Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Izgleda da se osim Kabokla i Tristana, niko više nije pojavio na utakmici večeras.
+ Balša....

Šteta što naletesmo na Real baš sada u trenutku kada se nameštalo da pristignemo Virtus i brojem pobeda preskočimo Maccabi. Kad je već moralo sa njima /a jednom je moralo/ onda je možda i bolje ovako. Očekivao sam poraz gotovo se i ne nadajući pre tekme da ovo dobijamo.

Međutim, nisam očekivao poraz na ovaj način. Malo je previše, nije bolno ali tako se ne gubi tekma jbg. Mada, i mi smo rano odustali od tekme pa se ne može reći da su nas dobili u nekakvom našem maksimalnom otporu. Istine radi, nisu se ni oni puno oznojali kada shvatiše da mi sami odustadosmo.

Sve mi je izgledalo kao "jbg moramo da odigramo sada ali nije vreme za okršaj". Ovo nije realni odnos snaga na terenu, mada je Real daleko bolja ekipa u ovom trenutku bez ikakve sumnje - na žalost. Ako je za utehu, Real je ubedljivo najbolja ekipa u EL i mlati sve redom...
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Hocete li vise da prestanete sa tim komentarima protiv Marka Vlahovica? Covek je pravi grobar ali jebem mu pa on prenosi utakmicu u kojoj smo razbijeni bukvalno.
Jel po vama treba u svakom napadu da kaze Partizan je najjaci, a cigani su govna, da bi vam se svideo.

Mene generalno smaraju komentatori u svim sportovima u poslednje vreme. Pogotovo u fudbalu.

Ponašaju se kao da je to neki njihov talk-show i imaju potrebu da ubace svoje mišljenje, svoj pogled na sve uz neke nebitne informacije. Prenosi tu utakmicu, reci šta se dogadja na terenu i od tebe dosta.

Ali i taj posao, kao i svaki, je postao čist populizam i pokušaj da se izazove neka reakcija ili lažna emocija.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Izgubili smo, bili su bolji, nismo ni igrali. Nekako kao da je Željko čekao da li će Panter krenuti i kad se to nije desilo, predali smo se. Mnogo glupih grešaka u prvom poluvremenu su nas ostavili na 36 poena. Oni pasovi nikome kao da smo vid izgubili.

Kad bi samo malo i mi navijači postali racionalniji. Ovo je liga i traje dugo. Posle svake jače pobjede mi se nadamo da ćemo početi sve redom da meljemo i krećemo da se sprdamo sa svima. U fudbalu je to ok jer imamo baš malo razloga za sreću poslednjih godina, ali u košarci je tu Željko pa i mi treba da ispoštujemo taj nivo gospodstva.

Virtus je važna utakmica, u sitnicama se razlikujemo. Očekujem mnogo bolji fokus igrača i mnogo jaku podršku navijača.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.253
Reaction score
3.717
Nismo se ložili na prvo mesto u regularnom delu.

Negde očekivano odrađivanje utakmice, na kraju i razlika prihvatljiva, dobiti Zadar, pa fokus na Virtus, da pojurimo to 2. ili 3.mesto.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Hocete li vise da prestanete sa tim komentarima protiv Marka Vlahovica? Covek je pravi grobar ali jebem mu pa on prenosi utakmicu u kojoj smo razbijeni bukvalno.
Jel po vama treba u svakom napadu da kaze Partizan je najjaci, a cigani su govna, da bi vam se svideo.
Naravno da je grobar ali ciganski, ovaj poirier nas je uništio ali faku je faku. Svaki cigo svog cigu hvali
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Odigrali smo poprilicno losu utakmicu ocigledno istroseni posle Valensije sto je uticalo i na pristup i koncentraciju. Jasno je gde je Real u ovom trenutku u odnosu na citavu Evropu ali mislim da ne bismo bili bez sansi da ovaj mec nije deo duplog kola, no svejedno...

Sa ova 3 gostovanja se vracamo sa 2 pobede sto je sjajna stvar i najvaznija.

Slede 3 EL meca u Beogradu, sansa da ozbiljno povecamo sanse za TOP4 na kraju reg dela sezone.

Idemo dalje
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.360
Локација
Kipar
Zgazili su nas kao plitak potok ali tamo se niko nece naigrati. Energetski katastrofalna utakmica Partizana. U par navrata kada smo imali prikljucak bacali smo loptu njima u ruke.
Klupa nam je kratka I ocekujem dolazak crnog igraca na bekovskoj poziciji.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Završiti polu sezonu pobedom i u dobrom plusu. Što se mene tiče prezadovoljan. Ako za nekom utakmicom žalim to su baskonia i efes za ove me večeras zabole. Tako su se kurčili i prošle godine pa su jedva pobegli sa lopate. Čak mislim da je u tome i poenta što su ovoliko stisli dupe. Svi su ih prozivali za prošlu sezonu pa sad moraju da se dokazuju.
Doći ćete u Bg pičketine. Ne bih voleo da sam vam u koži.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
568
Reaction score
2.178
2/3 gostovanja, predobar skor.
Real trenutno najbolji u Evropi i to je to.
Ova je utkamica mozda mogla da posluzi Ogiju da u garbage time-u napravi koji dobar potez i povrati samopouzdanje, ali nista od toga.
Sledece dve kuci i ako sve bude kako treba na 11 pobeda smo. To je jebeni uspeh.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.597
Локација
Beograd
Није лоше, имали смо добар тренинг, другопозивци добили шансу, идемо даље.
Реал ми изгледа јачи неко прошли пут, али...
Још увек смо у 2023.-ој...
Биће дана за мегдана и у оној наредној години.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.026
Reaction score
7.667
Još jednom hvala Duljaju i momcima..odgledah ovaj poraz potpuno anesteziran.
Trenutno su dva koplja ispred svih ekipa u Evropi i jednostavno im nismo bili ni do kolena u ovoj utakmici.
Najviše mi je smetao govor tela igrača i nekakav utisak da su vec u trećem minutu treće četvrtine skinuli gaće..kao epilog,defanzivno smo se poprilično izblamirali do kraja tekme.
Sta je tu je. Da momci odmore koliko mogu,pa da zatvorimo polusezonu sa pobedom.
:napred-partizan:
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Žoc je, rekao bih, kada je video u kom pravcu kreće meč, odradio svojevrsni trening... nekoliko puta je, nakon grešaka, zvao tajm-aut i vraćao istu petorku na parket.

Nikada nije prijatno gledati ovakav meč, pogotovo protiv odvratnih Španaca (ne znam ni koji krasni s njima igramo prijateljske veterana, bez obzira na sve ljude koji su u karijeri nosili oba dresa), ali ako neko zna šta radi, onda su to Žoc i, naravno, Dule Vujošević.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Nijedan Partizanovac ne treba da kaže faku za onog luzera. Odvratni su preko svake mere. Čak je i zvanični spiker u hali očigledno morončina, jer kako drugačije objasniti onakve urlike. Dobićemo ih kada bude trebalo i to će biti skroz drugačije utakmice. Večeras je zaista bilo teško očekivati mnogo bolje naše izdanje posle one odvratne Valensije. Potrošnja je velika i dobro je što smo imali luksuz da večeras ne jurimo pobedu po svaku cenu protiv ovih majmuna. Za sada odlično prolazno vreme u Evroligi i bićemo još bolji.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Posle one tuce u Valensiji, potpuno razumljivo. Najmanja moguca steta je kad izgubis od Reala na strani. Sledece tri dobijamo. Dalje nisam gledao raspored, ali idemo na 12-7.
 
Top