Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
276
Reaction score
1.769
Локација
Beograd
Svemoćni smo svemoćni,
Najveći smo najveći...
EL Partizan !

Šteta za trojku Anđušića pred poluvreme poništenu?!
Trifun nije uprskao.

Prethodnu sezonu nadmašiti, svakako taj nivo.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Tekst je i ok u neku ruku obzirom iz koje kuhinje dolazi. Vise je porazavajuce sto ovdje ima clanova koji direktno osporavaju selekciju, vodjenje utakmice, netrazenje tajmauta (pritom vjerovatno neki i ne znaju koliko isti traje), sprdanje sa “video analizama” itd, itd…Ovo nabrojano se vrlo lako moze provjeriti - opcija serach. A da ne govorimo o mamlazima sa raznoraznih drustvenih mreza…

Utakmica je ziva stvar, tanka linija…Mi smo odigrali u nekom kontra ritmu sigurno punih 20 min, a opet bili tu. I onda 2-3 sekvence i utakmica se okrenula. Valjda i to govori o kvalitetu struke, a naravno i igraca.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje
Човјек је копирао линк из поста који води на твитер, а у ствари мислио је на скрин шотове које сам објавио на овом посту:

 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Evroliga - 5.kolo: Partizan - fmp 88:86 (22:13, 20:29, 11:23, 35:21)

Gledalaca: 20.039

Neverovatna utakmica... i što je najbitnije na kraju - pobeda Partizana. Krenuli smo fenomenalno, bolje otvaranje meča skoro nismo imali... 11:0 pa 17:2... sve je izgledalo da će ova utakmica ići lagano u našu korist. Ali... ko ne zna naš Partizan taj ne prati utakmice... sa nama se nikad ne zna. Naša odlična igra odjednom je stala... govna su nas stizala iz minuta u minut i na kraju poluvremena stigli da odu sa nerešenim rezultatom iako je Anđušič dao troklu ali zakasnio je nažalost. To prvo poluvreme je bilo čudno... prvo dominacija, posebno Kaminski u njihovom reketu a onda nas nigde nije bilo. Drugo poluvreme i sve kreće iz početka... mislili smo da ne može gore od te druge četvrtine ali sinoćna treća četvrtina za nas je bila horor. Nisam gledao goru četvrtinu od te kod nas pod Željkom posebno u napadu. Ako smo stali u drugoj, u trećoj nismo ni postojali skoro. A onda poslednja deonica... ovi nam odoše i na -11 (64:75) na 4:50 min do kraja... nastupaju igrači koji preokreću sve na našu stranu: Smajli, ludi Aleksaaa, PJ Dozier i Ledej. Ovi momci su nam izneli pobedu na kraju uz Jaramaza koji je sinoć itekako pokazao da možemo računati na njega. PJ Dozier onom trojkom za 80:79 za nas a tek Aleksaaa trojkom za 83:80 uništavaju govna i najavljuju veliku pobedu. Ledej mirna ruka na slobodnim bacanjima i to je to. Velika pobeda i to sa ne baš dobrom igrom, bez većeg učinka bitnijih igrača (Panter pa i Naneli koji nije bio toliko loš ali poenterski zna i ume mnogo bolje)... Mi nismo ni na 30% sa igrom, to je jasno - i opet smo dobili. Bravo za karakter da se nismo predali i na najvećih -13 (55:68) plus što dolazimo iz situacije gde smo mi prvi imali +15 pa otišli u taj veliki minus i uspeli velikom borbom da se vratimo. Ludi Aleksaaa svakako tom svojom energijom i ludilom donosi taj veliki preokret uz pomoć pominjanih Smajlija, PJ Dozier-a, Ledeja i Jareta.

Timski... šut za dva mi sasvim solidnih 59,5% (25/42), oni jako dobrih 64% (16/25), za tri mi napokon dobrih 45% (9/20), oni 41,9% (13/31), bacanja mi 68,8% (11/16) a oni 65,2% (15/23)... po tom šutu bili smo bolji za trojku i na bacanjima po procentu mada ni za dva poena nije bilo loše nego su oni manje šutnuli od nas... skokovi mi ukupno 32 (9 of + 23 def) a oni 28 (8 of + 20 def) - bili smo bolji... asistencije mi 17 oni 22 - tu su bili nešto bolji... mi ukrali 8 a oni 9 lopti... mi izgubili 14 a oni 15 lopti... blokade 2:4 za njih.

Igrači... predvodili su nas Ledej sa 13 poena za 31:20 min (za dva: 3/4, za tri: 1/3, bacanja: 4/4 + 3 skoka + 4 asist. + 1 izg. lopta = INDEX: 20), Avramović sa 14 poena za 22:12 min (za dva: 4/5, za tri: 2/5 + 2 skoka + 1 asist. + 2 ukradene lopte = INDEX: 14), Kaminski sa 11 poena za 21:59 min (za dva: 5/9, bacanja; 1/3 + 5 skokova + 1 asist. + 2 ukradene lopte = INDEX: 13), PJ Dozier sa 9 poena za 13:18 min (za dva: 3/4, za tri: 1/2 + 4 skoka + 2 asist. + 1 izg. lopta = INDEX: 12), Jaramaz sa 12 poena za 25:49 min (za dva: 4/6, za tri: 1/2, bacanja: 1/2 + 2 skoka + 1 asist. + 1 izg. lopta = INDEX: 11), Naneli sa 7 poena za 28:09 min (za dva: 1/2, za tri: 1/2, bacanja: 2/4 + 3 skoka + 4 asist. + 2 izg. lopte = INDEX: 10), Smailagić sa 9 poena za 17:15 min (za dva: 3/6, za tri: 0/1, bacanja: 3/3 + 3 skoka + 1 ukradena lopta + 1 izg. lopta = INDEX: 10), Anđušić sa 5 poena za 11:16 min (za dva: 1/3, za tri: 1/1 + 2 skoka + 2 asist. + 1 izg. lopta = INDEX: 6) - ovo je bila grupa igrača koja je najviše iznela utakmicu... kapiten je odigareo lošu utakmicu i potpuno nesvojstvenu za njega - da ne izvuče nijedan faul i nijedno bacanje a čak 7 izg. lopti ali reče Željko da ima problem sa obe noge i da treba na snimanje, mislim da će on biti najbolji kada najviše treba jer apsolutno i dalje verujem u njega i u to da će pronaći sebe... Panter sa 8 poena za 27:57 min (za dva: 1/3, za tri: 2/4 + 2 skoka + 2 asist. + 7 izg. lopti = INDEX: -3)... Trifa je odigrao 51 sekundu bez učinka. Nisu igrali Tristan Vukčević i Koprivica.

Pobeda je upisana pa smo tako na skoru 2-3 što je sasvim solidno s obzirom na raspored. Sledi nam nešto lakši raspored i neke utakmice gde je realno da tražimo pobede pa čak i na strani... prvo Baskonia tamo - može to da se dobije... pa Fener kući - vreme je za taj neki jači skalp i to na domaćem terenu... pa onda Bajern tamo - iako su po meni jači nego prošle sezone i to sa Lasom - može i sa njima da se igra tamo... pa Alba kući - takve utakmice moraju da se dobijaju ako hoćemo nešto više u Evroligi. Naravno, nadam se da ćemo podići nivo igre kako bi se sve ovo ostvarilo... rekoh po meni smo tek na oko 30% a moramo i možemo još mnogo bolje. Pre nastavka Evrolige sledi nam prvo možda čak i bitniji meč u ABA ligi protiv fmp-a u ponedeljak nakon one mrlje sa Megom - mora se na pobedu ako i dalje mislimo o prvoj poziciji pred plej-of.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.799
Prvo, cestitke strucnom stabu, igracima i navijacima na pobedi protiv mutanata.

Aleksa prelomio, a pohvalio bih konacno Jaramaza, samo da batali njegovu poludistancu, to izgleda tako mucno za oci.

Frenk krenuo pa stao, covek ima tehniku, al kao da nema snagu, 213, a ne moze da zida protiv nikog od ozbiljnijih evropskih igraca.

Ledej fantastican i frenetican borac, za kapitena puna podrska, iako je sinoc odigrao mozda i najgoru utakmicu u nasem dresu, onoliko prodatih cistih lopti je puno.

Kreaciju nemamo, al zato skok ne postoji, dobili smo kako smo dobili i to je jedino vredno sinoc za pomenu.

Podrska timu koliko god kvalitetan bio, jer drugi Partizan nemamo!
 
Top