Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Kako trenutno meni stvari deluju:

PJ je alibi igrač. Krene dva koraka napred i samo uvali loptu prvom slobodnom igraču pored ili iza sebe, koš ne gleda.

Kaminski je anemičan i depresivan, jedva stoji.

Anđušić i Jare ne bi smeli da igraju ništa sem garbage time.

Vukčevića treba da je sramota za onu "odbranu" nakon koje je popio klupu. Igraš za Partizan, za najvećeg trenera kog je Evropa videla, i tebi mrsko bar ruke da podigneš ako ništa drugo... Ne znam šta da kažem, šta li je njemu u glavi...

Ponitka pokaže na trenutak zašto je tu, za sad nedovoljno...

Naneli, čekam da se vrati KP pa da on krene da igra ono što treba da igra...

U suštini ovakve Jareta i Anđušu možemo da "preživimo", ali PiDžeja i Kaminskog nema šanse...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Bravo crno beli!

Najbitnije da je pobeda upisana, skor 4-5.

"Dovoljno" za ovaj deo prvenstva. Cekuju nas sada dva gostovanja, Cedeviti i Efesu.
Ici na pobede!
Posle ce i te kako biti puno bolje, skoro mesec dana utakmica u Beogradu, sest vezanih domacinstava.
Taman malo vremena za nove igrace da se dodatno upoznaju i udju u ritam.

Cekajuci Pantera.

Jos jednom bravo, igracima, navijacima!
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
159
Reaction score
496
Локација
Ruma
Dobro je, piše se ta pobeda, koja je realno bila pod moranje. Prvo poluvreme je bilo krimi, drugo smo koliko toliko stegli odbranu, a i u napadu je bilo manje proseravanja. Mislim sve ja nekako mogu da razumem, i loše procente šuta, pa i poneku izgubljenu loptu pod pritiskom protivničke odbrane, ali neka tamo dodavanja bez gledanja, na silu alejup, lopta u noge ili još gore izmedju tri defanzivca, to mi je već totalno nejasno. Nema potrebe da se rizikuje, kako Željko kaže što jednostavnije. Baš tu mnogo gubimo lopti, što je još gore ubijemo i taj momentum, te neke mini serije. Vidi se to i po reakciji igrača, pa se prenese i na odbranu, gde fali agresivnosti od koje živimo, jer smo nažalost spori i još uvek se loše krećemoi. Bruno mi iskreno u defanzivi deluje već sada sigurnije. PJ mora isto da ima ozbiljne minute, jer igra dobru odbranu, a i kreativniji je u napadu, s tim da se i dalje ustručava, pogotovo kada treba da ide ka košu. Uglavnom ovaj mesec još dve utakmice, bilo bi dobro dobiti još jednu. Dugo je još takmičenje, izgurati nekako do kraja godine, pa da se dižemo u januaru. Ako ništa drugo dobro je što ove sezone bukvalno skoro svako svakog može da dobije, pa eto Makabi je trenutno četvrti, a ima samo jednu pobedu više od nas koji smo 11-ti...
Biće baš neizvesno do samog kraja, ima živci da odu samo tako...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Znači ni ti nisi odgovorio.
Apsolutno niko ne trči amo tamo i ne igra kako se odbije nego je ono što Željko traži malo više zajebano i normalno je da svi greše u jebenom novembru. Zato kada se to uigra dođeš u situaciju da možeš da igraš sa 3 put skupljima na jednu loptu.
I tvrdim da je svakom igraču više stalo da odigra kako treba nego navijaču.
Sta kazes za veceras, dali su sve od sebe...?

(Evo Zeljko kaze da nije normalno u ovom ritmu da igramo na visini ali da nije normalno da igramo i "na nizini"...)
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"
Dobro je, pobjeda se piše. Mnogo bitna u ovom trenutku.
Ima tu još mnogo da se radi, ali ima i mnogo prostora za napredak.
Nisam neki košarkaši stručnjak, ali izgleda da mnogi ne shvataju da smo ostali bez kičme tima, pogotovo odbrambenog segmenta (Exum, Papa, Lesor).
Znamo svi koliko je Žoc zahtjeva, treba vremena da se svi uklope u sistem i to počne da radi kako treba.
Ja sam optimista, biće to sve kako treba, kada bude trebalo. Do tada, treba da "preživimo" sa što više pobjeda.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Slobodno uredničko uverenje. Psovanje i vređanje komentatora, našeg navijača

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Mnogo bitna pobeda. Ljudi nek se ljuti ko hoće Frenk je skandalozan kosarkas. Mnogo bi voleo da me demantuje. Slavko Vranes je za njega Janis sto se motorike tiče. On ofanzivno mora da bude mnogo ozbiljan monstrum da kompenzuje kriminalnu defanzivu i skok. Bojim se da to nike slučaj, ni blizu…
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kad bude najpotrebnije, bićemo najbolji, kod velikih trenera to se zna, i ne dovodi se u pitanje, do tad je dobro što držimo korak i bez Pantera i sa sve ovim pehovima sa bolestima i povredama.

Kakvo mrtvilo u studiu, mater im jebem svima sa SK što su menjali tandem od prošle godine.

Čestitke na pobedi.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.695
Локација
Na stranu sve, ali najkrvaviji su mi ovi što bi određivali, valjda po svom umišljenom kriterijumu "intenziteta navijanja", da li je neko za to da gleda utakmicu u Areni ili ne. Pa haos.
Najbolje kao ovi roboti u NBA-u da čekamo da nam spiker kaže kad da vičemo "difens", kad da tapšemo i slično. Nekada u Pioniru se ostajalo posle utakmice najmanje pola sata nebitno da li je pobeda ili poraz, sad izlaze pre kraja utakmice i to utakmicu koju smo dobili 15 razlike. I to izlaze masovno, puni prolazi i stepenice.

Što skuplja karta, to gori navijači, jebiga to se i očekivalo.
 
Top