Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Program koji sledi nije prikladan za osobe sa slabim srcem.

Jedna stvar koja me uzasno nervira je, Smajli sam ko duh na trojci, ceka 2 sekunde pravi fintu i pa sjebava napad... brate sutni je ko covek, sta zajebavas.

Svaka cast svima, ako moze sledeca sa manje stresa, treba ovo preziveti....
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Smajlagica bih tukao veceras da sam na Zeljkovom mestu...

A Ledej na sekund pre kraja pre ubacivanja lopte cupa cuvara za dres kako bi ostvario poziciju. Da su smradovi videli to je tehnicka i njima lopta i sekunda (faul a lopta nije ubacena) umesto samo da je bacimo na kraj terena...

Igrali su momci 4 na 17 danas i dobili utakmicu.

Kaboklo pre svega, Panter, Naneli i Douzer..
Ostali boze me sacuvaj.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Neverovatno koliko je izjednacena liga, postalo je potpuno nebitno ime protivnika, svi su na istom ili slicnom nivou, sa 2 pobede zaredom si TOP5, sa 2 poraza si 15. mesto.

Moram da priznam da sam uzasnut nepravljenjem faula pre trojke Dzejmsa, ali ajde...Sve se to zaboravlja...Idemo dalje
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.727
BRAVOO BREEE!
Pocrkajte dušmani svi iz sektaške Euroleague gde sve sudije puse kurac timovima vlasnicima.
Sudijama pocrkalo svenpre nego što se i rodi..ne znam da li sam ikada psovao više na utakmici.
Kapiten, Nunnely, PJ i čovek koji nam je izvukao sezonu, ili bar ovaj njen pocetak, BRUNO D JEBAČ KABOKLO!
Željko zvani gospodarbogotackosarke :respect :respect

P.S. Ciganskoj smradini na klupi Monaka želim uspeha koliko ima i kose na glavi..crkao majci.

Još jednom sudijama da jebem mater.

PARTIZAN ŠAMPION!

:napred-partizan::partizan-fan:
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
150
Reaction score
1.143
Локација
Pozega
E ovako:
Šamaranje.
Za mene, lično, najdraža pobeda u euroligi, do sada, ove sezone, isključivo jer je izvojevana protiv najciganskije ekipe, do sada, koju sam gledao protiv nas, i nije mi to ni čudno...da su cigani...isto tako su i user ekipa, i to mi nije čudno, jer ih vodi konekcija ka user titulama iz '93. i '94. što sam dobro zapamtio jer sam gledao...
Onaj drvoseča litvanac, M. James, A. Diallo, Okobo, u prvom redu, pa onda i ostali, ipak ste došli na grobarsku lopatu.
Za gosn. trenera, usera, onog što su Grobari Gospoda dočekali aplauzom, evo ga sa svojim pravim licem, jer ciganin uvek ostaje ciganin, čak i na kraju, kada okreće glavu ?!!! prilikom čestitanja Ž. Obradoviću...(poznata ciganska mantra: kao jbt. " Partizan gurale sudije, bla bla...)...Ma more marš u p.m., poljubi nas sve u d*pe...
Dalje, meč neverovatno odvratan po pitanju živaca, i dužine trajanja, većanja na official review...ali ZATO NEVEROVATNA KOLIČINA zadovoljstva što smo ih dobili.
P.S. da ne bude zabune, ciganski monaco nisam sebi konstatovao u produžetku, kada su nas tukli k'o na ragbiju, već još u prve 2/4, retko odvratna ciganska ekipa.
Čestitke našem timu, Hvala Vam ljudi, za ovu pobedu, od srca.
Napred Partizan, uvek I svuda.
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
201
Reaction score
1.181
Локација
Tamo daleko
Stigao sam kući posle posla tek da na sekund do kraja uključim neki strim na kompu...samo i taj sekund je potrajao...
Video sam da Partizan vodi, video sam da je Partizan pobedio, za večeras meni to sasvim dovoljno! :D

Napred, napred, Partizan! Dum, Dum! Napred, napred, Partizan! Dum, dum! :D

:napred-partizan: :napred-partizan: :napred-partizan:
Mozda zvuci glupavo, ali zavidim ti. Verovatno ne samo ja.
Stigao sam kući posle posla tek da na sekund do kraja uključim neki strim na kompu...samo i taj sekund je potrajao...
Video sam da Partizan vodi, video sam da je Partizan pobedio, za večeras meni to sasvim dovoljno! :D

Napred, napred, Partizan! Dum, Dum! Napred, napred, Partizan! Dum, dum! :D

:napred-partizan: :napred-partizan: :napred-partizan:
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Dva boda velika kao kuća. Ostalo za zaborav.

Dok smo igrali dobar napad, davali 90+ poena po utakmici, odbrana je bila očaj pa nam u mnogim utakmicama ni taj dobar napad nije koristio.
Sada kada smo prilično popravili odbranu i skok, igramo očajan napad. Nikad dva dobra.

Atmosfera možda i najgora ove sezone. Ponovo igrači dižu publiku, umesto da je obrnuto. Panter daje iz ćoska 3+1 a sa tribina žalopojka "hajmo indijance ove..."
Pritisak na sudije gotovo da ne postoji. Verovatno jedina stvar u kojoj su cigani bolji je pritisak na sudije.

Suđenje katastrofa. Gomila izmišljenih faulova još u prvom poluvremenu.

Što bi rekao Željko, nema vremena za slavlje, da jebemo još Armani, pa polako dalje prema Berlinu.
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Bravoooooo momciii, kakva pobeda! Tri puta sam umro ali sam sada življi negon ikad, nema spavanja do prekosutra. Po nekim prethodnim komentarima, vidim da mnogi kritikuju nas napad. Jednostavno igrala se jaka odbrana na obe strane, ne zavisi uvek sve od nas. Monako ove sezone igra ozbiljnu odbranu. Igrali smo u ritmu koji njma vise odgovara i dobili ih, sta ćeš lepše :D
A realno Žocu se može da ne pravi faul pred kraj, bogotac košarke!!!
Napred Partizan!!!!!
 
Top