Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Sa tri gostovanja i sa skorom 2:1 da se lupimo nogom u dupe. Pre samo nedelju dana da nam je neko to ponudio svi ama bas svi bi prihvatili.Ja prezadovoljan a izgubiti u Madridu u reg.dijelu sezone je za očekivati.Mi moramo biti u 6 da se na kraju ćeramo sa svima.U tim utakmicama cemo imati Željka i najvecu podrsku od svih drugih klubova a to su grobari.
Zato NAPRED PARTIZAN
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Haha..grejalica, batakpudla i vanderberg:D
Ako @Van Der Berg "talija" bude imala efekat i za puta real, evo javno obećavam čoveku gajbu piva.
Ako ne, zna i on šta mu je činiti - da klrene kao i meteorolozi sa njihovim"suvo sa padavinama, mestimično" prognozama...:D
:ziveli
Обећање лудом радовање, ја још чекам тај спа у који су обећали да ће да ми пошаљу жену као награду што трпи будалу...
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
150
Reaction score
1.143
Локација
Pozega
Najsmrdljiviji, najlopovskiji, najfašističkiji klub u istoriji sporta. generalisimusovo čedo. Da su 100 puta najbolji, za mene su oličenje nepravde u sportu, a posebno Partizanu su dužni uvek bili.
Ekipa njihovog kk, te face, iskompleksirani na max., trenutnom formom, savršeno se uklapaju.
Čuj real...fuj, povraća mi se od njih.
Videćemo koliko će komforni biti u Areni...polako...
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Au brate, umalo nam ne ponistise pozitivnu kos razliku :oops:
Dobro smo prosli. Bas su jaki. Nema sta.
Ali ima dana za megdana! Ima ko zna kako, sta i kada!!! A taj neko je hvala Bogu NAS!
 

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
52
Reaction score
287
Локација
Smederevska Palanka
Утисак утакмице колико сам могао да приметим из њиховог голубарника, тако да не замерите ако сам нешто погрешио:

1. Њима је некако све ишло од руке, нама ништа, отуда и разлика, није да су толики бољи колико смо били без енертије и идеје, што је разумљиво.
2. Суђење, не кажем да би утицало на резултат, је деловало ужасно. У другој и трећој четвртини мислим да из бонуса нису изашли, а ови њихови огавни џукци само бију рукама и гуркају на кварно. Ипак смо шутнули само пет бацања, мада је то можда нуспојава безидејног напада.
3. Јаре. Увек ћу му аплаудирати и бодрити док игра за нас, само мислим да је толики хендикеп да је то невероватно. У нападу безопасан, безидејан, у одбрани ништа посебно. Ок, деси се једна у десет утакмица када полуди у одбрани/нападу па направи разлику, али то за овај ниво такмичења једноставно није довољно.

Терај даље, пашће ови краљевићи у априлу, мају, кад буде било најбитније, као у сезони 2013/14 ако се не варам.

ВИДИМО СЕ У БЕОГРАДУ!
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
Ovaj Real ce da poklekne onda kad se bude lomilo.
Kampaco je doktor igre, i bas mi se jebe kao i Marku Vlahovicu hoce li to nekom da smeta ako se kaze. Inace, igrao kod cigana bedna 3 meseca i to su mu katastrofalna 3 meseca bila.
Nasima svaka cast, uz pobedu protiv Virtusa imali bismo vrhunsku "polusezonu". Po stoti klub, dok imamo Zeljka, znam da ce sezona biti najbolja moguca, i da ce on izvuci maksimum iz svakoga. Inace da je Zeljko trener ovakvih igraca kao sto je Real, mislim da bi slabije igrao regularni deo, ali da bi se prosetao kroz plej of i f4. Cisto misljenje, mozda nisam u pravu. A uopste ne mislim da ce to biti slucaj i sa Cusovim Realom, i da su gotovi u top 8 ili polufinalu.
Idemo dalje crno beli !
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Uh ljudi mnogo bi bilo da smo 3/3
Posle tekme sam skontao ( iako sam se ložio pre :D ) da smo bre u duplom kolu pri čemu je Real druga . Istrošenost ekipe i sve ono se namestilo da nam ništa nije išlo a njima sve od ruke. Poraz protiv najjace ekipe u EL je bio neminovan .
Kontam da je Žoc pred kraj prve četvrtine video da smo izgubili i zato su ovi sa “klupe” dobili više minuta.
Idemo dalje imamo 10 kući i 8 na strani . Ajmo kući 9/10na strani 4/8 . Mislim da možemo.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Sto je najveca fora nadskocili smo ih i ovako bledunjavi. Po meni tri situacije koje su odlucile tok meca, nepriznat kos panteru na 12:12 , greska tristana na 10 razlike kada im posle skoka daje loptu u ruke i hezonja daje trojku, i 2 plus 1 pa opet 2 plus 1 musavog. To bi bilo to u sustini svi su po meni bili losi. Ne znam koliko puta su odigrali istu akciju caco i poarije, mozemo da ih ne volimo ali su majstori,prejaka ekipa.
...Kao sto neko rece ragbi odbrana pogotovo na KPu ali dobro, dobro duplo kolo po nas ide nam virtus koji nam poslednjih godina lezi.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Vlahoviću pußi kurac i ti i tvoj brzi voz kampaco,jebo te on u dupe i da puši kurac i za ono "Željko ima primedbi na suđenje ali to nije uticalo na rezultat". Cigančino realna
Ja ne znam, ali meni nije to to kad ne gledam mec na sk..decko je DOKAZANI GROBAR...Mnogo je njuski za napusavanje, on sigurno nije...
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Gledajmo ovo malo i sa pozitivne strane. Odrali smo ih 4/4, Balša izdominirao :)
Da se igrala jos jedna četvrtina - egal. Zeljko pali su, imamo ih :D
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Nije lako gledati kada naš Partizan gubi ali ako je nešto dobro onda je to što nam se ovakva utakmica desila sada a ne npr u prošloj protiv Valensije. Moralo je da dodje do toga da nam nosioci igre nisu na nivou i dobro je što se to desilo baš u ovoj utakmici.
Reče neko iznad da nije Željko išao da izgubi tamo ovu utakmicu, u šta i ja verujem ali se videlo od starta da isprobava nešto za kasnije, da li je tako videćemo u narednim utakmicama sa njima.
Ova utakmica je dokaz da i dalje nismo ni blizu top forme što je po mom mišljenju odlično, rekoh već, mašina se tek zagreva. A Real jeste u piku, i to od početka ali mislim da i pored svog njihovog kvaliteta će u jednom trenutku posustati.
Gazimo Virtus naredne nedelje!!!
P.S.
Iskreno ne razumem ova pljuvanja Vlahovića, vidi se koliko čovek voli Partizan. To šton nekada mora objektivno da prenosi jbg, to mu je posao.
A ova utakmica je i dobra prilika da nam živnu malo odredjeni članovi foruma i fmpzvezdasrbijanci po internetu za malo pljuvanja, jbg to im je jer neće imati puno takvih prilika u nastavku sezone :D
Napred Partizan!!!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Prljava su govna smrdljiva, jeste videli kako je Ponitka reagovao kad mu je onaj Fernandez gurnuo nogu medju genitalije... Poprilicno se iznervirao Ponitka, gestikulirao sudijama a nasi ne traze celendz :confused-smiley-013:

Nema veze, nije bolan poraz uopste, i bolje da gubimo od njih sada, pa ako treba i u Areni sledecu ali da ih na kraju kad je najvaznije drmnemo, na fajnal foru dace Bog...
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Prljava su govna smrdljiva, jeste videli kako je Ponitka reagovao kad mu je onaj Fernandez gurnuo nogu medju genitalije... Poprilicno se iznervirao Ponitka, gestikulirao sudijama a nasi ne traze celendz :confused-smiley-013:
То сам и ја приметио. Са обе ноге га је ударио у јаја, намерно. Како су одвратне њушке Фернандез, Родригез, Љуљ. Прљави, покварени, спремни су на све и свашта. Тога се највише плашим у неким сусретима с њима у ПО. Говна.
 
Top