Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
176
Reaction score
981
Slažem se da je Valensija čvrsta i da igraju dobru odbranu, ali ko je gledao, bila je prava hrkljuš košarka, ispod nivoa Evrokupa. Ne leže nam timovi sa igrom kao Valensija, ali nikad nisam bio optimističniji pred gostovanje bilo kojem španskom timu. Ajmo!
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
176
Reaction score
981
Slažem se, naravno. Bile su dobre i odbrane, mislio sam na procente šuta, izgubljene lopte. Meni generalno baš baš loša košarka bila…
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854

Susret legendi Partizana i Valensije​


Utakmica 15. kola Evrolige između Valensije i Partizana 19. decembra imaće sjajan uvod pred sam meč. Za isti datum zakazana je utakmica legendi ova dva kluba.
Kako je potvrdio španski klub, utakmica će biti odigrana u 18 časova u “L’Alqueria del Basket” dvorani, tri sata pre evroligaškog dvoboja.
Poznati su i sastavi timova legendi, kao i treneri ekipa:
Valensija sastav legendi: Victor Baldo, Carlos Rodríguez , José Miguel García, Berni Álvarez, Victor Luengo, Fernando San Emeterio, Alfonso Castilla, Javi Viguer, Kosta Perovic, Guillermo Lopez, Gerardo Sendra, Jacobo Ijeilat, Ángel Solaz
Treneri
: Sergio Coterón, José Luis Maluenda i Nacho Rodilla
Partizan sastav legendi: Milenko Tepić, Nebojša Zorkić, Vlada Petrović , Saša Pavlović, Luka Bogdanović, Ratko Varda, Uroš Tripković, Dejan Tomašević, Predrag Šuput, Branko Sinđelić
Treneri
: Miško Marić i Goran Ristanović
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Ja uopste ne potcenjujem Valensiju. Ja samo znam da smo mi bolji i da cemo da ih pobedimo. Jer smo tako u mogucnosti.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"
Polako, ljudi. Kao što sezona nije bila izgubljena prije 2-3 sedmice, tako se ni sada nismo plasirali u play off, biti osvojili neki trofej. Duga je sezona i ima još mnogo da se igra.
Bolji smo iz utakmice u utakmicu i vidi se napredak. To je najbitnije. Nemojte opet da pravimo nerealna očekivanja, pa će opet da bude pljuvanja i kuknjave.
Ne mora uvijek sve da bude crno ili bijelo, iako smo Grobari .
 
Top