Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje
Нека буде што бити мора, а то је наша побједа!!!
Иако нам ови манекени не леже, није разлог да кући не оду плачући!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Pre sezone, Milano sam vidio kao sigurnog ucesnika F4 turnira, uz Monaka, Reala i Partizana.
Opet su krenuli lose, opet ih vecina otpisuju, a imaju odlicnog trenera i odlicne igrace.
Nadam se da ce i veceras podbaciti, primorani igrom Partizana, a da ce ponovo uz doselekciju tima doci u borbi za F4.
Od Sildsa sve pocinje, otezati mu kreaciju koliko god je moguce i uz kontrolu skoka trebalo bi doci do znacajne pobede.
Igraju atipicno sa tri visoka i tesko je prilagoditi se, ali ako se prilagodimo ni rutinska pobeda nije iskljucena.
Srecno Partizane moj!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.522
Koliko je EL ujednačena i koliko nema sigurnih mečeva govori činjenica da samo četiri ekipe imaju "seriju" pobeda, t.j. više od jedne pobede u nizu: Bajern 3, Partizan, Makabi i Baskonija 2. Ako se pogleda poslednjih 5 mečeva, samo tri ekipe ima 4 pobede: Real, Baskonija i Bajern.
 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Dosta izjednačeno i zanimljiv format takmičenja i dosta bolje nego ono sa grupama po 4 tima. A ovako je sezona duga i svako ima priliku da se pokaže tokom lige. I nema lake utakmice, čak ovi zadnji na tabeli teško gube, alba, asvel, cz.

Večeras pobjeda i samo pobjeda. Imamo toliko dobrih igrača da uvijek neko može da nas predvodi do pobjede, meni je svejedno da li kapiten, Ledej, Naneli, Aleksa... Svi oni rastu iz utakmice u utakmicu pa i ovi sa klupe. Još draže bude kad neko od tih sa klupe dobije minute i da svoj doprinos.
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Večeras ako sve bude kako treba ulazimo u plus. Samo borbeno momci!!! Ne odgovara nam njihov način igre, umorni smo ali imam osecaj da dobijamo večeras i bez jako važnih karika kao što su Trifa i naročito Kaminski (iako neki stručnjaci to ne vide).
Napred Partizan!!!!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.522
Umor nije izgovor, svi u EL imaju sličan ritam. Fokudls, hladna glava i ako ne ide, tribine da grme pa šta bude, a biće.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
403
Reaction score
722
Dosta izjednačeno i zanimljiv format takmičenja i dosta bolje nego ono sa grupama po 4 tima. A ovako je sezona duga i svako ima priliku da se pokaže tokom lige. I nema lake utakmice, čak ovi zadnji na tabeli teško gube, alba, asvel, cz.

Večeras pobjeda i samo pobjeda. Imamo toliko dobrih igrača da uvijek neko može da nas predvodi do pobjede, meni je svejedno da li kapiten, Ledej, Naneli, Aleksa... Svi oni rastu iz utakmice u utakmicu pa i ovi sa klupe. Još draže bude kad neko od tih sa klupe dobije minute i da svoj doprinos.
ja prvi nisam zagovornik ovog formata....jer imas ekipe pa ukljucujuci i nas gde moze da se kalkulise..u fazonu aham sad igramo protiv reala a sl protiv partizana...real gubimo protiv partizana jurimo pobedu..doduse to su ekipe koje nemaju rezultatski imperativ ,nama je svaka utakmica pod moranje....a npr alba ce da te usere ako ti treba da dobije baskoniju a njima je to nebitna utakmica
 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
ja prvi nisam zagovornik ovog formata....jer imas ekipe pa ukljucujuci i nas gde moze da se kalkulise..u fazonu aham sad igramo protiv reala a sl protiv partizana...real gubimo protiv partizana jurimo pobedu..doduse to su ekipe koje nemaju rezultatski imperativ ,nama je svaka utakmica pod moranje....a npr alba ce da te usere ako ti treba da dobije baskoniju a njima je to nebitna utakmica
Pa stoji to, ako gledamo da li će neko zapeti ,,za nas,, , a njemu ne treba u tom momentu.
Ali, kad su grupe, ovi najskuplji budu nosioci i oni onda relativno lako prođu grupe, pa u sledeći krug. A ovako neka igra svako sa svakim, neka se i oni kolju međusobno. Mislim da tabela u ovom formatu na kraju pokaže najrealnije stanje.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803

Partizane, ti znas da cu za tebe dati sve i ne boj se za nas uz tebe jug tvoj ostace.
 
Top