Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Jedina sramota ovde su "navijaci". Vise od poraza me bole sva ova pljuvanja. Malo fali sa se masina upali i krene da melje. Pored svih problema odigrali smo egal. Jednostavno fali hladna glava u nekim trenucima. A i naravno, veoma ocito domacinsko sudjenje. Nemam sta da zamerim momcima, borili su se do kraja. Napred Partizan!!!
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Mi ne da treba da se kompletiramo vec nekima i zahvalimo pa nek budem sto puta pljuvač. Nije meni problem kad izgubimo nego sto vec koju poklanjamo i to jedni te isti. A ja nemam vise kose za čupanje
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Најјачи су ми форумаши који су у фазону: "Ма све ће бити ОК, терај даље,". Дај бре људи, па постоји ли јебени Гробар који није на ивици да некога одробија после XY пораза на исти начин???? Дај бре покажите емоције. Него се сви суздржавају због банова, казнених поена...

Сви мислимо исто. Видимо игру Каминског и Јарамаза која је јако погубна по крајњи исход. Џаба нам силни поени Каминског када прави грешке које нас коштају на крају. За ових мојих 45 година не памтим неки тим Партизана из свих могућих секција који су приказували анти - игру и која је више од ових момака као што су сад ови из КК-а играли у корист противника.

Да ли ћемо сезону окренути или не, не знам. Углавном, из меча у меч се понављају идентичне грешке, а напредка ни за милиметар.

Били смо ослабљени, све то стоји, али имали смо их, и на овакав начин изгубити, јако је болно.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.455
Reaction score
2.226
Nema potrebe za toliko nervoze poraz je bio ocekivan ne bice nego sigurno bice mnogo bolje prvo nismo bili kompletni drugo igrali smo na vruc teren treto odbrana i samo odbranaaaa mora da se to dovede u red.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Svemirski napadacki potencijal Efesa? Mozda je ipak nasa odbrana bila problem? Hajde mi nadji i jednu utakmicu od pocetka EL u kojoj je Efes dao nekom preko 89 poena.
Mi od usranih multivitamina primimo 95 poena a pricamo o nekom svemirskom napadackom potencijalu Efesa.
Nama svaka iole ozbiljna ekipa u EL utrpa 90 poena i vise.
Ne kazem da je u napadu lose po mom misljenju je i odlicno, ali ovakva odbrana je cist kriminal i sto je najgore ne popravlja se ni trunku.
Ja nigde nisam ni napisao da odbrana nije problem, vec da je Efes veceras izuzetno odigrao napadacki i da imaju svemirski potencijal u napadu, to nema potrebe objasnjavati.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.234
Reaction score
33.779
Локација
vaginamandibularia

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.229
Reaction score
15.879
Локација
Beograd
"Verujem da je ovo bila dobra utakmica za navijače. Oba tima su igrala sa dosta uspona i padova i žao mi je zbog mog tima, jer smo uspeli da se vratimo i da povedemo. Ovo je ne znam koji put da smo izgubili meč zbog loših odluka u napadu i dali smo previše šansi protivniku da trči. Imali smo 20 izgubljenih lopti večeras, to je previše, mislim da je to bio glavni faktor večeras. Čestitke Efesu i posebno Erdemu Čanu za utakmicu koju su odigrali i želim im sve najbolje. Naravno, želim da zahvalim i navijačima Partizana koji su došli večeras da nas podrže", rekao je Obradović na konferenciji za medije.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Sve na stranu, i sudije i izgubljene lopte, ali da pomazes sa Larkina i pustas ga da sutira mi ne ide u glavu. Ej bre Andjusicu, pa samo stani pored njega, sta ima koji moj da ti pomazes na centru i razigras ga vec u prvom poluvremenu...
Toliko gluposti pravimo u odbrani da je i 100 poena malo. Napad ovakvu odbranu sa 100 primljenih poena ne moze da nadoknadi koliko god da je islo...
Jare je ogromno razocaranje i to vise niko ne krije. Njegov govor tela a i pogled sve govori i Ferel je definitivno zamena za njega i ocekujem da ga Zeljko skroz skloni kada ovaj potpise.
Povrede su nas osakatile i dok se svi oporave daj boze da ne zajebemo ove utakmice kuci koje idu jer su od presudnog znacaja.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Sve na stranu, i sudije i izgubljene lopte, ali da pomazes sa Larkina i pustas ga da sutira mi ne ide u glavu. Ej bre Andjusicu, pa samo stani pored njega, sta ima koji moj da ti pomazes na centru i razigras ga vec u prvom poluvremenu...
Toliko gluposti pravimo u odbrani da je i 100 poena malo. Napad ovakvu odbranu sa 100 primljenih poena ne moze da nadoknadi koliko god da je islo...
Jare je ogromno razocaranje i to vise niko ne krije. Njegov govor tela a i pogled sve govori i Ferel je definitivno zamena za njega i ocekujem da ga Zeljko skroz skloni kada ovaj potpise.
Povrede su nas osakatile i dok se svi oporave daj boze da ne zajebemo ove utakmice kuci koje idu jer su od presudnog znacaja.
jbg brate, malo je mnogo ocekivati da cemo da dobijemo i panatu i monako i olimpiju...
 
Top