Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Koješta, dragi prijatelju. Mi smo sa Koprivicom i Vukčevićem u timu za pet minuta otišli sa osam na četrnaest razlike, tako da niđe veze.
Mi matori pamtimo svašta i kada se zviždalo Saletu Đorđeviću, na primer, pričalo se da mu je ćale kupio mesto, zviždalo se i Generalu onoliko, on je dobar za pripreme ali ne zna da vodi utakmicu, sećate se? Evo koliko juče su hteli da najure i malog Trifunovića iz kluba, a Želimir kaže da nam je on danas najbolji odbrambeni igrač.
A ono za prezime je već, zaista, ispod svakog nivoa. Neko može Želimira da natera da drži u timu igrača zbog porodičnih veza?!?!
Ne bi bilo loše da izbegavamo praksu nekih džiberskih klubova koji vole da se ostrvljuju na svoje. Ciganski kanibalizma je zarazna boljka.
Živ ti meni bio, pa da se izvinjavaš Balši kada nam bude donosio trofeje.
Naravno, svako ima pravo na svoje mišljenje, ostajem pri svom i nadam se i ja da ću mu se izvinjavati. Ali to mora Balša da napravi nema ništa od mog nadanja...
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Nama ce ovaj Kaboklo da promeni sezonu na bolje... Neverovatno koristan i kvalitetan igrac... Drasticno smo jaci kad je na terenu... Da mi je neko rekao da cemo da osurimo Zalgiris tamo lakse nego aba ligase, rekao bih mu da je lud...

Zalgiris nam je jedno vreme bio bas nezgodan a sad ih sijemo lagano... Prvo poluvreme za udzbenike...

Doktora Zelimira ako budu slusali, nista nije nemoguce ove sezone... Provlacilo se neko misljenje da smo losiji nego prosle sezone, tabela Evrolige govori drugacije...
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Pa Zeljko na prosloj kzs najavio da je sad vreme i za pobede na strani. Ko je hteo mogao je da cuje i razume. Bravo za igru i kontrolu utakmice, vodili smo od pocetka do kraja, svaki igrac je dao svoj doprinos. Bravo i za nase koji su bili tamo, kako za one iza nase klupe, sto je i reziser vise puta prikazao verovatno opijen Robertovim stasom :D tako i za ekipu u golubarniku :partizan-fan:
Nasa sadasnjost je da nas vec sutra ceka Buducnost :D i iskreno se nadam da ce i tribina polako poceti da se vraca svom Partizanu i mimo evropskih utakmica jer ovaj tim i Zeljko to odavno zasluzuju. Za ostatak hale (simpatizere, pozere, bolesne, zaljubljene, mlade i stare...) ne sumnjam, oni su odavno preuzeli epitet najverniji od ovih koji bi po nekim davno uspostavljenim logikama trebalo da ga nose. I dajte ponovo akciju za osnovce da zuji kao u kosnici :partizan-fan: ajmo miiii!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd

NenadPFC

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
37
Reaction score
119
Локација
Beograd
Zrela igra. Mozda prva tekma da nismo imali crnih minuta, cak i pocetak 3/4 nisu rezultat nase lose igre, vec njhihove vezane trojke i par balsinih "gluposti". To me i najviše raduje, odgovor u datom trenutku... Sledece dve, iskreno sta bude bude, rez naravno bitan, ali ne i presudan, valensiju napasti, zasto da ne, sto se reala tice, mislim da cemo dosta stvari probati, pre svega napadackih i tu bas ocekujem utakmicu sa preko 90+ na obe strane.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Cestitke Zelimiru i igracima!! Sjajna pobeda!
Ne bih nesto da mracim i podcenjujem,ali Zalgiris ove godine objektivno nije na nivou na kom je ranije bio,pri tom uopste ne umanjujem ovu pobedu koja je bila gotovo bez greske. Samo malo realnosti nije na odmet,cisto da ne poletimo previse... Bar dok ne pregazimo Valensiju :D

Mali osvrt na pojedince..

PJ tihi,nenametljivi ubica kojeg juce nije hteo sut,e pa sad zamislite...
Tristan i Balsa bravo momci samo jos morate znoja da prolivate ihaj da bi stigli onde gde vas mi vidimo. Balsa sa onim glupim blokom koji bi mu i ja svirao sam sebe izbacio,a mogao(MORAO) bolje da reaguje,ali dve spojene greske i klupiranje do kraja.
Na ostale necu da trosim tastaturu-gotovo bez greske :clap
 

Lazarus

Početnik
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
41
Reaction score
282
Prelepo veče, što neko reče, čast i privilegija je biti navijač Partizana dok ga vodi Željko Obradović!
Uz svo dužno poštovanje, ja beh rekao da je uvek i čast i privilegija da navijamo za Partizan... a sve ovo što se dešava sa i oko Željka je samo melem na naše napaćene duše posle mrcvarenja i ponižavanja koje smo morali da preživimo svih godina.

Neka vrsta čistilišta.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Ovo je bilo prosto prelepo. Kakva kontrola svakog segmenta igre, kakva priprema i energija to je čista poezija. PJ i Bruno toliko donose ekipi na svim poljima i daju potpuno nove mogućnosti. Povratak Kaminskog će mnogo značiti prvenstveno u napadu i nadam se da neće previše uticati na odbranu, pre svega od pika, i skok. Trifa takođe plus čovek za rotaciju u dodatak defanzivno.
Sve u svemu lep dan danas i verujem da će biti dobra i rodna godina.
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Последња измена:

GNBG

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
132
Reaction score
40
Локација
Novi Beograd
PJ doktor kosarkaske igre, DOKTOR! Da ga produžimo mi na vreme inače uzima ga Real 1/1…
Mislim da jedna ekipa ne može bolje da odigra prvo poluvreme, rapsodija.
Sto kaže moja žena (dok panicno tražim strim), ma šta se nerviras dobićemo ovaj ALŽIRIS… tako i bi.
Na ovom sajtu imate uvek izlistane skoro sve dostupne strimove, vec neko vreme koristim bez problema.

Uzivo Utakmica

Vidim da ljudi stalno traze pa reko da se izbegne mucenje, prastajte ako nije mesto za ovo.
 

pgd1970

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2023
Порука
91
Reaction score
896
Локација
Петровград
Top