Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.736
Локација
Ni DV nije imao budžet 2-3 miliona već oko 5, jer je to bio uslov EL da se takmičiš.
Jasmina, ja mislim da ni cigani ne veruju da je Dule imao 5 miliona sa onim timovima u prvoj deceniji ovog veka, ili sa onim timom iz drugog mandata kada su najstariji igrači u ekipi bili Čakarević i Gordić sa 24 godine (Tori Tomas dobio otkaz posle mesec dana), a prosek godina igrača 20,8 (u prvoj sezoni).
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Ako su ambicije da idemo opet u plejof, a ne mozemo da pobedimo slabije ekipe kao sto su Bajern i Baskonija u gostima, onda moraju kuci da se pobedjuju i jace ekipe kao sto je PAO. Nije realno ocekivati 3/3 posto su teski protivnici, ali ako mislimo da drzimo prikljucak i da ne moramo da se vadimo iz rezultatskog kanala kao prosle godine, onda je 2/3 realna meta za ova vezana domacinstva.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
@TaraNdrel pa 17+ nije isto što i 20. Jer ovo + može da bude do milion, a ne tri miliona.
Zato sam i pitala za izvor.
Nije sigurno budzet 20M, hiperbolisao je Ilyasova, nije njemu to strano :D

Iako budzeti ne igraju na terenu, ova ovekivanja u EL su pre svega zbog Zeljka. Ne moze da dodje najveci i da budu skromna ocekivanja, zato je i najveci.

Realno igramo ispod ocekivanja. Napad iako igramo "lose" imamo drugi najbolji napad u Evropi, medjutim odbrana je rak rana i tu smo drugi najgori. To bas bode oci i nekad je mucno gledati. Skor u EL je ok s tim sto smo 3 od 4 pobede ostvarili protiv 3 najgore ekipe EL u tom trenutku a ocekuje nas narednih 7 utakmica od toga 3 ekipe iz gornjeg dela tabele, 2 ekipe iz sredine tabele i 2 s nasim skorom pritom nam Milano najmanje lezi od svih protivnika.
Sto se tice EL nemam velkih zamerki, imamo potencijal da igramo vrhunski i nadam se da ce tako i biti. Da udjemo u top 10 je realan cilj.

Medjutim ogromna mi je zamerka za Superkup i ABA. S ovakvim rosterom to moramo da cistimo bez greske i da osvajamo sve "nebitne" trofeje. Nerealno je bitno prvo mesto i domaci teren u ABA od cega smo jako daleko i kritika vecine je na mestu.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.863
Локација
underground
Pa sad sve zavisi od ocekivanja. Ja kad je dosao Zeljko sam ocekivao da nas uvede u evroligu a sad ocekujem da uradi sve da postanemo stalan clan iste i za sada je to uradjeno. Bukvalno smo uleteli u zadnji voz , od kojeg smo bili miljama daleko pre njegovog dolaska. Sve preko toga je bonus kojem se naravno necu protiviti ako dodje a dosao je vec prosle sezone.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
@Zalosna Sova

Moja ocekivanja su vise sportski nastrojena. Nisam pristalica da igramo bilo koje takmicenje na ime i uticaj, bilo Zeljkovo ili Partizanovo.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.736
Локација
Ja kad je dosao Zeljko sam ocekivao da nas uvede u evroligu a sad ocekujem da uradi sve da postanemo stalan clan iste i za sada je to uradjeno.
Da se ne lažemo, 90% navijača očekuje ili se barem nada da nas Željko vodi do nove titule u EL, i to ako ne ove ili naredne sezone, najkasnije u sezoni 2025/26.

Pogotovo nakon prethodne sezone gde smo objektivno trebali da uđemo barem na F4.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.721
Reaction score
22.797
Локација
Beograd
Da se ne lažemo, 90% navijača očekuje ili se barem nada da nas Željko vodi do nove titule u EL, i to ako ne ove ili naredne sezone, najkasnije u sezoni 2025/26.

Pogotovo nakon prethodne sezone gde smo objektivno trebali da uđemo barem na F4.
Buraz, ne znam kako da ti objasnim, ja znam da hoće...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.863
Локација
underground
Da se ne lažemo, 90% navijača očekuje ili se barem nada da nas Željko vodi do nove titule u EL, i to ako ne ove ili naredne sezone, najkasnije u sezoni 2025/26.

Pogotovo nakon prethodne sezone gde smo objektivno trebali da uđemo barem na F4.
Iz tvojih usta u bozje usi, ali to ja zovem preterana ocekivanja barem dok se ne ispune minimalno 2 uslova. A licenca i odlazak bolesnika sa vlasti . A sanjati je dozvoljeno , mada kad se ne realizuje kao sto vidimo zna da vodi u frustracije. Daleko je osvajanje evrolige.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Mi navijamo za Partizan i svi imamo nerealna očekivanja. Jedina razlika je što su neki svjesni toga, a neki, izgleda, nisu. I kada se dese neki "očekivani" porazi ili slabije igre, ovi drugi udare u kuknjavu i pljuvačinu.
Fali nam samo malo strpljenja. Mislim da su nam Žoc i ekipa dali dovoljno razloga da im vjerujemo.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.773
Локација
Панчево
Ako su ambicije da idemo opet u plejof, a ne mozemo da pobedimo slabije ekipe kao sto su Bajern i Baskonija u gostima, onda moraju kuci da se pobedjuju i jace ekipe kao sto je PAO. Nije realno ocekivati 3/3 posto su teski protivnici, ali ako mislimo da drzimo prikljucak i da ne moramo da se vadimo iz rezultatskog kanala kao prosle godine, onda je 2/3 realna meta za ova vezana domacinstva.
Čuj nije realno očekivati 3/3...
 
Top