Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.363
Локација
Kipar
Hezonja I Musa zaradjuju vise od Ledeja I Nanalija - 2 miliona prvi I 1.5 milion drugi po sezoni. Tako da moze da se nama ne svidja ali to su klasni igraci. Uzgred, I jednog I drugog smo zeleli da dovedemo u vise navrata.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Kosarka je kontaktni sport, ali da lezis na ledjima i da oba stopala pokusavas da zabijes u jaja igraca od 100+kg koji je u pokretu/duelu, mozda i van balansa. Koji krc?Nema to veze ni sa Ledejem(tip Rejesa), niti sa bilo cim...

Bilo kako bilo, prilagoditi se ako mislimo da ih resimo, a mislimo. Sa druge strane, sudije moraju da sude, inace na lakat ide odgovor laktom i opet cemo imati neki haos kao prosli put.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Ledejev lakat juce je bio za zatvor. Necemo da se lazemo. Da nije crn, pomislio bih da je Spanac. Nema nikakvog razloga za nervozu posle ove utakmice. Eto, Simon je odigrao sasvim pristojno, Balsa isto, doduse u garbidz tajmu, ali me obradovalo kad sam video da moze da prati protivnicke bekove nogama, sto je za njegovu visinu stvarno cudo, Smajli solidan, Ponitka je odigrao nesto... Jaramaz sa ovom igrom nije EL igrac, nek se ljuti ko hoce. I mnogo znakova pitanja mi ostavlja Kaminski. Ako ne pocne da igra na nivou koji se od njega ocekuje, bice najveci promasaj prelaznog roka. Zeka, Kevina, Nanelija i PJ-a ne mogu da komentarisem jer se videlo da nemaju snage, sto stvarno nije cudo. Kaboklo odlican, mada mora jos da se uigrava. Da li nam treba jos jedan igrac, stvarno sam na 50-50, prosto ne znam.
Odlicna analiza kolega Zeko.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.000
Reaction score
3.696
Локација
Za mene Musa i Hezonja nisu klasa naših Pantera, Zeka, Nanelija... dok nabrojani iskusni Španci jesu!
Miki druže, Hezonja je otišao u NBA kao najveći evropski talenat te godine. Izabran je kao peti pik na draftu, igrao je u NBA 5 sezona, ali igrao, imao rolu u Orlandu, Niksima i Portlandom, sa kojima je došao i do prve runde plejofa. On je trenutno jedan od najboljih krila u Evropi i iz Reala može samo nazad u NBA. Naš je simpatizer i bilo bi jako lepo ako bi uspeli to da iskoristimo i da ga dovedemo, ali sumnjam da će do toga ikada doći.

Musa je najveći talenat BiH u 21. veku posle Teletovića i Nurkića. Uz Tavareša je možda i najbolji igrač Reala i on posle Reala može samo nazad u NBA.

Sa Hezonjom i Musom na krilu i tim pomenutim iskusnim ljigavim prljavim Špancima Ljuljom, Rodrigezom, Fernandezom, Real olako ima najjaču spoljnu liniju u Evroligi.​
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Real ima jedan jedini poraz u EL i taj jedan je bila dobijena utakmica, a izgubljena je na način koji se retko događa. Ali to je prošlost, ide Zadar, pa Virtus, utakmica po utakmica, korak po korak sve do Berlina.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.390
Reaction score
3.211
Локација
Tamo gde su Grobari
Ledejev lakat juce je bio za zatvor. Necemo da se lazemo. Da nije crn, pomislio bih da je Spanac. Nema nikakvog razloga za nervozu posle ove utakmice. Eto, Simon je odigrao sasvim pristojno, Balsa isto, doduse u garbidz tajmu, ali me obradovalo kad sam video da moze da prati protivnicke bekove nogama, sto je za njegovu visinu stvarno cudo, Smajli solidan, Ponitka je odigrao nesto... Jaramaz sa ovom igrom nije EL igrac, nek se ljuti ko hoce. I mnogo znakova pitanja mi ostavlja Kaminski. Ako ne pocne da igra na nivou koji se od njega ocekuje, bice najveci promasaj prelaznog roka. Zeka, Kevina, Nanelija i PJ-a ne mogu da komentarisem jer se videlo da nemaju snage, sto stvarno nije cudo. Kaboklo odlican, mada mora jos da se uigrava. Da li nam treba jos jedan igrac, stvarno sam na 50-50, prosto ne znam.
Udario ga slučajno i bez ikakve namere, što se moglo videti i po njegovoj reakciji.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.331
Reaction score
37.526
U ovom trenutku Real deluje kao liga za sebe, iznad ostatka EL. Osmi je "najebao" u PO, a na eventualnom F4 na jednu utakmicu sve je moguće, ma koliko svi znaju da će biti protežirani debelo.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Ma samo polako. Kako odmice vreme imam utisak da su hteli juce da nas ponize. Oni i dalje ne mogu da zaborave ono djuskanje Nanelija, trojku Pantera u lice, i to da nisu ispali klosari primili bi 100tku u sred Madrida. Ceo svet i dalje prica da ne bi uzeli el prosle godine da nisu govnari. A njih kao igrace reala koji jesu majstori, ubi sujeta. Verujem da ako budemo igrali el i narednih godina u sledecih godinu dana najvece rivalstvo u el nece biti mi i fmp olimp pao itd nego Partizan Real. Zato mi nisu jasni ovde pojedini koji satro osudjuju lakat Ledeja ili ne znam ni ja sta. Ceracemo se mi jos. Cekamo ih u Beogradu.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
364
Reaction score
2.430
Локација
Pozega
Picketina bradata , jos je nesto gestikulirao kad se Panter okrenuo, tipa vidi ovog, nedostaje deo snimka. U usta ga jebem ona pokvarena
Samo opušteno, u ovoj sezoni igraćemo još dva meča sa njima. U prvom mi sa tribina usraćemo im se u život, a u tom drugom kapiten ispravlja nepravdu.
 
Top