Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Nd mogu da dođem sebi.

Gledam jbt, ovi igrači Milana su prebrutalni, uigrani opasno, stičem utisak ne možemo mi ovo dobiti, kad ono...

Kako smo počeli odbranu da igramo tako je krenula i ludačka serija. Nevjerovatna utakmica, ovo samo Partizan može da priredi, od -15 napraviti onakvu seriju protiv jednog ovakvog brutalnog sastava!!!

Bravi Partizane!

Svi su večeras dali doprinos.

Moram od sutra početi neku fizičku aktivnost, Partizan će me koštati zdravlja.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Ovo je Partizan! Kakva energija i igraca i navijaca od kraja trece cetvrtine pa do kraja meca :respect .
Kakvo jedinstvo, odusevio sam se kad sam video kako Douzera radi atmosfera.
Koliko je Partizan veliki, kakva je glupost da stranci ne mogu da osecaju klub, ovakvu energiju i ljubav svaki igrac oseti, nebitno je odakle je i koje boje koze.
 
Последња измена:

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Posle onih -15, ja mislim da je samo Željko sa još par baš optimističnih duša 100% verovao u preokret. Svaka im čast na zalaganju, ovi se pogubiše, plus malo i srećom ih je stao šut (naravno tu idu dosta zasluge i nama). Sve u svemu neverovatna serija, teramo dalje.
 
Top