Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.319
Reaction score
37.445
Koliko je EL ujednačena govori i podatak da samo 3 ekipe imaju seriju pobeda, Real 6, PAO i Fener po 4:
1703861800310.png
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Iskreno teško mi je pao poraz, onaj osećaj kad ih stižeš i ne preokreneš kao da znaš posle tri, četiri propuštrne prilike da nećeš ni uspeti... Pegla Virtus jaku odbranu, međutim meni oni nisu gadni kao Valensija npr... Primer Belineli, nisam video apsolutno ništa da bih mu zamerio.
Sa naše strane raduje igra Ogija, zaslužio je momak da ga puste malo na miru, nije Majk Dzejms, ali nije ni neki duduk, plus naše dete, zna šta znači taj grb na dresu...
Sve u svemu zadovoljan sam skorom i plasmanom na polovini sezone, imali smo par nesretno izgubljenih, ali smo i par utakmica sretno dobili, raduje i to što smo i oslabljeni povredama konkurentni u svim utakmicama, samo nas je Real rutinirao, i ajde Makabi u prvom kolu, i možda puta barca... Trebalo bi sve to da izgleda sve bolje i bolje, i forma bi trebala da ide na gore, januar da preguramo kao što bismo želeli, posle februar imamo vremena kroz Aba ligu (čini mi se da ima neke pauze u Euroleague?) da radimo na finesama, nemam sumnje u Žoca ni najmanje. Biće ovo sve OK.
 

PsychoTheRapist

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
4
Reaction score
48
Локација
Prijedor,Rep.Srpska,BiH
Koliko je gostovanje Partizanu postalo zajebano za EL ekipe govori i doček navijača Virtusa na aerodromu kad su sletjeli kući.
Šteta za izgubljenu utakmicu, jbg boli ali dolaze stvari na svoje mjesto. Kompletiraće se ekipa a imam osjećaj da će se Smit brzo uklopiti. Malo sam se raspitao kod drugara koji su ga ranije pratili i dobio info da je lik dobar momak, dobar u odbrani, podređen ekipi, ne divlja i ima dobar šut za tri kada "našteluje" ruku (igra u oba smjera). Sinoć je nedostajao i Smajli, sudije su odradile svoje (rano punjenje faulima KP i PJ a potom i izbacivanje PJ sa faulom i tehničkom i puštanjem krljanja na Panteru). Odbrana je bila dobra, napad smo usrali i pored sudija ali Asvel moramo dobiti i ne treba očekivati laganicu od utakmice.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.625
Reaction score
5.393
Drmanje kaveza i te budalastine. Nema potrebe za tim. Svima nam je tesko palo ovo sinoc i normalno da reagujemo kako reagujemo,ali kao sto ti imas svoje misljenje ,tako ja imam svoje.
Po mom misljenju Virtusova pozicija je mnogo bolja nego sto je njihov kvalitet i verujem da ce se to uskoro pokazati na tabeli. Imaju neku hemiju i zato su tu gde jesu,sa druge strane Monaco,PAO i Fener imaju realno jaci tim od njih i steta je da izgubis od jebenog Virtusa kad si pobedio tako jake timove.Za mene je ono juce kiks. Za Asvel nisam ziv jer toliko lose igramo da ni to ne mogu da racunam kao sigurnu pobedu...
A jbg te ekipe sto si nabrojao sem paoa sve su ih otresli. Monaka su razguzili u gostima, protiv panate su vodili do poslednjih 5 6 minuta, fener isto rutinski. Imas pravo da mislis kako hoces ali ne stoji bas da su krs a i ako cemo realno i oni su igrali bez mikija.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.319
Reaction score
37.445
Mislim trenutno, samo 3 ekipe imaju niz pobeda, ostali su svi ili na jednoj pobedi ili imaju poraze.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.385
Reaction score
3.208
Локација
Tamo gde su Grobari
@La Zic jbt. izjaviš, da je tim koji je trenutno 2. na tabeli evro lige posle 50% odigranih utakmica, krš od ekipe. Još plačeš kada ti neko kaže ko ti drma kavez :buhaha
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
To što su drugi ništa ne znači u ovom momentu, izjednačenost lige po tabeli je tolika da će vrlo brzo dole ,sada kreće drugi krug i najjači će pun gas pa ćeš videti o čemu pričam kad kažem da je Virtus krš tim. Živi bili pa videli.E onda ćeš videti koliki je ovo kiks bio
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.569
Локација
Yaoundé
Možda će Virtus dole, ali činjenica je da smo nakon serije pobeda vezali dva poraza od dva trenutno prvoplasirana tima. Pritom, imali smo slabiji šuterski dan, a nipošto ne bi trebalo zaboraviti da od početka sezone nijednom nismo imali kompletan sastav na raspolaganju (prvo Ponjitka, pa Panter, Trifunović, Aleksa, Kaminski, Smajli... kakoje prvo izgledalo, Jaramaz je odlično prošao). Jeste, i drugi timovi imaju sličnih problema, ali oni me ne interesuju, interesuje me samo Partizan.

I bez obzira na sve te povrede, kada dođe loše vreme mi navijači, ja prvi, nemamo pravo bilo šta zameriti igračima i trenerima... Nemerljivo je koliko je Partizan učinio, kako od druge polovine 70-ih, tako do Duleta Vujoševića i danas Željka Obradovića...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Kad Partizan izgubi nije mi ni do čega, ni do priče, ni do pića, ni da pišem na forumu, nemam apetit...jednostavno me sve to ubija. Legnem i sve se nadam da sam sanjao, i da ću da se probudim i da utakmica tek treba da počne.
Kad pobedimo skakao bih i urlao od sreće, pričao o svakom detalju sa utakmice, i imam uvek potrebu da tu sreću podelim sa crno belom braćom.
A vidim da ovde ima onih koje samo porazi pokreću, tada dobiju volju za pisanjem, štancuju postove kao čestitke za Novu godinu...
Stvarno nas ima svakakvih...

Kako god: NAPRED PARTIZAN!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Znaci da kazemo 12 pobeda virtusa je otprilike 7 8 kikseva porazenih :D
Druže da zatvorimo priču. Raspadali smo se celu utakmicu, očajno odigrali, sudije nas krale bez prestanka i opet smo bili na šut od pobede. Eto takav ti je odnos između Virtusa i nas. Da smo odigrali iole neki meč i da nas nisu krale sudije bilo bi 15 razlike za nas. Tako da boli me uvo za ostale,što se mene tiče ono je kiks
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.569
Локација
Yaoundé
Prestao sam to da radim i kada dobijemo... Izuzetak su samo utakmice sa ciganima kada ih dobijemo, onda se razbacam po portalima da čitam plakanje vaskolikog srBstva...

Inače, nije tema, ali zgodno mi se nadovezalo... Pred fudbalski derbi, poznanik ciganštura prognozirao mi je petardu... Kada mi se koji dan kasnije javio porukom, odgovorio sam sa ''Osmane, ti li si?'' ;) ;-) Ne javlja se od tada :D
 
Top