Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Gyoura

Početnik
Учлањен(а)
23.05.2023
Порука
46
Reaction score
231
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Наравно да је страшно, али не по нас него по њега, јер је испао невиђена пичкетина. Лажирати повреду само да не би погледао Жељка и Савића у очи и да не би слушао својим осетљивим ушицама вређања и звиждуке са трибина, је толико јадан и бедан потез, да немам речи. Најобичнија смрадина, која не сме да се погледа у огледало, јер да је чист са самим собом не би имао проблем да се појави код нас.

Жао ми је што је овакво бескарактерно говно наш навијач, а не оних преко пута. Он је онај тип који ће свог саборца да остави рањеног на бојном пољу, како би сачувао своју гузицу. Он је онај ватерполиста који је у Хрватској викао ја сам Црногорац, док су јуначки бежали и скакали у море. Никола Миротић је 2+метара чисте бескарактерне пичкетине. Дође ми да одем у Милано на реванш само да га вређам. Гњида најобичнија.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Prvo taj Monako, da je*emo jako!

Ne znam zasto, ali nam ta ekipa nekako lezi.
 
Top