Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.608
Reaction score
13.689
Локација
Yaoundé
Godine, i u skladu sa tim iskustvo, naučili su me da prvo gledam gde smo to mi grešili. Retko se osvrćem na suđenje.

Grešaka je svakako bilo, ali opet smo bili nadomak pobede. Međutim, suđenje je zaista bilo kriminal, a to čak ni statistika nije uspela da sakrije. Partizanu su sinoć svirana 32 prekršaja (jedna tehnička), dok su domaćima dosuđena 22. Deset prekršaja manje! A samo odbrana koju je na Panteru igrao Vokap bila je gotovo čitavim tokom utakmice tolerisana kako odavno nisam video. O onoj situaciji u finišu regularnog toka kada ga je nagazio i izuo, da i ne pišem...

I u takvim uslovima mi smo igrali produžetak sa jakim rivalom, pred publikom koja nas mrzi, 48 sati nakon prethodne utakmice i posle puta od 800km.

Jeste, propustili smo priliku, ali ovo je bila tek četvrta utakmica. Prvo čega sam se setio sinoć, bila je Baskonija prošle sezone... Biće to dobro...
 

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Ovakve budalaštine kad pročitam na sekund pomislim da sam u paralelnom univerzumu gde je el nba. Bekovi u barseloni su osveženi Navaro i Bazile a ne one kante koje imaju, da nam sinoć nije najviše poena dao Larenzakis iz Mursije.
Kad date sebi sa pravo da postavljate taj prag el bilo bi lepo onda da ga vidimo i u tim drugim ekipama jer očigledno svi timovi imaju 12 superstarova a ne samo da se sere po našim igračima.
Odigrali smo odličnu utakmicu i ti što su na nivou El i ti što nisu, i to je jedina istina.
Заиста има много будалаштина за прочитати. Изузетан допринос синоћ Трифуновића, Балше, Вукчевића, Јарамаза, ПЈ-а и Каминског. Толики да је Балша, иако са 4 фаула преседео на клупи док нисмо имали центра под кошем, Камински који нас је уканалио одбраном и зарађеним фауловима, ПЈ криминалним одлукама у нападу и ништа мање криминалним фауловима. Огњен, Тристан и Урош су били још конкретнији (додуше, због тог ЕЛ квалитета су играли, али на загревању).
Допринос горе наведених је у сваком мечу овакав, осим ПЈ-а, који даје знаке живота и заиста верујем да ће бити ок. Каже човек "добре секвенце Балше". Које друже добре секвенце, може да добије 5' на ЕЛ мечу током којих претрпимо хаварију и онда одмах на клупу. Дечко напредује свакако, али је предалеко од легитимног играча за ротацију за мечеве у ЕЛ.
Заиста може свашта да се прочита.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Još se jedem zbog sinoćnje krađe. Prošle godine smo otišli bez pola ekipe. Zar svaki put moramo ciganima na noge da idemo sa nekim hendikepom?
Kako god, kome prošla sezona nije bila dovoljna lekcija da sačeka sa pljuvanjem, tome ni ne vrijedi pričati ništa.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Kakva govna moraju biti novinari kad su im glavni naslovi o losem Panteru pored one kradje...
Ja mislim da smo sad 30% jaci nego pre te utakmice. Osetice to cigani uskoro, miran sam ko nikad. Barselona je nivo iznad nas trenutno, mozda i real, ostalima cemo se na...ti mame, samo strpljenje.
 

Џими

Početnik
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
17
Reaction score
121
Локација
Novi Sad
После јако слабог сна и много нервозе, мало сам дошао себи. Не изгледа то уопште толико лоше, ни Барселона није изгледала толико лоше. Али обистиниле су се моје црне слутње да ћемо дочекати мусавце са 1-3 и да ћемо у октобру играти малтене "win or go home" текму. Ми у овом тренутку објективно изгледамо доста боље од њих и фаворити смо, али то је јебена једна утакмица. Знам да смо прошле сезоне имали 4-9 у једном моменту, али сетите се и на које смо се све начине вратили из тога, нико није претплаћен на такву врсту помало и срећних околности (Нанелијева тројка Ефесу, Алексин допринос директно из повреде у Истанбулу, итд). Ми једноставно цигане морамо добити како знамо и умемо, и онда већ можемо причати о очекиваном и солидном почетку сезоне, пред нешто лакши распоред који следи. Ако би се десио сценарио који не смем ни да изговорим јавно, то је већ озбиљна мука и вода у ушима.
Молим све наше новопечене власнике и власнице сезонских улазница да забораве на инстаграм у четвртак увече, сви морамо дати све од себе.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
Sreća pa nisam gledala utakmicu nego samo pratila rezultat i bilo je "eh, jbg, verovatno smo nešto sjebali". Dok nisam došla kući i pogledala zadnju četvrtinu i produžetak.

E, sad - meni bi mogao taj prvi "utisak" da se oprosti pošto nisam gledala, ali šta je sa vama ljudi, koji ste gledali, i pričate/pišete kako smo sami krivi što smo izgubii?!!
Ali svakako hvala vam, tek sad sam zapravo shvatila šta znači termin "autošovinizam"...

Milutinov je govno jedno smrdljivo i nikako ne može u isti koša sa Gosom sinoć. A posebno ne može u isti koša sa Veselim i Žoom. Ja želim da svaki naš igrač profesionalno pokida i da sve od sebe protiv nas. Sve drugo je ciganski manir.
Ovo što je Milutinov radio ne da je ciganisanje nego je najgori džiberizam i nadam se da će se malo presabrati i pripremiti na ono što ga čeka.

Što se traženja čelendža tiče, jedino što mi pada na pamet je da Željko ima neki plan, da vidi neku širu sliku zbog čega toliko uvažava sudije. Iskreno se nadam da je to sve u sklopu "pregovora" za A licencu.
Predsednik Evrolige, iskreno, ne mora o tome da vodi računa i mogao bi malo da preduzme nešto.

Podrška je sada NEOPHODNA!!!!
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Заиста има много будалаштина за прочитати. Изузетан допринос синоћ Трифуновића, Балше, Вукчевића, Јарамаза, ПЈ-а и Каминског. Толики да је Балша, иако са 4 фаула преседео на клупи док нисмо имали центра под кошем, Камински који нас је уканалио одбраном и зарађеним фауловима, ПЈ криминалним одлукама у нападу и ништа мање криминалним фауловима. Огњен, Тристан и Урош су били још конкретнији (додуше, због тог ЕЛ квалитета су играли, али на загревању).
Допринос горе наведених је у сваком мечу овакав, осим ПЈ-а, који даје знаке живота и заиста верујем да ће бити ок. Каже човек "добре секвенце Балше". Које друже добре секвенце, може да добије 5' на ЕЛ мечу током којих претрпимо хаварију и онда одмах на клупу. Дечко напредује свакако, али је предалеко од легитимног играча за ротацију за мечеве у ЕЛ.
Заиста може свашта да се прочита.
Daj vise banujte ovog indijanca, ima vecu protekciju nego grcki cigani sinoc
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.640
Reaction score
5.458
Заиста има много будалаштина за прочитати. Изузетан допринос синоћ Трифуновића, Балше, Вукчевића, Јарамаза, ПЈ-а и Каминског. Толики да је Балша, иако са 4 фаула преседео на клупи док нисмо имали центра под кошем, Камински који нас је уканалио одбраном и зарађеним фауловима, ПЈ криминалним одлукама у нападу и ништа мање криминалним фауловима. Огњен, Тристан и Урош су били још конкретнији (додуше, због тог ЕЛ квалитета су играли, али на загревању).
Допринос горе наведених је у сваком мечу овакав, осим ПЈ-а, који даје знаке живота и заиста верујем да ће бити ок. Каже човек "добре секвенце Балше". Које друже добре секвенце, може да добије 5' на ЕЛ мечу током којих претрпимо хаварију и онда одмах на клупу. Дечко напредује свакако, али је предалеко од легитимног играча за ротацију за мечеве у ЕЛ.
Заиста може свашта да се прочита.
Hahah pa prica ti covek, sta je fal uradio na njihovoj strani, neki lunzis ili tako neki. Da nije bilo sudija ovo bi se dobilo uz solidan doprinos Kaminskog kome svirani cetvrti faul nije bio ni F od istog. Zamisli da smo doveli Fala i da odigra ovako kao sto je odigrao sinoc protiv nas, ja mislim da bi ti izvrsio samoubistvo. Ili na primer volkap ocajna utakmica ali uz zastitu sudija odigrao je celu... samo me zanima u kojoj ekipi osim mozda reala svi igraci daju doprinos?
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Tek sam sad skontao da je ono zuto govno izulo Panteru patiku prilikom one prenesene lopte na nasu polovinu.
Mali je pakao za ova govna, majku im jebem Ili Panter nije lepo vezao pertle jbg, on sporije ulazi u formu, tek posle Sv.Jovana uspe da veze pertle kako treba.
Jebace vam Panter mater, duga je sezona.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.474
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Заиста има много будалаштина за прочитати. Изузетан допринос синоћ Трифуновића, Балше, Вукчевића, Јарамаза, ПЈ-а и Каминског. Толики да је Балша, иако са 4 фаула преседео на клупи док нисмо имали центра под кошем, Камински који нас је уканалио одбраном и зарађеним фауловима, ПЈ криминалним одлукама у нападу и ништа мање криминалним фауловима. Огњен, Тристан и Урош су били још конкретнији (додуше, због тог ЕЛ квалитета су играли, али на загревању).
Допринос горе наведених је у сваком мечу овакав, осим ПЈ-а, који даје знаке живота и заиста верујем да ће бити ок. Каже човек "добре секвенце Балше". Које друже добре секвенце, може да добије 5' на ЕЛ мечу током којих претрпимо хаварију и онда одмах на клупу. Дечко напредује свакако, али је предалеко од легитимног играча за ротацију за мечеве у ЕЛ.
Заиста може свашта да се прочита.
Kravu je moguće odvesti uz stepenice, ali je nije moguće odvesti niz.
Mislim rekoh kad pišemo stvari koje nemaju veze s temom rasprave da se i ja uključim.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
476
Reaction score
2.628
E, sad - meni bi mogao taj prvi "utisak" da se oprosti pošto nisam gledala, ali šta je sa vama ljudi, koji ste gledali, i pričate/pišete kako smo sami krivi što smo izgubii?!!
Ali svakako hvala vam, tek sad sam zapravo shvatila šta znači termin "autošovinizam"...

Dobro sad, autosovinizam je nesto drugo. Autosovinizam je kad se kaze "drugi su divni, a samo smo mi govna". Ili makar "i ostali su govna, ali mi smo najveca govna".

Ovo je vise priznavanje teske realnosti. Da, sudije su nas pokrale, ali znali smo da ce da nas pokradu. Kako Dule svojevremeno rece "Jesam vam rekao da ce govno da krade?". Neki su i pisali o tome prije utakmice. I to je nesto sto se nece promijeniti dok je Evrolige ovakve kakva jeste. Mozemo sad da se nerviramo sto su nas sudije pokrale, i sto ce nas pokrasti i sljedecih deset puta kad budemo igrali protiv Barselone, Reala, Olimpijakosa i ostale "elite". Znali smo u sta ulazimo kad nam je Evroliga bila vlazni san, i bespredmetno je sada kukati zasto je sve tako kako jeste.

Doci ce brzo utakmice protiv Cigana u ABA ligi pa cemo onda da kukamo (kao i prosle godine) za Evroligom i sudjenjem u njoj.

Mi jednostavno protiv te "elite" moramo da odigramo savrseno da bi pobijedili i njih i sudije. I nije to sad kritikovanje da smo izgubili zato sto ne valjamo, nego vise (makar sa moje strane) zal sto smo mogli i uz takvu sudijsku kradju da pobijedimo da smo bili samo malo vise spretni u nekim trenucima, jer su oni igrali lose. Dakle, zal je sto smo bili vrlo blizu tog "savrsenog" ali ipak ostali kratki. Ali siguran sam da je svima drago sto smo u pojedinim periodima meca pokazali koliko dobri mozemo da budemo, i to svima daje nadu za nastavak sezone.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Većina nas ovde ima kratkoročne ciljeve, da dobijemo derbi, da uđemo u top 8... Žoc ima dugoročne ciljeve, a to je da Partizan postane stalni član Evrolige, što bi mu omogućilo novac od tv prava, a on trenutno iznosi 9 miliona evra. Zamislite da sad na ovaj roster imamo još 9 miliona... mogli bi dovesti još tri dobra igrača, isplatiti porez do kraja i još bi nam ostalo. Verujem da bi Žoc za nekoliko godina izgradio i halu.
 

Krkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
69
Reaction score
470
Neka se napuse kurca redom - suci, gamad iz pireja, Bodiroga i njegov komesar za sudjenje
Jebacemo vam majku svima kad dodjete u Beograd, a pogotovo onom govnetu Milutinovu.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Cestitke igracima na onakvoj borbi!
Svako ko pljuje Pantera i ostale je zalutao na ovu temu,i ovaj forum uopste.
Sudije su imale direktan uticaj na konacni rezultat i to treba Zoran ili ciji je vec posao da predoci ljudima i predsedniku EL. Znam da od toga nema neke vajde trenutno,ali mozda na duze staze....
Opet kapiram da cekamo tu A licencu pa ne znam da li je pametno talasati.
Jebem li im majku lopovsku,ojadili su nas! Drago mi je sto se preko tvitera oglasavaju svakavi neki strendzeri,razni likovi iz kosarke,igraci... i pljuju EL na sva zvona zbog ocigledne kradje, mozda se isti i zapitaju bar malo...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Velika šteta za sinoć što ne dobismo grčke cigane tamo ali ne može se protiv sudija. Mi smo sinoć direktno i sa namerom oštećeni. Molim ljude da ne napadaju niti jednog našeg igrača a posebno ne Pantera. Pa čovek je bio prebijen tokom celog meča a da onaj njihov žuti nije dobio petu već je igrao sa četri lične dugo, dugo... Šta reći tek oko one situacije - niti je Panter prešao pola niti je sviran dupli faul tada nad njim (Milutinov i Walkup)... Produžeci posle i kriterijum gde se njima svira sve i svašta a nama skoro ništa... pa u poslednjih 12 minuta (sa produžecima) oni su od 22 poena dali 18 sa bacanja.

U šutu za dva bili smo na 58,3% (21/36), za tri solidnih 41,7% (10/24) a bacanja 81,5% (22/27) gde smo mogli i bolje... oni su npr. od čak 36 bacanja dali 33. U skokovima 31:38 za njih iako smo mi imali 10 of. skokova ali
oni su imali čak 18 of. skokova... asistencije smo bili jednaki mi i oni 17:17... mi ukrali 8 lopti ali oni 10... izgubili smo čak 18 lopti a oni 13... blokade mi 3 oni 1...

Kod nas najbolji su bili Ledej, Smajli, Panter, Naneli i Anđušić koji je čak i defanzivno iznenađujuće bio sasvim korektan. Avramović je odigrao slabiju utakmicu na oba dela terena... Kaminski u napadu solidan, odbrana problemi kao i problemi sa faulovima... PJ Dozer isto slab, jedva desetak minuta igrao, opet problemi sa faulovima a i gubio lopte lako... Koprivica, Jaramaz i Trifa neprimetni za to malo što su odigrali. Trsitan nije ulazio.

Fali nam baš Ponitka u ionako skraćenoj rotaciji plus koji bi nam verovatno mnogo značio u tom skoku koji nam je ogroman problem. Nama sad sledi 5 utakmica u Evroligi gde bi trebalo da pojurimo veći broj pobeda... FMP gde smo domaćini pa Baskonia tamo, onda Fener kući pa Bajern tamo gde bi trebalo da smo opet kao domaćini i kući Alba. Očekujem 4-1 ili bar 3-2 kako bi aktivno ostali u toj nekoj trci... Verujem da možemo kući sve da dobojemo pa i Fener a na strani bar jednu od ove dve ako ne i obe - Baskonia (mada se jako mučimo sa španskim timovima tamo) i Bajern. Idemo dalje Grobari, nema predaje i kad je teško.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
A ko je "novinar" koji je sa Vladom Dragutinovićem u studiju? Onaj sa bradom?
 
Top