Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ocekivao sam da onaj zadnji napad krenemo sa nase polovine,tako mi bilo logicnije ali i ovako se zavrsilo dobro. Posebno bih pohvalio Nanelija kako je nadomestio Pantera i koliko je vremena proveo na terenu,nalazio kos kad niko nije mogao,kapa dole majstor si Naneli!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.025
Reaction score
26.102
Локација
ante portas
Evo "raspala" Baskonija dobila OLY u sred Pireja.
To govori da oni nisu nikakvi "indijanci" kako se to pisalo ovde posle našeg poraza od njih.
A naš KKP je bio nadomak da pobedi i jedne i druge.
Utakmice gde su detalji odlučivali.

Imamo situaciju gde nam se pojačanja još prilagodjavaju, nismo kompletni itd.
Ajmo malo strpljenja i vere u ovaj tim i ono što Željko radi.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.091
Reaction score
15.814
Локација
Храм фудбала
Јел подсјетило некога оно наше враћање код задњег напада на епизоду са мртвим ноланом смитом, или је само мени тако дјеловало.

Жељко закуцао на конференцији јаче него Нанели!!!

Онај токмак Рајко је лоше формулисао питање. Јер је идиот хтјео да пита јел тачно да је он био на позајмици у звезди и да је ствар логике да би се сада требао вратити у Фенер (ваљда).

За кога оно ради Рајко, ја не могу да вјерујем да СК нема бољег и квалитетнијег лика од ове Раде, па не треба ни бити новинар да буде бољи од ње.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Odgovorio ti Zeljko za Tristana
Zato mu igra Kaminski redovno 25+ koji je vrhunski defanzivac kao 90ih u NBA, toliko dobar da mora da ga vadi u zavrsnici jer ne moze da odbrani nista, jebeni Vilbekin za glavu i po nizi mu udje telom u njega i polozi kao da ga i nema, kojem zivu loptu iz ruku uzmu na kraju trece pa umalo 2+1 jer je i glup faul napravio. I onda jos ne zna loptu da primi iz auta pa umalo jos da izgubimo. Ali lakse nabosti klinca.

Jos na stranu koliko puca nama odbrana sa Kaminskim jer onda svako svakoga preuzima je prica za sebe. A mi cemo se posle da cesemo po usima sto nam 90% juniora zavrsi u NCAA.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ako ne završim na VMA, pamtite me po dobru(donekle)...
Ostaće samo ovaj forum da nas se sćaju na virtualnom svetu. Samo će gosti dolaziti i kmečati. Nikoga ostati živog neće. Da ne palamudim previše, ruke mi se još uvek tresu skoro sat posle tekme :D

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! :respect :shal
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.942
Reaction score
26.916
Kako je jebeno lep osecaj nakon pobede Partizana...
Bravo Zeljko, bravo momcine, bravo Grobarijo! Vece za pamcenje!
Ovo ima samo Partizan, sve ostalo nije ni kopija, ni bleda kopija. Veceras, spavanje otvorenih ociju!
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.650
Reaction score
5.495
Druga cetvrtina petorka: Avramovic, Andjusic, Vukcevic, Trifunovic, Smajlagic. igro rakocevic je sigurno ponosan :D

Ne znam kako smo ovo dobili ali moralo je da se vrati za one nesrecne poraze. Da se udju u pricu Ponitka i Kaboklo da se vrati kapiten pa da krenemo sa dranjem. Idemo dalje.
 
Top