Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.925
Reaction score
7.854
Deda Mraze, ja zapravo imam jednu jedinu zelju, a to je da nas Partizan bude prvak Evrope!!!

Grobari, braco, sestre, srecna vam nova, puno zdravlje i srece, a za ostalo potrudite se sami!

Srecnu Novu godinu, da bude jos jaci, crno-belom timu zele navijaci:partizan-fan:
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.107
Reaction score
5.113
Локација
vezenemam
Deda Mraze, ja zapravo imam jednu jedinu zelju, a to je da nas Partizan bude prvak Evrope!!!
Malo je jedna kume, tri želje su prava mera!

Prva: KK tripla kruna (EL, ABA, kup)
Druga: FK dupla kruna
Treća: da bude što biti ne može...dumre smrdija, da vaskrsne Srbija.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
480
Reaction score
2.642
Čuj, Zak povrijeđen. Kakva glupost. Kao da Zak može biti povrijeđen. Biće da ga Željko odmara i ne bi me čudilo da mu dozira minutažu protiv Asvela, u zavisnosti od kretanja rezultata, na samo 37 minuta.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.463
Reaction score
2.238
Braco grobari srecna nova godina prvo zdravlje jer ce nam trebati a onda uspeh i srecu za nas i nas Partizan pa da ove godine slavimo sto vise pobede i trofeja.
 
Top