Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Šta očekuješ? Da se podržavaju oni koji se snimaju za tiktok i insta na tribinama? Svaka kritika je za njih opravdana, smetaju mi ali kao što kažeš, kupili su kartu i ja tu mogu samo da se nerviram i da kenjam ovde.
 

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
77
Reaction score
311
Локација
_ . . _
Šta očekuješ? Da se podržavaju oni koji se snimaju za tiktok i insta na tribinama? Svaka kritika je za njih opravdana, smetaju mi ali kao što kažeš, kupili su kartu i ja tu mogu samo da se nerviram i da kenjam ovde.
Ja nisam rekao da podrzavam slikanje, snimanje ceo mec, samo kazem da je vredjanje, psovanje, teranje iz hale neprimereno. Nismo cigani.
 

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Opet "jutro s Kevinom"


Stvarno jeste uzasan prelazni rok, Panter, Ledej, Naneli, Dozier, Kaminski, Pontika...

Igraci koje je Partizan navikao da ima, nema sta. Bas cesto smo zadrzavali najbolje igrace, uzimali pojacanja iz najjacih evropskih klubova, svakako i iz Nba.
Класичан спин. Прво, Нанели, Ледеј и Пантер су играчи са којима су продужени уговори и нису новајлије. Наравно, да би се задржали морале су да им се повећају плате, другом и трећем поменутом осетно веће. И да, то је огроман успех, и ту треба новца. И ту је тачка.
Све остало је, као што рекох - спин. Прво, по којој то логици је сваки НБА играч бољи од оног који игра у Европи? То што су доведени ПЈ и Камински, не значи да нису могли да се доведу бољи од њих из Европе. Но, кренимо редом:
Егзум скупљи од ПЈ-а
Папапетру од Поњитке
Мадар приближно као Јарамаз
Дакле, једино је Камински скупљи од Лесора. Уосталом, који играч из НБА долази у Европу ако има озбиљну улогу тамо? Тако да тај аргумент "доводимо играче из НБА" је валидан колико и то ће Јарамаз бити адекватна замена Мадару.
Па чекај онда, да ли смо ми плаћали онакве цене карата само да би обезбедили клубу новац за веће плате тројици играча, или је било логично да у складу са новцем који смо обезбедили и клуб направи искорак, у квалитету и резултатима? Да ли су по теби придошлице искорак у квалитету? Ниједна замена није боља од свог претходника, осим што ће можда Поњитка успети да надомести Јанијев одлазак, с обзиром да је и од њега прошле сезоне било мало користи.
На крају крајева, ко вам дрма кавез? На не знам ни сам колико чланова који мисле као један, имаш мене који штрчим. Зашто вам ја раметим идилу. Моје мишљење је такво, па какво год да је. Ако је форум, онда то ваљда значи да свако пише шта мисли, поштујући нека правила изражавања и форума уопште. Сад ће неко да напише како је мучно читати по хиљаду пута како треба центар, плеј итд. И то је тачно. Али исто тако је тачно да се понављају и ставови супротни наведеном, па тако сви понављају као папагаји једно исто.
Поздрављам вас до следећег меча, а иначе ћу се убудуће трудити да више пишем о појединцима (мислим на играче), у смислу конкретних мана и добрих ствари код сваког од њих.
Поздрав свима.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Imaju novac, plate kartu i gledaju utakmicu, nema sta tu da se palamudi, niti moze bilo ko da im naredjuje.

To je kao da ja odem na predstavu, iako ne volim ta sranja i tamo pratim rezultate i tiket, dok izvisi neko ko bi zaista volio da prati to.

Kakvo je stanje grka za sutra? Hoce li Nwg i Shaq biti spremni?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Што би Кртола рекао почело је. Кукумакање на Форуму на све и свашта, ништа не ваља, тим лош, навијање лоше, ове свирају виолину, оне обучене ружно, ови снимају, они на полувремену не могу трицу погодити пропаст чиста, има ли шта позитивно.
Па да кренемо, за почетак у стилу колеге Томића, Марија звони :icon-twisted::icon-lol:
Показали смо да цијене улазница не утичу на нашу љубав према Партизану, и још једном смо претрпали Арену.
Одлична бројка Гробара Југ, игла није имала гдје да падне, навијање је свакако могло боље, али таква је ситуација на терену била да нам буквално нису дозволили да запалимо Арену, ми куцање они трицу, ми одличну одбрану они узму скок, и тако милион ситуација. Скок нам је пресудио.
Али и поред тога добри смо били, држали смо се, мало која би екипа успјела бити ту у утакмици гдје су нам све лопте поскидали.
Пантер нам још није на 30% могућности, новајлије показале да ће бити појачања.
Фали нам још квалитета и вјерујем да ћемо довести још неке играче, а на Зорану и Жељку је да виде гдје, шта и кога.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.525
Ne vidim razlog za dramu, niti rezultatski niti navijački.

Što se rezultata tiče, tu je @JasminaT dovoljno rekla: mrtvi se broje na kraju... u maju.

A apropo navijača, fensera... pa ceo svet se menja i to ne na bolje, ceo svet je otišao u kurac. Što bi KKP i sve oko njega bilo drugačije?
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Imaju novac, plate kartu i gledaju utakmicu, nema sta tu da se palamudi, niti moze bilo ko da im naredjuje.

To je kao da ja odem na predstavu, iako ne volim ta sranja i tamo pratim rezultate i tiket, dok izvisi neko ko bi zaista volio da prati to.

Kakvo je stanje grka za sutra? Hoce li Nwg i Shaq biti spremni?
NWG prešao u ciganijakos?
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Класичан спин. Прво, Нанели, Ледеј и Пантер су играчи са којима су продужени уговори и нису новајлије. Наравно, да би се задржали морале су да им се повећају плате, другом и трећем поменутом осетно веће. И да, то је огроман успех, и ту треба новца. И ту је тачка.
Све остало је, као што рекох - спин. Прво, по којој то логици је сваки НБА играч бољи од оног који игра у Европи? То што су доведени ПЈ и Камински, не значи да нису могли да се доведу бољи од њих из Европе. Но, кренимо редом:
Егзум скупљи од ПЈ-а
Папапетру од Поњитке
Мадар приближно као Јарамаз
Дакле, једино је Камински скупљи од Лесора. Уосталом, који играч из НБА долази у Европу ако има озбиљну улогу тамо? Тако да тај аргумент "доводимо играче из НБА" је валидан колико и то ће Јарамаз бити адекватна замена Мадару.
Па чекај онда, да ли смо ми плаћали онакве цене карата само да би обезбедили клубу новац за веће плате тројици играча, или је било логично да у складу са новцем који смо обезбедили и клуб направи искорак, у квалитету и резултатима? Да ли су по теби придошлице искорак у квалитету? Ниједна замена није боља од свог претходника, осим што ће можда Поњитка успети да надомести Јанијев одлазак, с обзиром да је и од њега прошле сезоне било мало користи.
На крају крајева, ко вам дрма кавез? На не знам ни сам колико чланова који мисле као један, имаш мене који штрчим. Зашто вам ја раметим идилу. Моје мишљење је такво, па какво год да је. Ако је форум, онда то ваљда значи да свако пише шта мисли, поштујући нека правила изражавања и форума уопште. Сад ће неко да напише како је мучно читати по хиљаду пута како треба центар, плеј итд. И то је тачно. Али исто тако је тачно да се понављају и ставови супротни наведеном, па тако сви понављају као папагаји једно исто.
Поздрављам вас до следећег меча, а иначе ћу се убудуће трудити да више пишем о појединцима (мислим на играче), у смислу конкретних мана и добрих ствари код сваког од њих.
Поздрав свима.
Zato sto si dosadan svaki dan pises isto. Sastav je takav kakav je, moje je da ga podrzim. Ti si jednom rekao sta mislis,ne moras svaki put da pises kako je sraman prelazni rok, ko je pojacanje -ko nije,ko je jeftiniji - ko je skuplji, kako te ostoja zajebo..koga bre vise boli kurac za to,places svaki dan i istu pricu virtis a satro imas neke svoje principe.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Sezonske sam uzimao i pre ohoho godina, nikad komentarisao cenu iste nisam, niti sam pri kupovini iste gledao kakav nam je tim i cekao da neko izadje i kaze sta su amicije kluba u narednoj sezoni. Kupovao sam zbog toga sto volim Partizan.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
@Kevin

Vidi ovako, sve pet, pisi slobodno svoje stavove. Ne vredjes nikoga, iznosis sta imas, sve regularno.

Samo spinovao ti ili ja, prelazni rok ne moze biti "najsramotniji" ikada.

samo malo vise vere u trenera i momke na terenu. Prosle sezone su od 4-9 stigoi nadomak f4. Mada je i tad "trebao" pametniji centar od Lesora, zamena na cetvorci za Ledeja, igrac kao Panter, ali da ne carini loptu.

Sad opet nesto treba.

Odigrane tri utakmice i vec panika za rezultatima. 1-2 skor.

Uzivaj(mo) i u ovakvom sastavu, bez centra koji razgrce, za sezonu dve mozda nas ceka plac i neka druga "pojacanja".
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
neje li ovo kevin panter sto je igrao sa nasim Kevinom Panterom ima dosta vremena u penziji
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Класичан спин. Прво, Нанели, Ледеј и Пантер су играчи са којима су продужени уговори и нису новајлије. Наравно, да би се задржали морале су да им се повећају плате, другом и трећем поменутом осетно веће. И да, то је огроман успех, и ту треба новца. И ту је тачка.
Све остало је, као што рекох - спин. Прво, по којој то логици је сваки НБА играч бољи од оног који игра у Европи? То што су доведени ПЈ и Камински, не значи да нису могли да се доведу бољи од њих из Европе. Но, кренимо редом:
Егзум скупљи од ПЈ-а
Папапетру од Поњитке
Мадар приближно као Јарамаз
Дакле, једино је Камински скупљи од Лесора. Уосталом, који играч из НБА долази у Европу ако има озбиљну улогу тамо? Тако да тај аргумент "доводимо играче из НБА" је валидан колико и то ће Јарамаз бити адекватна замена Мадару.
Па чекај онда, да ли смо ми плаћали онакве цене карата само да би обезбедили клубу новац за веће плате тројици играча, или је било логично да у складу са новцем који смо обезбедили и клуб направи искорак, у квалитету и резултатима? Да ли су по теби придошлице искорак у квалитету? Ниједна замена није боља од свог претходника, осим што ће можда Поњитка успети да надомести Јанијев одлазак, с обзиром да је и од њега прошле сезоне било мало користи.
На крају крајева, ко вам дрма кавез? На не знам ни сам колико чланова који мисле као један, имаш мене који штрчим. Зашто вам ја раметим идилу. Моје мишљење је такво, па какво год да је. Ако је форум, онда то ваљда значи да свако пише шта мисли, поштујући нека правила изражавања и форума уопште. Сад ће неко да напише како је мучно читати по хиљаду пута како треба центар, плеј итд. И то је тачно. Али исто тако је тачно да се понављају и ставови супротни наведеном, па тако сви понављају као папагаји једно исто.
Поздрављам вас до следећег меча, а иначе ћу се убудуће трудити да више пишем о појединцима (мислим на играче), у смислу конкретних мана и добрих ствари код сваког од њих.
Поздрав свима.
Druže ubijaš u pojam. Neće te biti nigde kad krenemo da deremo sve
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Брате, улепшао си ми дан овом поруком. Скриншотовао сам да могу кад год се нешто сморим да се подсетим овога, да ме људски насмеје.
Елем, неко је написао у стилу "па реци то Жељку и Зорану у хали, ако смеш" (карикирам). С тим у вези, могу да кажем да сам то синоћ здушно чинио, али с обзиром на број људи у хали нема силе да су ме чули, иако ми се у том хиру придружило пола трибине. Није било скандирања, већ добацивања. И сви су имали исте изливе фрустрације. То је зато што не волимо клуб, јасна ствар, неверници и сл. Но, већ на првој следећој АБА утакмици код куће је шанса, мада незнатно већа због разгласа. А не могу толико близу да приђем, ја сам у ткзв. голубарнику, где су карте мало јефтиније.
И било би ок да се договорите: да ли нема и није било играча на тржишту, или нам је забрањено да икога доведемо? Дакле, неко ту не говори истину. Пошто су наши апетити такви да нам само Миротић калибар одговара, нема икс других играча на тржишту.
Ја своју сезонску не продајем, нити бих је икада продао. Бићу на сваком мечу, па како год ствари да крену. Али да навијачи обезбеђују буџет, а да се са тим парама доводе Јарамаз и Поњитка, и да нам први центар буде Балша, ту логику продајте неком другом. Гомила, да не кажем огромна већина, мисли тако. Па сад ви сте ипак господа, ви верујете у процес и немате шта ви ту да критикујете. Ми смо остали што кукамо говна.
И да, заиста ми је жао што не желим да се ни по коју цену одрекнем неких животних правила и принципа, и напишем баш у вези тих играча који су нам нуђени. Мада сумњам да би и поверовали у то, тако да је свакако бесмислено.
Ako već poštuješ te "principe" (brrr), onda ćutiš i o tome kako ti navodno imaš nekakve informacije iz kluba, a ne selektivno, ovde nisam dosledan, ovde jesam. Dakle, ili kažeš sve kako jeste (kako ti misliš da znaš da jeste), ili ćutiš, nema sredine. Ovako samo ostavljaš utisak uvređenog deteta koje su uhvatili u laži. "Ej, ja znam da je Željko zajebao, ali neću da vam kažem kad kako i sa kim". Pride, i dalje mi je hit što misliš i veruješ u to da povećanje cene karata automatski znači i bolji roster.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Laprovitola nas je i proslu i ovu masakrirao...nije li se obratila paznja na to malo vise?!

PJ nece biti brutalan, već sad je brutalan.

Kaminski na iskakanju izgleda podjednako lose kao Lesor na iskakanju u isto vreme prosle godine.

Sa ovom statistikom razlika je i mala.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Na 1:30 do kraja gospoda izlazi iz hale...

Nek puse kurac.


Bravo Partizane!
Doslo neko cudno vreme , neki novi Grobari? Ili Grobari nisu ni bili u hali , nisu imali karte da kupe, ne znam. Nikad necu da zaboravim onaj Pnatinaikos i onu godinu kad su nas unistili al nikom iz pionira se nije islo kuci jos bar sat vremena. Prva utakmica , prva kuci u EL sa punom halom , poraz ko poraz ali ima dole na terenu par novih momaka kojima smo trebali da objasnimo sta znaci Partizan nama i za koga igarju.
Ovaj tim sa dosta rada , evidentno je da smo van neke forme , i podizanjem iste nema plafon ! Mi smo juce izgubili zato sto smo mi losi a ne sto su ovi nesto predobri, nista ja nisam video juce kod njih sto sa malo utegnutijom odbranom i boljom kominkacijom mi nismo mogli da zatvorimo ( ostavljeni sami na sutu za 3 , gradjenje kosa , sve se ovo popravlja u hodu ako se ima volje) .

p.s.
Koja je poenta razlike u cenama karte za nivo 400 , kada se seta ko kako hoce , i u centralnim delovima stepenice su pune , svaki prostor je bio zatrpan . Neka je bio , ja volim , ali zasto neko placa 10.000 rsd tu sezonsku i stoji tu a neko 22.500 ili 25.000 rsd. ?
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
super... ajmo sada podela grobari 400 i grobari 200... sada malo vise kontam zasto su maloumnici sa nivo 400 pljuvali, polivali vodom i gadjali flasicama celu utakmicu ljude sa 204 (50 % sektora su zene i ljudi sa decom ). Verovatno nisu bili zadovoljni navijanjem jer drugog razloga nije bilo... Cak su se trojica dijabola spustili na 204 da biju ljude ali su malo popili po p.... od isti porodicnih ljudi
 
Top