Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
500
Reaction score
3.165
Локација
Nis

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
117
Reaction score
264
Локација
Zemun
Zao mi mladjih Grobara, sto se muce da vrate sve kako (sto su culi ) je bilo nekad, ali to vise nije moguce.

Sad je neko novo vreme, organizovana tribina je vise balast nego prednost u navijackom smislu.

Dodjite na utakmice da navijamo za Partizan. Ako vam se peva, urla, skace ...
Nekad je bilo Slobo Odlazi, pa Spasi Srbiju i ubij se.
Sad je Vucicu pederu! Kad odleti, ide skandiranje sledecem ...

Najbitnije je da ne namecete svoju ideju drugima na silu i da ne mislite da ste vi nekome potrebni, i da bez organizovane price nema dobre atmosfere i dovoljne podrske.

Kosarka, odbojka, rukomet i fudbal.
Potrebna je pomoc svim sportskim ekipama, da pruze sto bolje partije i osvoje titule i kupove u ova teska vremena.

Napred Partizan!
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Sve je počelo kada su pokušavali da nadjačaju skandiranje žvalavom čime su iznervirali veći deo hale. A transparent je bio samo kulminacija besa. Jbg izabrali su loš dan za srbovanje. Nije bilo mnogo fensera i selfera pa su napokon pravi navijači uspeli da dobiju kartu. Epilog je bio da sns aktivisti dožive naveću bruku da im najmanje 15000 ljudi skandira cigani i jebo vas vučić. Pošto su se neki likovi koji se kao zaletali na mene i pretili a po fizionomiji njuške vidim da pripadaju tužnoj tribini iako sam ja već 15 godina uvek na tribini koja je najudaljenija od njih u jednom trenutku grupisali i vratili u tor, mislim da su hteli da ponove scenario sa minutom ćutanja ubijenom narko bosu, ali su shvatili da bi ih ostali rastrgli i povulki su se u stanište. Epilog je bio da su ostatak utakmice pevušili sami za sebe što i nije toliko loše jer ostatak dovoljno dugo ide na košarku i tačno zna kada pevati, kada zviždati i nema potrebe da ih ovi velikosrbi uvek uteruju u kontraritam navijanja što je gotovo na svakoj utakmici bio slučaj.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Jug ne mora da povede skandiranje protiv žvalonje ali ne mora po hiljaditi put pokušava da uguši skandiranje ostatka hale.
Kako niko na JNA od onih hiljadu -dve neumornih nije završio u zatvoru a stvarno ih je lako prebrojati i prepoznati.
Kažu ova nova garda ima puno plusova,pa ajmo o njima: 1. + brojnost na gostovanjima , 2. + protestna šetnja , 3. +...... , 4.+ ... , 5.+ ..... , 6. + ......
1. + Džaba brojnost na gostovanjima kad si kao"najverniji" ostavio svoju kuću u najtežim trenucima nezaštićenu
2. + Protestna šetnja ,brojnost odlična ali kad se prolazilo pored žvaljine rezidencije najverniji nisu uspeli da nadjačaju skandiranje sa začelja. Aca tata više nije dozvolio da se takve stvari ponove, ne smeju njegova deca tako da se zaigraju
Kaže Spejs nemojte ciganske prideve ,ok. Šta tek reći za glupi potez žvaljine dece cveća za paljenje baklji na kraju ,gde će nas EL dobro kazniti i baca mrlju u borbi za EL licencu.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
^ da se zapitaš, za ovo poslednje naročito, da li je slučajno?! I bez teorija zavere, zdiba nadaleko, do Andrićevog venca... Na otvorenom terenu, Tašmajdan, pre početka takmičenja, izgledalo fenomenalno, ali sad, u ovakvom trenutku?!
 
Последња измена:

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.044
Локација
Beograd
Kao prvo častan oproštaj od EL! Ja sam verovao ali na zalost previse stvari se izdesavalo da bi uspeli ove godine u ovom takmicenju. Ostaje zal za ispustenim sansama kojih je bilo na pretek. Verovao sam do pobede edesa nad fenerom i eto...
Navijačima Partizana svaka cast sto su ispunili halu i pokazali celom svetu da sloga nije da mislimo i radimo isto, već da smo tu i kad je sve izgubljeno! Da podrzavamo klub oko kojeg smo se okupili, a ne neka viša božanstva ili nametnute ideje! Za brojnost veliko bravo za sve!
Osvrnucu se i na desavanja na relaciji Jug-Partizanovci... Mnogi nisu ocekivali ovakav odziv navijaca Partizana pa su napisali onu splacinu od transparenta, od koje nisu odustali ni kad je postalo evidentno da je hala dobrano ispunjena! Mi svakako nismo jedni drugima neprijatelji, a nisu nam neprijatelji ni Radja, ni Kukoč pa ni gomila drugih nebitnih likova... Znamo ko nam je neprijatelj i protiv njega se borimo na način kako jedino možemo u ovom trenutku. Tuga je da se takva borba guši preko šipke Partizanovog Juga. Sledeće bi bilo verovatno šamaranje simpatizera na nekoj manjoj tekmi. Iskreno verujem da je ono sinoć bio samo izolovani incident iniciran idejom nekog, ne previse pametnog pojedinca ili grupe pojedinaca, a da je eskalacija samo dokaz da velika većina navijača Partizana misli svojom glavom i ne priznaje nametanje ideja u trenutku kada istima nije mesto i realno nisu prioritet! Ja sam nacionalista ceo život, ali eto meni Radja ne smeta...
Idu vazne utakmice u svim takmičenjima u svim sportovima!Gamad se zajebala, mislili su da su nas dovoljno unistili i da samo treba da nas puste da sami sebe pobedimo! Naterajmo ih da kradu maksimalno i uzmimo sve gde ne uspeju dovoljno da ukradu! Napred Partizan!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.293
Reaction score
10.782
Локација
underground
Dostojan oprostaj od Evrolige pobedom.
Ako sumiramo regularni dio vidimo da je u top 8 , 6 istih timova od prosle sezone plus Pao i Baski.
Takodje u top 4 su isti timovi osim Pao za koga je i bilo ocekivano da zavrsi tu, a Olimpijakos je pao na peto mesto.
Sto se tice tuzne tribine , zalosno je sve to. Od grupacije koja je ranije bila glavna brana unistenju Partizana , i predvodnici u navijanju i borbi sa ciganima , sada se svela na borce protiv ostatka navijaca.
Svi njihovi potezi od bojkota do ovog poslednjeg su doveli do toga da oni vise (osim rezimu) , nisu nikom potrebni, i da bi veliki napredak bio kad bi poceli bojkovati sve utakmice.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Umesto časova ljubavi, dobili smo čas podsećanja da je svaki deo društva okupiran od strane sns sekte. Država, služba, predstavnici crkve, sopstveni organizovani navijači...mislim da ne postoji niti jedan klub koji je ikada u istoriji bio primoran da se bori protiv ovakvog ujedinjenog fronta. Desetak ljudi, za mene heroja, iz sportskog sektora zajedno sa pravim navijačima, odbija da se preda. A bilo je toliko pokušaja u prethodnih deset godina da nas slomite; što na terenu, što na tribini. Ali, uzalud vam je sve to, prijatelji. Mi smo i dalje tu i ne damo ovaj klub i sve ono što on predstavlja.

Vučić jeste peder.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Sve je počelo kada su pokušavali da nadjačaju skandiranje žvalavom čime su iznervirali veći deo hale. A transparent je bio samo kulminacija besa. Jbg izabrali su loš dan za srbovanje. Nije bilo mnogo fensera i selfera pa su napokon pravi navijači uspeli da dobiju kartu. Epilog je bio da sns aktivisti dožive naveću bruku da im najmanje 15000 ljudi skandira cigani i jebo vas vučić. Pošto su se neki likovi koji se kao zaletali na mene i pretili a po fizionomiji njuške vidim da pripadaju tužnoj tribini iako sam ja već 15 godina uvek na tribini koja je najudaljenija od njih u jednom trenutku grupisali i vratili u tor, mislim da su hteli da ponove scenario sa minutom ćutanja ubijenom narko bosu, ali su shvatili da bi ih ostali rastrgli i povulki su se u stanište. Epilog je bio da su ostatak utakmice pevušili sami za sebe što i nije toliko loše jer ostatak dovoljno dugo ide na košarku i tačno zna kada pevati, kada zviždati i nema potrebe da ih ovi velikosrbi uvek uteruju u kontraritam navijanja što je gotovo na svakoj utakmici bio slučaj.
Kakve sisice male...hijenice bezmudaske! Ljute se kad ih neko naziva ciganima? Popuse mi kurac te cigansture smrdljive,jebo ih vucic u cmarulju! Pazi ti vraga,kao bice zatvoreni ako skandiraju protiv nakaze koja je napravila sve ovo i koja pokusava da iskoreni Partizan i sve sta On predstavlja,ali zato da jure ljude sa drugih tribina,to je super i ok? Kakva govna jbt pickarska. Bi ovde jedan iz moderacije sto rece pre nekog vremena-zar vama nije dovoljno to sto je skoro celo urednistvo stalo uz ove njuske koji su "ispravna prica"? Evo nadam se da su sada neke stvari kristalno jasne i onima kojima nisu bile i svako ko pokusa da progurava to sranje i da ih pere i brani nek sisa 3 kurca.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.596
Reaction score
3.385
Локација
JNA
Ja da se zahvalim celom timu, Zeljku i strucnom stabu, kao i Savicu na evroligaskoj sezoni. Na velikim pobedama i svakom poenu, na zanosu medju navijacima. Imali smo sve u svojim rukama na kraju, ali taj poraz od Olimpijakosa je odneo doigravanje. Ali ne treba ni kriviti igrace ni ocajavati. Prosto nekad sezona ne ispadne onako dobra kako zamislis da ce biti na pocetku, ipak smo prosle godine jako podigli lestvicu. Na kraju krajeva ima da se igra Aba, i ona je bitna. Posle toga i to famozno takmicenje za prvaka Srbije.

Napred Partizan! :navijac
 

JF1983RS

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
45
Reaction score
116
Локација
Zvornik
Mnogi sebi dozvoljavaju, tj dozvoljava im "papir" na internetu da kazu tj napisu mnogo toga sto ne bi smeli otici pred tribinu i sve to reci u lice.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
A zašto onda ganjaju "običan narod" koji to skandira?
To su radili oni prošli. Ovi koji su tu sada to nikad nisu radili.
Organizovani navijači kao vrsta patriotske organizacije ima trip da su u obavezi da prozivaju i mrze svakoga ko nam je u prošlosti načinio neko zlo i to će se teško promeniti, iako su to sada deca koja nisu bila ni rođena uglavnom kada su se ratovi dešavali.
Mogu sa jedne strane da razumem ta prozivanja ali ako je neko ko je nešto jeo govna za vreme rata prešao preko svojih reči, ponizio se i došao u Srbiju da gleda srpski klub - taj se nije popišao po nama već po sebi tako da po meni tu nema mesta pridavanju pažnje takvim likovima.
Ali jbg, nezrela deca i likovi to u ovom momentu ne shvataju.

Kad im pišete ovde što ne pevaju direktno protiv vučića to je prosto - jer automatski bivaju zvani na razgovore u BIA i završavaju na robiji. Neće niko da bude baš toliko naivan da robija zbog vođenja jedne pesme. Neko je pitao "što mene ne uhapse jer i ja pevam vučiću pederu?" - pa nije isto kad pesma krene iz mase gde ne postoji jasan pojedinac koji je to pokrenuo...

U svakom slučaju moj stav je da je Dino Rađa trebao da se totalno izignoriše jer ono sinoć je bio totalni paradoks od situacije, šizofrenija sa obe strane.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Obzirom da je svašta ispisano u prethodnih par strana, ovim postom ćemo sumirati dosadašnju sezonu u Evroligi i staviti tačku i na sezonu i ovu temu. Budući da se naširoko i nadugačko piše o navijačima, ciganisanju, srbovanju i sl. a da je tema Evroliga i košarka, da se diskusija ne bi dalje radikalizovala i dovela do tačke kada će se deliti poeni – najbolje je da se glave ohlade i fokus usmeri na ono što je pred nama – a to je play-off ABA Lige. Kada se strasti smire i kada se završi sezona, onda treba napraviti detaljnu analizu i neka svako da neki svoj sud.

Imali smo priliku da ispred Partizan.NET i moderacije juče pričamo sa Željkom nakon utakmice. Veoma prijatan razgovor koji daje nadu da kod njega i dalje gori želja da sa Partizanom napravi velike stvari. Sa naše strane, data je maksimalna podrška i zahvalnost za sve što radi, zbog načina na koji radi i bori se.

Ipak, sezona je ispod očekivanja u rezultatskom smislu, iako nas je jako malo delilo da makar obezbedimo play-in. Možemo da polemišemo o igračima, da se vraćamo na priču o Mirotiću, da pričamo o tome kako je mogao da se zadrži ovaj ili onaj igrač ili da dođe neko drugi umesto sadašnjih. Na kraju, sve se svodi na to da bezuslovno verujemo Željku. Njegov osmeh posle jučerašnje utakmice, dosta toga govori i naslućuje i u ovom momentu treba dati maksimalnu podršku u ovoj borbi.

Što se tiče incidenata na jučerašnjoj utakmici, istina je negde na sredini, ali neprihvatljivo je da se bilo ko targetira i naziva ciganinom, kao što je neprimereno da se drugi nazivaju kretenima. Da li je u pitanju samo nesrećni slučaj ili je zapravo sve do sada o nekom pomirljivom ambijentu između organizovanih navijača i simpatizera bila iluzija – ostaje da se vidi, ali ne treba svakako produbljavati diskusiju jer ne doprinosi ničemu.

JuznaTribina.NET nije navijački forum, nikada nije ni pretendovao da uvodi agendu organizovanim navijačima, ali svakako nije ni mesto na kome će se navijači Partizana (organizovani, neorganizovani, simpatizeri, itd.) nazivati najpogrdnijim imenima i zvati ciganima. Ovim se stavlja tačka na tu praksu i svako sledeće skretanje sa teme, zloupotreba Foruma ili targetiranje bilo koga će rezultirati dodelom bodova i sankcijama. Naravno apelujemo na sve da se uzdrže od sukobljavanja, bez obzira koliko žarko ili strastveno želeli da iskažu svoje nezadovoljstvo. Ovde smo svi zbog Partizana, svi smo navijači Partizana, kao i svi oni koji su juče prisustvovali utakmici.

Diskusija mora da se vrati u normalne tokove, bez obzira da li se slažemo ili ne. Podele među navijačima su doprinele da nam je opšte stanje u i oko JSD krajnje rečeno veoma tužno, a navijači služe isključivo da plate kartu bez mogućnosti da utiču na bilo koji drugi način. Svi znamo ko je u ovoj zemlji najveći neprijatelj Partizana, a na nama je da svojim angažmanom damo podršku ne samo košarkašima, već i svim drugim sekcijama JSD Partizan.

Vidimo se danas u Novom Sadu na rukometu, zatim sledi odbojka i gostovanje Čukaričkom.
 
Последња измена:
Top