Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Jbg, ne mogu da se otmem utisku da smo morali bolje da zatvorimo meč kad smo imali +13.

Šteta zaista, pogotovo onakva partija Smajlija da ostane bez upisane pobjede.

Opet loši u skoku, a egal meč sa grčkim ciganima na gostujućem terenu.

Kaminski i Doužer me pomalo brinu, pogotovo ovaj prvi koliko je spor u odbrani, mekan.

Milutinov me razočarao, baš cigansko ponašanje.

Sudije perfidne, nekoliko odluka na našu štetu.

Moramo ovo pod košem da rješavamo, kako znamo i umijemo. Ne može definitivno ovako.

Za sad, pojačanja, Jaramaz, Kaminski i sjelimično Doužer skoro pa bez doprinosa što utiče na igre i rezultate. Ponjitku sam i zaboravio, neće on ući u ritam sa ovim povredama do februara.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.384
Reaction score
37.824
EL je maraton, 34 kola, ne zaboravite to. Treba nekada i skupu školu platiti, a mi smo stručnjaci u tome. Samo glava gore i podrška momcima. Tek smo počeli.
 
Последња измена:

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.978
Bravo Momci!
Nesrecan poraz,ali ima ovde materijala i te kako!
Papanikolau takodje kurca da mi se napusi,smrad ciganskogrcki!
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
238
Reaction score
1.634
Локација
Canada
Ajde urazumite se. Čovek igra za klub koji ga debelo plaća. Plus ponese ga igra, žar borbe, pa mora nekako da reaguje. Ni Vesely se nije mnogo sportskije ponašao. Bitno je šta misle pre i posle utakmice, u toku utakmice sve se zaboravlja.
Veseli je stranac ovo govno je pocelo seniorsku karijeru u KK Partizan pa tako da to nije ni blizu poredjenj
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Oružana pljačka.

Nije mi jasno zašto Obradovic nije tražio čeleñdz za onaj prelaz Pantera na našu polovinu.
Jasno se videlo da je pre toga gurnuo loptu Ledeju.
A nije mi ni jasan napad od 14 sekundi na njihovoj polovini kad smo i.ali normalnih 17 sekundi.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
376
Reaction score
2.176
Локација
Trstenik
Kaminski je danas nepromišljenim potezima ostavio ekipu na cedilu. Ajde što se nije još navikao na evropsku košarku, ali treba debelo da poradi i na fokusu.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
153
Reaction score
1.161
Локација
Pozega
Moj skromni komentar:
ostoja: MARŠ u P. MATERINU !
milutinov: MARŠ u P.MATERINU !
n.w.g.: FUCK OFF !
P.S. oktobar jeste, tek, ali se ovo moralo dobiti.
Ipak, svaka čast za tim, i borbu, navikao(navikli), sam(smo), na frustrirajuće poraze...
Teško mi je pao ovaj poraz...ali iskreno, baš teško...
Volimo Te PARTIZANE!!!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ovo je dobro bez obzira na poraz. Momcima se nema sta zameriti, jeste bilo brzopletih odluka u napadu ali sve je to deo igre i trenutka. Igrati egal sa jednim od favorita za osvajanje el na njihovom terenu i produzetak jos je ohrabrujuce. Ima ovaj tim jos mnogo prostora za napredak, sansa je vec sledece kolo da pokazemo domacim ciganima ko je gazda u areni.
Milutinov hm, ne znam na njega ne mogu da se ljutim, bori se za tim koji ga placa i to je normalno. Goss nas drugi put vec potapa nekim svojim sutevima, prvo prosle godine u areni, sad opet dao jedan od kljucnih poena. Momci glavu gore idemo dalje. Napred Partizan
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
590
Reaction score
3.146
Psovanje i pljuvanje naših igrača
Kaminski je jedno tele .. toliko
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Skroz hladne glave mogu da poručim Milutinovu da mi se nasisa kurca.
Neverovatno je uz kakvo smo mi suđenje bili u igri do poslednje sekunde. Bravo celoj ekipi.

Dobro je, mislio sam da cu biti jedini (ili jedan od retkih), koji bi da napusi Milutinova...

Cestitke ekipi, malo je nedostajalo. Sudijski kriterijum, ajde da kazemo to tako, prilicno cudan, promenljiv i prilagodljiv situaciji.
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
214
Reaction score
1.249
Локација
Tamo daleko
Da dodam, onaj faul Smajliju u napadu je bio faul za nas, snimak pokazuje. No, IDEMO DALJE BRACO! P. S. Toliko o tvojim recima Nikola da nikad ne bi igrao i bio to sto si sada (pička ili pizda) da te Dule nije stavio u tim sa 17 godina! POTURICE!
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
432
Reaction score
2.803
Локација
Beograd
Vokap lik napravio 8 faulova završio sa 4... sudije namerno izbacile Smajlija, pre toga Kaminskog... Panter se sakrio kad je Smajli dao trojku za naših plus tri pred kraj kad je imao mismeč sa Falom na trojci i prebacio na Ledeja da odlučuje, koji promašuje sa poludistance... sudijski kriterijum domaćica i to sramotna... u produžetku opet Panter gubi loptu u odlučujućem momentu i nismo mogli da se vratimo...na plus 13 Anđušićeva debilna lopta u ruke protivnika možda prelomila da 3. četvrtinu ne završimo sa plus 15... mnogo glupih odluka, a opet smo bili blizu... da nam nisu opterećeni bili Smajli i Kaminski faulovima, mi bismo dobili tekmu jer dok su oni bili na terenu mi smo donekle kontrolisali skok.
Govneta larencakisa napravismo igračem(u tome je Partizan najbolji, da od sporednih igrača protivnika pravi Džordane, jbt to bi bilo ko da Trifa saspe 20 poena Ciganjikosu)
Svaka čast svima za borbu i neodustajanje.
Idemo dalje...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Мени је ипак утисак вечери стање психичко, физичко, емотивно какво већ све има Огњена Јарамаза, шта се том момку догодило апсолутно ми није јасно.
Удара лоптом противничког играча у ногу, излази у аут, лопови дају њима лопту он ништа, па у шта јебено гледаш да не сугеришеш да се тражи челенџ, невјероватно, то ме је убило.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.943
Reaction score
21.783

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
96
Reaction score
580
Poraz, u senci optimizma, koliko ova ekipa moze i koliko ce sigurno ostvariti! Tim, Zeljko i grobari u Bg i svuda sirom evrope i jebacemo nanu naninu od madrida, preko zeleznika do kaunasa!
Bravo Partizan
 
Top