Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Ne moze nista bez blizuinfarktong iskustva :D Panter lose krenuo, ali mu se video sve vreme mamojebizam u ocima, bilo je pitanje minuta kad ce da proradi. Mnogo je nedostajao. Ledej nam drzao glavu iznad vode vecinu utakmice, Douzer odlican uprkos par gluposti, Kaboklo radio ono za sta je doveden. Na kraju jedva, ali tako je i sladje :D
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Saberu se malo da i graju odbranu i odma pobeda.. Napad nesporan, mada tu tek ima prostora za napredovanje sa ovom ekipom bukvlano sposebnoa da svakom strpa 100poena, ali samo da se zategne odbrana i bice mnogo lakih poena
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.241
Reaction score
33.823
Локација
vaginamandibularia
Andjusic nebeski skakac sa jedno 137 skokova danas
Lesor bi ovoj ekipi Partizana tako legao da bih bio uveren u siguran plasman na F4.
Kapiten usao slabo u utakmicu, rezervisano i uplasen od povrede. A onda se setio da je on Jebeni Kevin Panter i zajedno sa Ledejčinom iščupao je ovu sezonu iz kante za đubre
Svaka čast svima na borbi, idemo dalje za iste pare
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Auu jbt, na plus 6 za nas poslije koša Pantera sam morao strim da isključim da ne riknem.

Luda utakmica, ovako nešto samo mi možemo režirati.

Doktorska partija Ledeja, Kep u najvažnijim trenucima i odlični PJ Doužer.

Bravo Partizane!!!
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Jebote, kada je puls otisao na 150 ja sam pomislio da polako pakujem zemaljske kofere. Salu na stranu, veliko izvinjenje Andjusicu za kritiku nakon prethodnog poraza dok za Jaramaza samo potvdjujem. Koliko nama znaci kapiten, prosto je fascinantno kako bolje stojimo sa njim na terenu.#
Kolega je ovde napisao da Zeku nedostaje kapiten i mogu da kazem da je bio 100% upravu. Sa koliko energije je Zek odigrao, za 180 stepeni u odnosu na Zeka iz prethodnog perioda.

Hvala Partizane :)
 
Top