Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
'Ajmo crno-beli o o o! Samo ostro od pocetka!
 

Count MP

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
19
Reaction score
100
Локација
Beograd
Komentarisanje u toku utakmice
Tri nasa igraca nisu impresionirana Arenom. 3. 20 razlike dopustiti musavcima u bilom kom trenutku je pitanje stila.
Smailagic je neskolovan igrac, iz njega iscedjeno sto je moglo, nazalost nikad nece biti vazan igrac. Ovo sto prezentuje je cist amaterizam. Bas kao i Kaminski. Sve i da uzmemo EL.
Doslo vreme da se nadam Jaramazu.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.835
Psovanje i pljuvanje naših sportista, defetizam.....
Trebali ste biti mangupi u tudjem dvoristu, a vi, vi ste bili jeftine sponzoruse i ta rec je jako blaga!
Jebeno rutiniranje od prvog do poslednjeg sekunda.
Maske su pale, ovaj tim nije za top 8 kad pogledam dosadasnju sezonu, a kamo li cak za Top 4 ili 6.
Onaj osecaj kad jos na zagrijavanju izgubis od limene, kome je penzioner prvi plej, a koji i takav je napravio haos u nasoj odbrani.
Odbrana koja ne postoji, koja je bila
cisti bezobrazluk pre svega u prvom poluvremenu, koju su jebeni Yago i Gilespi pre svega napunio i verovatno imao rekord kariere kad su poeni u pitanju.
Smailagic najgori igrac tima, i covek koji jedino na splavu moze da igra u skladu sa svojim mogucnostima.
Ponitka promasaj koji ne donosi nista, vec svojom pojavom na parketu odnosi.
Smith i Douzer od dvojice jednog da spojis pa nece biti dovoljno dobar za ovaj nivo kosarke.
U 1/4 je Douzer prodao najvise lopti i uneo nesigurnost citavom timu koji se nije spojio do kraja utakmice.
Kaminski pokusao nesto, ali on uopste se ne uklapa u ovaj koncept, ako uopste i postoji.
Kaboklo, Naneli i Panter pokusali da pariraju, ali i oni su podlegli atmosferi.
Andjusic, Jaramaz, Smailagic = 2 poena sa bacanja.
Vecerasnja utakmica je pokazala ko i zbog cega ce osvojiti Aba ligu.
Sledi grcevita borba za plej in, koji je sve samo ne siguran.
Pokazite sad sav kvalitet protiv Krke.
Jos jednom SRAM vas bilo bruke jedne!!!
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Utisak je donekle popravio kraj meca, jer se iz aviona vidi da smo mnogo bolja ekipa i da mozemo da ih dobijemo ako smo ozbiljni. A ako igramo kao picke, bez muda, desi se to da izgubis od ovakvih smradova i gubavaca.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Lepo po paket pelena za celu ekipu, posto su se posteno usrali veceras. Bruka, sramota, skandal. Ne bih vise detaljisao da ne bih rekao nesto sto ne zelim, ali sve kritike ovog sveta su zasluzene za ovo veceras.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
ČUVAJTE DOSTOJANSTVO!!!!

Jebite me ako sam normalan ali se nisam nervirao ni malo. Potpuno atipično i nenormalno za mene koliko je i sama tekma nenormalna. Odradio sam i dobru psihološku pripremu u smislu da je sasvim ok izgubiti večeras. Mislim, nije ok ali eto - nije ni neko ogromno iznenađenje.

Debakl svakako nisam očekivao ali je išao u prilog manje nervoze iz prostog razloga što nema neizvesnosti. Svaki čovek koji je ikada gledao košarku, taman bio i najveća ciganštura ZNA da ovo NIJE REALAN ODNOS SNAGA. To je ogroman PLUS isto koliko je rezultat ove tekme MINUS /ni manje ni više od toga!/ Dobro je da ovo nije odraz njihovog kvaliteta ili naše slabosti. Prsli smo na PSIHOLOŠKOM PLANU.

Ako postoji MANJE BITAN duel sa ganferima onda je to ovaj. Niti sam uzrujan niti sam tužan, a nisam ni ljut. Nismo izgubili EL niti bilo šta od toga. Naprotiv, ekipa našeg kvaliteta može samo da REAGUJE ŠAMPIONSKI posle ovakvog poraza.

Kritika bilo koga pojedinačno je deplasirano jer ovo je školski primer kako GUBI CELA EKIPA. Nama se tekma raspala potpuno, apsolutno i do kraja! Dešava se... Ovi što večeras SLAVE i sami se PLAŠE šta će na kraju da im se desi. Ima muda da im se skupe samo tako.

Recite da sam lud ali TO JE ISTINA, ovi što skupljaju postove, neka ovaj sakriju u posebnu arhivu i izvade kad ponovo bude aktuelan. Živi bili pa videli i bez nervoze, samo polako!

EDIT: Napisano sredinom 4/4 Da je Panterov šut ušao na 3:00 min do kraja, da smo došli na -6 možda bi čak i ovako očajnu tekmu dobili - to vam valjda dovoljno govori o SNAZI PARTIZANA! Na 2 minuta do kraja već je sasvim jasno da gubimo jbg....
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
207
Reaction score
1.191
Локација
Tamo daleko
ČUVAJTE DOSTOJANSTVO!!!!

Jebite me ako sam normalan ali se nisam nervirao ni malo. Potpuno atipično i nenormalno za mene koliko je i sama tekma nenormalna. Odradio sam i dobru psihološku pripremu u smislu da je sasvim ok izgubiti večeras. Mislim, nije ok ali eto - nije ni neko ogromno iznenađenje.

Debakl svakako nisam očekivao ali je išao u prilog manje nervoze iz prostog razloga što nema neizvesnosti. Svaki čovek koji je ikada gledao košarku, taman bio i najveća ciganštura ZNA da ovo NIJE REALAN ODNOS SNAGA. To je ogroman PLUS isto koliko je rezultat ove tekme MINUS /ni manje ni više od toga!/ Dobro je da ovo nije odraz njihovog kvaliteta ili naše slabosti. Prsli smo na PSIHOLOŠKOM PLANU.

Ako postoji MANJE BITAN duel sa ganferima onda je to ovaj. Niti sam uzrujan niti sam tužan, a nisam ni ljut. Nismo izgubili EL niti bilo šta od toga. Naprotiv, ekipa našeg kvaliteta može samo da REAGUJE ŠAMPIONSKI posle ovakvog poraza.

Kritika bilo koga pojedinačno je deplasirano jer ovo je školski primer kako GUBI CELA EKIPA. Nama se tekma raspala potpuno, apsolutno i do kraja! Dešava se... Ovi što večeras SLAVE i sami se PLAŠE šta će na kraju da im se desi. Ima muda da im se skupe samo tako.

Recite da sam lud ali TO JE ISTINA, ovi što skupljaju postove, neka ovaj sakriju u posebnu arhivu i izvade kad ponovo bude aktuelan. Živi bili pa videli i bez nervoze, samo polako!

EDIT: Napisano sredinom 4/4 Da je Panterov šut ušao na 3:00 min do kraja, da smo došli na -6 možda bi čak i ovako očajnu tekmu dobili - to vam valjda dovoljno govori o SNAZI PARTIZANA! Na 2 minuta do kraja već je sasvim jasno da gubimo jbg....
Potpisujem komentar.
 
Top