Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
678
Reaction score
4.475
Локација
Kosovska Mitrovica

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Kako smo topili razliku, tako se smanjivao broj ”gostiju” na forumu.
Dragi nasi gosti, napusite se kurca.

Inace sa Partizanom je takav rolerkoster emocija, da me adrenalin przi ne mogu da zaspim dva sata nakon utakmice. Momci, vi ste zlato nase, kako god i sta god bude, a sve na celu sa najvecim kosarkaskim trenerom svih vremena u Evropi, a i u svijetu. ON i Greg Popovich mozda. Zelimire, hvala ti vjecno!
P.s toliko mi je zao Alekse, kao da je moje dijete rodjeno… Drzi se brate, izguraj to, cekamo te!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"
Jbt, mi i kad pobijedimo sa dvocifrenom razlikom, ne može bez tableta za smirenje. E to je, braćo, Partizan!
Drago mi je najviše zbog Jareta. Trudi se i gine svaku utakmicu i večeras je njegova energija preokrenula utakmicu.
Da nije Aleksine povrede, ovo bi bila savršena noć. Ovo me baš sjebalo. Brz oporavak i ne daj se!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.875
Reaction score
13.647
"Нудим ти половину свог царства и злата и камила колико твоја армија може да понесе"
"На тој половини већ стојим и кренуо сам да освојим свет, а не твоје злато и камиле"
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Zeljko skoro da nije zaplakao kad je rekao da je Aleksa ozbiljno povredjen. Kakav peh ima ovaj igrac, nemogu da verujem….

Utakmica neverovatna, nasa ekipa ima karakter i uz ovakvu publiku moze da vrati svaki zaostatak. Sveli smo Milano na samo 25 poena u drugom poluvremenu, igrajuci odbranu kakvu su oni pre toga odigrali. Ludacka energija!

Eto nas sad na 7-6 i idemo na gostovanja. Sledeci pada Kaunas!
 
Top