Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.022
Mi veceras ako nisto srugo ima da ih procenimo dobro.

Bice krvavo.

Bice tesko bice 0-2.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
475
Reaction score
2.610

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.286
Ocekivan poraz. 3 utiska ne mogu da izbacim iz glave:
1. Igrali smo sa pola snage. Zasto, to zna Zeljko najbolje. Cim nama krece Andjusic sve mi je odmah bilo jasno a na semaforu je bilo 10+ za njih.
2. Real mozda I najjaca ekipa u poslednjih 10 godina u Evropi. Ako ne osvojimo mi , nemam dilemu ko ce.
3. Madrid od prosle godine nikad necu zaboraviti. Jebem im majku u picku cigansku.

P.s crncu sudiji jebem sve po spisku.
Jare I njegov sut-zlocin koji traje.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Posle 5 vezanih, zasluzili su momci jedan ovakav day off. Idemo sad u novu seriju pobeda, docekati Virtus u grotlu. Ne treba nam pobeda nad Realom u decembru, nego u maju!!!
Sta prica ovaj Vlahovic kaze razlika slicna kao i prosle godine kad je real razbio Partizan, bilo 105:97 strpali smo im ako se ne varam 40 poena za cetvrtinu?!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Zasluzena pobeda, ni u jednom trenutku nismo bili konkurentni.
Ne znam jesmo li jednom odbrani li pik Chacha i Poarijea?
Tristan sve bolji, Jaramaz i njegov sut i polazak u dribling kad krene pa stane i ne zna sta ce sa loptom
:banghead:

Imamo sad nesto "laksi" raspored i priliku da krenemo u novi niz pobeda.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Mekano i bez energije, što je razumljivo.
Nekoncentrisano i nesmotreno, što ne bi smelo.
Mi baš loši, oni dobri.
Bolje sad da puknemo ako moramo negde.
Sem Kabokla novajlije zakazale (Kaminski, Dožer, itd.)

Lep odmor sad pa da lomimo Virtus.

EDIT: @Vanjor 104:90 je bilo u BG. Tamo smo u novembru prošle godine dali 40p u prvoj četvrtini i izgubili na kraju tipa osam razlike.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Real ima presiroku rotaciju, sto je najznacajniji faktor u ligaskom delu, i to je to. Plejof, a pogotovo F4, se igraju sa 8-9 igraca. Bice to nebo i zemlja kada dodje vreme. Cestitke svima za apsolutno uspesnu seriju od tri gostovanja, a ovi ce vec doci na lopatu kada bude najsladje.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Izgleda da se osim Kabokla i Tristana, niko više nije pojavio na utakmici večeras.

Energetski užasan pristup utakmici, iskreno nisam očekivao ovo.

Smatrao sam da je igračima jasno da samo sa jakom odbranom i sa puno trčanja i brzim protokom lopte možemo više protiv Reala, ali...

Onoliko lob pasova, kao da smo početnici, toliko naivnosti odavno nisam vidio u jednoj utakmici.

Pas Jaramaza ka sudiji je vrhunac večeri, psihički me slomio.

Nadam se da su izvukli pouke iz ovog debakla i da se ovakav pristup meču neće više ponavljati.
 
Top