PAOK-om? Zar nije dovoljno da navijamo za nas klub u ovom slucaju?
Oni nisu olimpijakos i nikad nam nisu bili neprijatelji a ja znam mnogo njihovih navijaca koji su uz Partizan.
Klub je cak stao na nasu stranu prosle sezone u sukobu sa Realom.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
354
Reaction score
2.546
Локација
Vukovar
Jedna od žešćih budalaština u navijačkom svetu u novije doba jesu navijačka prijateljstva, priče koje su nastale iz čistih krijumčarsko- dilerskih kanala.

Od momenta kada je to nastalo i počelo biti aktuelno sam smatrao da je to glupost i nikad me nijedan drugi klub nije interesovao niti će sem Partizana.

Večeras jako bitna utakmica kao i svaka u evroligi, moramo dobijati na domaćem terenu kako znamo i umemo, pogotovo sada dok smo nekompletni i neuigrani, navijači da daju svoj doprinos i da nas malo posluži sreća.

Nadam se boljoj disciplini i pravoj motivaciji naših igrača.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.159
Reaction score
14.900
Локација
Kipar
Ma naravno. Stvarati neprijatelje u ime nekog virtuelnog bratstva u situaciji kad 'braca' cak ne igraju Evroligu je izvan pameti. A sutra se moze desiti da taj klub moze imati ulogu u odlucivanju oko A licence. Ja se iskreno nadam da je jos dovoljno pameti ostalo na tribini.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.454
Reaction score
38.246
Vi ste ljubomorni, "deca" bi samo da se druže. :D

Bas me zanima kakav je osecaj kad je Lesor na suprotnoj strani, realno ce nam napraviti ogroman problem ako bude igrao kako ume.
Moraće da vodi računa šta radi da ne razočara sina Grobara. :D

Danas maksimalno 40+ minuta, nemamo luksuza za prazne minute. Protivnik težak, ali nije bauk, od nas zavisi.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.593
Reaction score
29.910
Локација
Novi Sad
Niko te ne tera da pevaš bilo šta. Koliko znam pevamo da mrzimo i Juventus, vredjaš i Barsu i Real kao i Fener, a Milanu vafankulo, Mančester da je selo :D .... mrzim sve grčke klubove osim Paok-a, mrzim sve evropske i svetske klubove i što se mene tiče treba vredjati sve uvek i svugda, ali to je moje mišljenje, a nisam baš objektivan za večeras jer mi je Paok previše drag iz više razloga, pogotovo nakon poslednje posete Tumbi gde su mene, ženu i dete svi pozdravili sa osmehom kad su nas videli u grobarskim majicama i sa šalovima :shal

Tako da vredjaj i ne pitaj :cool:

NUSKNVP!
 
Top