Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
331
Reaction score
2.296
Локација
Novi Sad
1. U Panterovo ime da pozdravim sve sledbenike Zeljka Pantica.
2. Zeljko nije pravio faul kako bi ispunili kvotu od 90 poena.
3. Ostoja dizi cene, ne moze ovo sad vec redovno 45 minuta kosarke da se gleda po ceni od 40 minuta.
4. Monako najdrazi gost, znas da dobijamo vec kad krenes u halu.
BRAVO!
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.259
Reaction score
2.991
Samo me jedna stvar opasno nerrvira kod velikog ZOC-a ,a to je ta filozofija da ne pravi faul na +3 ,a poslednji je napad za protivnika..
Ali ajde..teze je ovako …
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Da ovakvom frankeštajnu sa fiskulturnom halom daju ovoliko protekcije na gostovanju pa a u pm i košarka i sve jebem ti život prizivao sam onu Panterku da dođe i preuzme suđenje. Da su ona frankova govna pa i da kažeš kako smo navikli da navlače.

Ovo igranje odbrane do kraja na +3 za nas će da me dokosuri. Džejms u kontra-ritmu ali klasa ubaci dve za redom mada nas je njegova igra generalno spasila večeras.

Smajli kao da traži ulogu posle Kabokla ali imao je on i ranije ovakve kanale pa je bio pravi kad je trebalo.

Bitna pobeda, teraj dalje.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
To za faul je mac sa dvije ostrice, narocito pri ovakvom kriterijumu, narocito nad Jamesom koji je majstor iznudjivanja faulova za 3+1. Po meni sasvim opravdana odluka.

P.S. Monako djeluje preozbiljno ove godine, bas su atletski mocna ekipa. Oni su bukvalno sve igrali covjek na covjeka.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Odavno veću količinu glupih odluka u napadu nisam vidio nego na ovoj utakmici u 4 četvrtini i produžetku.

Sreća pa nas nisu koštale pobjede.

Ne razumijem logiku da se brani posljednji napad na plus tri za nas, da se ne pravi faul nad Dzejmsom i imaš plus 1 i još loptu za napad...

Čestitike na pobjedi, samo sjedeći pored TV i gledajući se osjećam iscrpljeno, mogu misliti kako je igračima.

Ogroman doprinos i uloga Kabokla i PJ Doužera, iako se to možda toliko poenterski ne vidi.

Smajlagić će morati da zapne jer baš loše izgleda u poređenju sa Kaboklom.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Stigao sam kući posle posla tek da na sekund do kraja uključim neki strim na kompu...samo i taj sekund je potrajao...
Video sam da Partizan vodi, video sam da je Partizan pobedio, za večeras meni to sasvim dovoljno! :D

Napred, napred, Partizan! Dum, Dum! Napred, napred, Partizan! Dum, dum! :D

:napred-partizan: :napred-partizan: :napred-partizan:
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
Pobedili smo mnogo dobar tim, nas same a onda i sudije. Ovakvo kontinuirano kraduckanje dugo nisam video. S obe strane nekompetentnost u produžetku i od igrača i os sudija i od štaba.

Ne znam koliko trojki moramo da primimo na +3 i +4 da bismo shvatili da nekad treba napraviti faul.

Bravo za Dožera, Bruna, Nanelija i naravno kapitena.

Mesina sledeći!
 
Top