Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje
Др Мома каже да ће се за Аврамовића више знати, тачнију и поптпунију информацију ће имати послије тек почетком 2024.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.373
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Crni strelac medju 5 VIP igrača Evrolige (ne znam po kojim parametrima).
Погледајте прилог 24498

Tu su još Dzejsi Kerol, Datome, Nando de Kolo i Alek Peters.
50 40 90 klub sa nekim ozbiljnijim uzorkom mečeva tj šuteva
https://en.m.wikipedia.org/wiki/50–40–90_club
Jeste da je u nba taj procenat teze napraviti zbog daljine trojke i svega ali je jako impresivno imati ove procente kroz celu karijeru ne samo jednu sezonu
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Situacija pred Žalgiris.

Obradović je prvo govorio o Žalgirisu i istakao da njegov tim očekuje teško gostovanje.


"Svako naredno gostovanje je najteže. Tako je ovog puta. Tim koji izvanrednu odbranu, koji ima jasne ideju kako i gde da napadne. Imaju ogromnu energiju, kako u odbrani tako i napadu. Sigurno će biti teška utakmica, hala uvek ispunjena do poslednjeg mesta", rekao je Obradović.

Odmah posle toga je prokomentarisao situaciju u svom timu, koja nije baš najsjajnija. Crno-beli će odraditi trening pred put u Kaunas sa samo 8-9 igrača. Pored povređenih Alekse Avramovića i Frenka Kaminskog, van tima je gotovo sigurno i Ognjen Jaramaz.

Pored njih, na treningu nije mogao da računa ni na Zeka Ledeja i Džejmsa Nanelija.

"Što se nas tiče ima problema u odnosu na jučerašnju utakmicu. Ognjen (Jaramaz) neće da trenira, Zak (Ledej) i Džejms (Naneli). Nadam se da će nas biti 8-9 na treningu. Da probamo na takav način da se pripremimo, pa ćemo videti sutra u kakvom stanju mogu da budu ti igrači i da li ćemo eventualno da dobijemo utakmicu", zaključio je Obradović.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Nadam se da samo odmaraju od juce, nisam zapazio da su se nesto povredili juce valjda nije temperatura..
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.747
Локација
Beograd
Da, nekada 6-7 najboljih pa ako se poklopi. Nama sada fale 3 igrača iz najjače petorke. To ne mogu da nadoknade igrači koji nisu nosioci pa ne znam kakvo veče da imaju. Naneli i Zek ako se ne oporave koncentrisati se na narednu utakmicu kao prošle sezone protiv Olimpijakosa...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.629
Da, nekada 6-7 najboljih pa ako se poklopi. Nama sada fale 3 igrača iz najjače petorke. To ne mogu da nadoknade igrači koji nisu nosioci pa ne znam kakvo veče da imaju. Naneli i Zek ako se ne oporave koncentrisati se na narednu utakmicu kao prošle sezone protiv Olimpijakosa...
Dobro izgubili smo unapred onda
 
Top