Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.158
Reaction score
2.123
Локација
u srcu šesnaesterca
Ja ne znam kako neko moze da pominje umor igraca??? Prosla su 4 dana od derbija koji smo pobedili i koji je trebao/morao da napumpa samopouzdanje i energiju do neba. Umesto toga, pola tima se klati i seta po terenu, bez volje i zelje za za skokom pod svojim kosem, da ne pricam o novom brejku koji je bio tako blizu. Izgleda da je nekima preokupacija tovarenje malog nebitnog kluba iz industrijske zone, a za ostalo nisu bas zainteresovani
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
376
Reaction score
2.174
Локација
Trstenik
Naš tim je tako napravljen da ako se igra bez energije onda se može izgubiti od Mege, a ako se igra sa energijom i u nekom delirijumu, mogu da padnu i Real i Barselona. Aleksa bez energije je prosečan igrač, on nema te mogućnosti da na suvi kvalitet izvuče nešto. Sa takvom ekipom teško je očekivati neki skor koji bi nam obezbedio jedno od prva četiri mesta, jer prosto igrači ne mogu da izdrže 40-ak utakmica sa tom energijom na tom nivou. Ali zato, jedno od prvih 10 je vrlo realno, a posle eventualno četvrtfinale, energija sigurno neće nedostajati. Očigledno je primarni cilj u prelaznom roku bio širenje rostera kako bi igrači koji u toku sezone padnu sa energijom zamenili drugi igrači, ali za sada se malo postiglo što se toga tiče. Raduju igre Kaminskog i Jaramaza, Doužer je danas nekako sve vreme bio u kontra-ritmu i uglavnom u mis-mečevima koje je loše koristio. Biće to ok kad se priključi Ponitka, ali ne bi škodilo još neko pojačanje na bekovskim pozicijama, računajući i Kabokla ako je to rešeno.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.288
Reaction score
18.431
Локација
Kej Republika
Ja ne znam kako neko moze da pominje umor igraca??? Prosla su 4 dana od derbija koji smo pobedili i koji je trebao/morao da napumpa samopouzdanje i energiju do neba. Umesto toga, pola tima se klati i seta po terenu, bez volje i zelje za za skokom pod svojim kosem, da ne pricam o novom brejku koji je bio tako blizu. Izgleda da je nekima preokupacija tovarenje malog nebitnog kluba iz industrijske zone, a za ostalo nisu bas zainteresovani
Naravno da ima umora. Kako fizičkog, tako i psihičkog. Sve je to normalno.
To ti i današnja rotacija igrača pokazuje valjda.

Ima li smo faktički dve playoff utakmice u 4 dana. Prvu okrenuli sa potrošnjom od 200%. Drugu kontrolisali I na kraju ipak rešili kako dolikuje. Ogromna potrošnja.

Naravno i uz sve to mi smo pobedu danas imali u rukama. Malo skok, malo naše gluposti, malo slabija energija i to je to jbg.

Činjenica je da se skoro sve ekipe osim reala i donekle barse, muče na početku. A podosta tih ekipa ima i širi i skuplji roster od nas.
Tako da je ovo onaj u nizu glupih poraza, koji ce se na kraju sezone gledati kao statistička greška. Kao deo školovanja.

PJ i Aleksa doktori protiv ciganke.
A večeras kao iz voza da su ispali. Jebiga. Loša noć. Smrdljiva Španija i ko je izmisli.

Ide Split. Pa daleko bitniji Fener.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.758
Reaction score
6.302
Au picku materinu i Baskonija i košarka vise…
Svaki put isto. O igri necu. Andjusic nije i nikad neće biti igrač .
Tristan je no limit igrač samo ako malo dotera glavu i telo.
Nije dobro. Necu da mracim al ovako se ne napada f4. Ostoja jebem li ti majku lazljivu.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.278
Reaction score
16.033
Локација
Beograd
Naravno da ima umora. Kako fizičkog, tako i psihičkog. Sve je to normalno.
To ti i današnja rotacija igrača pokazuje valjda.

Ima li smo faktički dve playoff utakmice u 4 dana. Prvu okrenuli sa potrošnjom od 200%. Drugu kontrolisali I na kraju ipak rešili kako dolikuje. Ogromna potrošnja.

Naravno i uz sve to mi smo pobedu danas imali u rukama. Malo skok, malo naše gluposti, malo slabija energija i to je to jbg.

Činjenica je da se skoro sve ekipe osim reala i donekle barse, muče na početku. A podosta tih ekipa ima i širi i skuplji roster od nas.
Tako da je ovo onaj u nizu glupih poraza, koji ce se na kraju sezone gledati kao statistička greška. Kao deo školovanja.

PJ i Aleksa doktori protiv ciganke.
A večeras kao iz voza da su ispali. Jebiga. Loša noć. Smrdljiva Španija i ko je izmisli.

Ide Split. Pa daleko bitniji Fener.
Ja i kada sam psihički iscrpljen znam da se osećam kao da sam upravo istrčao maraton. Sve u svemu...sranje jeste što smo izgubili i na koji način ali posle jebanja režimske kurvetine dva puta za kratko vreme nemam razloga da negativno komentarišem.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Što je znanje veće, manje je samopouzdanje, jer ste svesni koliko još ne znate. Potpuno neznanje daje najvise samopouzdanja. A idijotarija misli da je ravna bogovima.

Bez Panterovih poena i u odsustvu Avramovića, bez skoka, odlični smo.

Aleksaaaaaa...peške kući.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Aleksa večeras skautiran. Sad se vidi koliko je Panter dobar - njega niko ne može da skautira. Tristane, svaka čast. Čekam Kabokla, da se Ledej odmori, jer sa 2 metra visine, nije bez mane. Pogotovo u skoku. Tu nam se sveti i Smajlijev virus, jer još nema snage i Tenkova neprilagođenost. Fali i Ponitka - prošle godine je Papapetru zatvarao.
Dožer nije bolji od Exuma. Nema tu snagu, taj grudni koš da iznese protivnika na ulazu. Uz to još uvek ima prevelik respekt. Nadam se i pleju.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Fali najvise mozga!
Jel moguce da mu trener 300 puta kaze da napravi faul kad je u mismeču pod obručem u momentu kada ni jedan faul nemamo ???? Pa ja bi ih podavio, svaka čast Željku. Kažu ljudi divlja na klupi a on je izuzetno smiren kakve idiotarije prave uglavnom jedni te isti.

Ne zaboravite da je ista tezina izgubljene lopte u prvoj i u zadnjoj minuti.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
164
Reaction score
505
Локација
Ruma
Kako znamo i umemo da dovedemo Kabokla iz Venecije jer skok nam treba samo tako. Nemamo bukvalno nikog tu da sigurno iznese ekipu ili fali mesa, ili visine. Doduše Kaminski je tu popunjen, ali naprosto nema tu eksplozivnost, pa u panici pravi nesmotrene greške. Možda da Željko ima malo više poverenja u Koprivicu, barem kada nam je samo to kritično, a to nam je najviše štetilo sa Baskonijom, sve ostalo smo koliko toliko mogli da nadomestimo. Baš da je ušao tih nekoliko minuta na kraju, mislim da bi bilo drugačije. Ali ono šta da se radi, biće to vremenom bolje, čekamo pravog Ponitku i Pantera, valjda stiže i taj Kabokla. Kad bi legao još jedan strogo definisan plej, koji ne mora da bude neka aždaja, bilo bi super. Da ćemo da žalimo kod ovakvih poraza, to sigurno hoćemo, da li možemo da se domognemo željenog plasmana, pa nije isključeno.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Tristanova minutaža meni govori da je Brazilac izvestan. Raširena je rotacija.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.322
Reaction score
2.550
Локација
Humska 1
Bila je bas dobra prilika da i sa ovako skracenom rotacijom dobijemo, opet kuknjava necemo ni u top8, gotova sezona, izgubili od najgore ekipe, neki igraci ne znaju da hodaju, neke stvari se nikad ne menjaju....uvek ista prica isti komentari, kao da se jedva ceka da izgubimo da se prosipa pamet
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.132
Reaction score
14.723
Локација
Kipar
Ostaja je jedini krivac sa epopeju sa sisicom Mirotićem i neobezbeđivanje uslova da zaigra za nas.

Kakva je ovo glupost??? Da li si ti uopste slusao Duleta I Zeljka I njihovu pricu u vezi mirotica.

Sto se tice utakmice, uzasno lose partije Avrama I Doziera su nas kostale lagane pobede. Andjusica ne spominjem jer je za njega standard losa utakmica u Evroligi.
Ali I uprkos tome smo imali sve u svojim rukama I jos jednom na volseban nacin izgubili utakmicu u Vitoriji.
Idemo dalje, cekamo oporavak Pantera I Ponitke I dolazak Kabokla u narednih par dana.

Edit: A evo I svezih naslova ingenioznih srBskih novinara.

 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
326
Reaction score
2.280
Локација
Novi Sad
Sad hladne glave kad premotam film, na ovom rezultatu od 1 razlike se vidi uticaj one sudijske odluke kad je Andjusic napravio faul na zemlji dole na mismecu, oni pustili prednost pa svirali sledeci faul drugog igraca za 2+1. Ne kazem da mi ti taj napad odbranili, ali mozda bi odbranili bar taj treci poen.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
205
Reaction score
1.479
Локација
Beograd
Emotivna ispraznjenost posle 2 derbija u 4 dana sa kurvom je jako realna stvar. Fizički umor je manje bitan mada su fizika i psiha usko povezani i utiču jedna na drugu. Ova ekipa sa Ponitkom, kapitenom i nadam se Brunom je totalno druga dimenzija…
Potcenjivanje Baskonije je tek smešna priča. Chiosa (NBA sampion), Howard, Moneke, Smradinkovic su indijanci a Tristan, Danilo, PJ i Jare su do jaja (bez potcenjivanja) jel???
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Kao neko ko se baš i ne razume u košarku hteo bih samo da dodam
Jebiga,jebiga,jebiga....
 
Top